Kripto Borsası

CAKE PancakeSwap Coin Geleceği 2022, 2023, 2025, 2030

PancakeSwap Coin geleceği son zamanlarda kripto para yatırımcılar tarafından sıkça yöneltilmeye başladı. Eğer siz de PancakeSwap projesi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu içeriğimiz tam size göre.

pancakeswap-token
PancakeSwap
$3.99-0.92% 24H

PancakeSwap Coin Nedir?

PancakeSwap Coin projesi BNB altyapısı ile çalışan ve kripto para kullanıcılarının token alıp satabilmelerine izin veren bir projedir. Merkeziyetsiz bir proje olan PancakeSwap sayesinde BNB ile çalışan diğer kripto para birimlerini alıp satabilirsiniz.

PancakeSwap Coin ile aynı zamanda stake işlemlerini de yürütebilirsiniz. CAKE koduyla listelenen bu kripto parayı stake ettikten sonra belirli bir zaman için PancakeSwap Coin kullanımınız engellenecektir ancak bu sürenin sonuna geldiğinizde stake kazançlarını elde edebileceksiniz.

Pancakeswap coin nedir, arzı, nereden alınır
Pancakeswap coin nedir, arzı, nereden alınır

PancakeSwap Coin şu aralar daha çok yatırım amacıyla kullanılıyor. Özellikle 2019-2022 yılları arasında token projelerine olan ilginin artmasıyla birlikte PancakeSwap Coin’in ya da bilinen diğer adıyla CAKE’nin yükseleceğini düşünen yatırımcılar bu kripto parayı portföylerine ekleyerek uzun vadeli yatırımlar için kullanmaya başlamıştır.

Bu projenin ilerleyen yıllarda daha fazla ön plana çıkacağını düşünen yatırımcılar PancakeSwap kaç dolar olacak, PancakeSwap Coin’in geleceği var mı, PancakeSwap hangi borsalarda var vb. sorular yöneltmeye başlamıştır.

Biz de bu yatırımcılara yardımcı olmak için PancakeSwap Coin hakkında detaylı bir araştırma yaptık. Bu araştırmamız sonucunda elde ettiğimiz verilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

PancakeSwap Coin Arzı

pancakeswap-token
PancakeSwap
$ 3.99
Arz161,542,379.25 CAKE
hacim$22,818,165.00
Piyasa değeri $644,922,021.00

PancakeSwap Coin arzı sınırlı olan projelerdendir. Toplam 273,798,595 adetlik bir arz belirlenmiştir. Bu arzın neredeyse tamamı madencilik faaliyetleri kapsamında çıkarılmış ve piyasalarda dolaşıma katılmıştır.

PancakeSwap Coin Fiyat Tahmini

Biraz önce de dediğimiz gibi bu projenin gelecekte çok daha değerli olacağını düşünün büyük bir kitle var. Bu nedenle CAKE fiyat tahmini hakkında oldukça fazla araştırma yapılıyor.

Hep Kredi olarak uzun vadeli yatırımcıların faydalanması için PancakeSwap Coin fiyat tahminleri hakkında detaylı bir araştırma yaptık. Kendi analizlerinizden sonra bu fiyat tahminlerini göz önünde bulundurarak kendinize bir yol haritası belirleyebilirsiniz.

PancakeSwap Coin Yorum

PancakeSwap Coin son 2 yıl içerisinde en çok olumlu yorum alan kripto paralar arasında yer alıyor.  Bunun nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Binance ve Bitget gibi kripto para borsalarından destek alması.
  • Yatırımcılarına kısa süreler içerisinde güzel kazançlar sağlaması.
  • Kripto para kullanıcılarının CAKE stake ederek para kazanmalarına yardımcı olması.
  • Hatasıza yakın blok zincir kullanması.
Pancakeswap coin geleceği ile ilgili yorumlar
Pancakeswap coin geleceği ile ilgili yorumlar

PancakeSwap Coin Güvenilir Mi?

PancakeSwap Coin Binance gibi büyük borsalar tarafından listelendiği için güvenilir kripto paralar arasında yer alıyor. Aynı zamanda PancakeSwap için düzenlenen makaleleri incelediğinizde de bu kripto paranın güvenilir olduğunu görebilirsiniz.

PancakeSwap Coin Hangi Ülkenin?

PancakeSwap Coin merkeziyetsiz (DeFi) kripto paralar arasında yer alıyor. Bu nedenle CAKE herhangi bir ülkeye ait değildir.

PancakeSwap Coin Nereden Alınır?

PancakeSwap Coin’i birçok kripto para borsasından satın alabilirsiniz. CAKE koduyla listelenen bu kripto para kısa zaman içerisinde popülerliğini arttırdığı için her geçen gün daha fazla kripto para borsası tarafından listelenmeye devam ediyor.

Eğer CAKE PancakeSwap Coin hangi borsalarda var diye merak ediyorsanız içeriğimizde yer alan CAKE Coin tablosunu kullanabilirsiniz. Bu tablonun sol kısmında bulunan borsalar daha öncede CAKE koduyla PancakeSwap Coin listeleyen borsalardır.

PancakeSwap Coin Kimin?

PancakeSwap Coin’in kim tarafından geliştirildiği bilinmiyor. Yabancı platformlarda esprili bir dil ile “krep yemeyi seven insanlar tarafından kurulmuştur” şeklinde açıklamalar yapılmıştır.

PancakeSwap Coin Yakımı

Şu an için PancakeSwap Coin yakımı planlanmıyor. İlerleyen süreçlerde bu coinin yakılıp yakılmayacağını merak ediyorsanız PancakeSwap Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

Pancakeswap coin geleceği nasıldır
Pancakeswap coin geleceği nasıldır

PancakeSwap Coin Geleceği Nasıldır?

PancakeSwap Coin’in başlıca detayları bu şekildeydi. Peki ilerleyen yıllarda CAKE PancakeSwap Coin kaç dolar olacak?

Aşağıda sizler için PancakeSwap hakkında yapılan fiyat tahminlerini senelere göre paylaştık. Eğer sizin de bu coinden beklentiniz varsa ve analizinize güveniyorsanız yatırım yapmadan önce bu fiyat tahminlerine göz atabilirsiniz. Ancak yalnızca bu fiyat tahminleri ile CAKE almamanızı öneriyoruz.

PancakeSwap Coin Geleceği 2022

PancakeSwap Coin fiyat tahmini 2022 yılı için ortalama 9 dolar seviyelerinde.

PancakeSwap Coin Geleceği 2023

PancakeSwap Coin’in 2023 yılında 10 doları geçmesi bekleniyor. Uzmanlara göre CAKE Coin 2023 yılında 10 ila 15 dolar arasında işlem görecek.

PancakeSwap Coin Geleceği 2024

Gerçekleşmesi beklenen boğa sezonundan dolayı 2024 yılında CAKE Coin’e olan talebin artması bekleniyor. 2024 yıl sonu için beklenen fiyat ortalama 20 dolar seviyelerinde.

PancakeSwap Coin Geleceği 2025

PancakeSwap Coin fiyat tahmini 2025 yılı başları için 20 dolar civarında. Ancak ilerleyen aylarda satış baskısı nedeniyle fiyatın 15 dolar seviyelerine kadar gerileyeceği öngörülüyor.

PancakeSwap Coin Geleceği 2026

CAKE Coin’in 2026 yılında 20 ila 25 dolar aralığında olacağı bekleniyor. Yıl sonuna doğru bu rakam 30 dolar seviyelerine yükselebilir.

PancakeSwap Coin Geleceği 2027

2027 için öngörülen fiyat 30 dolar.

PancakeSwap Coin Geleceği 2028

2028 yılında CAKE Coin’in bir miktar değer kaybedeceği düşünülüyor. Beklenen fiyat 20 ila 25 dolar aralığında.

PancakeSwap Coin Geleceği 2029

2029 yılına geldiğimizde CAKE Coin’e olan talebin tekrardan artış göstereceği tahmin ediliyor. Bu yıl için beklenen fiyatlar 30 ila 50 dolar aralığında.

PancakeSwap Coin Geleceği 2030

PancakeSwap Coin fiyat tahmini 2030 yılı başı için 50 dolar. Ancak yılın geri kalanında CAKE’nin satış baskısı ile karşı karşıya kalacağı ve 35 dolar seviyelerine kadar gerileyeceği düşünülüyor.

PancakeSwap (CAKE) Coin ile ilgili hazırladığımız bu içerik yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan bilgiler ışığında CAKE Coin yatırımı yapmanız durumunda ortaya çıkabilecek zararlar karşısında web sitemiz yasal olarak sorumlu tutulamaz.

PancakeSwap Coin geleceği ile ilgili merak ettiğiniz başka hususlar varsa projeye ait web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Burada daha fazla bilgiye erişmeniz mümkün olacaktır.

PancakeSwap projesi Nedir?

PancakeSwap projesi ile hem kripto para alım satımı yapabilir hem de projeye ait CAKE Coin’e yatırım yapabilirsiniz.

PancakeSwap ücretli mi?

PancakeSwap projesinin platformunu kullanmak isterseniz yüzde 0.25 oranında komisyon ödemeniz gerekecektir.

PancakeSwap kaç yılında çıktı?

PancakeSwap 2020 yılında kurulmuştur.

PancakeSwap hangi ağ?

PancakeSwap Binance Smart Chain (BSC) ağını kullanıyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu