Teknoloji

CV Maker Hesap Silme 2022 (Üyelik İptali)

CV Maker üyelik iptali nasıl yapılır, CV Maker üyelik iptalinde nelere dikkat edilmelidir, CV Maker üyelik iptal ücreti var mı? Bu içeriğimizde CV Maker sitesindeki hesapların nasıl iptal edilebileceği hakkında önemli bilgilere yer verdik.

CV Maker Nedir?

Kaliteli bir cv hazırlamak bir iş yerine başvururken işe alınma olasılığını arttıran etmenlerden biridir. Öyle ki yapılan araştırmalarda iyi hazırlanmış bir özgeçmişin %60 oranında avantaj sağladığı ortaya çıkmıştır.

cv maker üyelik iptali
CV maker üyelik iptali

 

CV Maker sitesi cv oluşturmak ve cv hazırlamayı kolaylaştırmak için oluşturulan bir web sitesidir. Eğer nasıl cv hazırlandığı hakkında bilginiz yoksa aylık üyelik alarak CV Maker sitesinden kaliteli özgeçmişler oluşturabilirsiniz.

CV Maker Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

CV Maker sitesine ödeme yapmış iseniz ve üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız sadece e posta adresinizi kullanmanız gerekiyor. Hesabınızı ne zaman oluşturduğunuz önemli olmaksızın buradaki hesaplarınızı iptal edebilirsiniz. Tabi iptal aşamasında iki farklı hususa dikkat etmeniz gerekiyor.

cv maker hesap silme
CV maker hesap silme

CV Maker üyeliği satın aldıysanız iptalden sonra ücret talebi yapamazsınız. Bu nedenle cv hazırladıktan sonra hesabınızı silmenizi öneriyoruz.

Aynı zamanda hesabınızı silmeden önce mevcut özgeçmişlerinizi indirmenizi ve sanal kart dahi olsa ödeme yöntemi bilgilerinizi değiştirmenizi öneriyoruz.

Bu hususlara dikkat ettiyseniz aşağıdaki yöntemi kullanarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

  • Öncelikle CV Maker sitesine girin ve hesabınıza giriş yapın.
  • Daha sonra tarayıcıya cvmaker(.)com(.)tr/abonelik-iptali yazarak üyelik iptal sayfasına giriş yapın.
  • Burada E posta adresinizi ilgili kutucuğa girin ve üyeliği iptal et butonuna tıklayın.

CV Maker üyelik iptali aşamaları bu şekildedir. Eğer üyeliğinizi silerken sorun yaşarsanız web sitesi ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, ilginizi çekebilir: Kariyer.Net hesap silme

CV Maker ödeme yapmazsam ne olur?

Ödeme yapmadığınız takdirde hesabınız askıya alınır.

CV Maker üyelik ne kadar?

CV Maker üyelikleri 16,95 TL’den başlayan fiyatlarla oluşturulabiliyor.

CV Maker ücretsiz mi?

CV Maker ücretli bir platformdur.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu