Teknoloji

Kariyer.Net Hesap Silme Yöntemleri (Üyelik Silme)

Kariyer net hesap silme işlemi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde kariyer.net hesap silme işlemi hakkında bilgiler verdik. Kariyer net hesap silme işlemini vermeden önce bu platformun ne işe yaradığı hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Kariyer.net Nedir? Ne İşe Yarar

İş ve işçi bulma eski yıllara nazaran çok daha kolay bir hal aldı. Eski yıllarda bir kişi iş bulmak istediğinde ya da bir işveren işçi bulmak istediğinde çeşitli gazetelerdeki ilanları kullanırken veya sokak sokak dolaşırken şimdilerde tek bir internet sitesiyle her türlü iş/işçi süreci tamamlanabiliyor.

kariyer net hesap silme
kariyer net hesap silme

Günümüzde birçok internet sitesi hem işverenlerin ilan açarak işçi bulmasını sağlıyor hem de işçilerin bu ilanlara başvuru yapmasını sağlayarak onların iş sahibi olmasını sağlıyor. Bu internet sitelerinden biri de kariyer(.)net sitesidir.

Kariyer.net’e üye olduktan sonra çeşitli iş ilanlarına başvuru yapabilir ya da işverenseniz ücreti karşılığı ilan açarak kendinize işçi bulabilirsiniz. Bu web sitesi işçi ve iş arayanların en çok tercih ettiği web sitesi olduğu için kullanıcı sayısı da bir hayli fazla.

Kariyer(.)net sitesi her ne kadar iş ve işçi bulma konusunda yeterli bir site olsa da bazı üyeler kariyer(.)net üyeliği iptali yapmak isteyebiliyor. Biz de HepKredi olarak bu konuda yardımcı olmak için bir içerik hazırlamak istedik. İçeriğimizin devamında kariyer(.)net hesabı nasıl silinir ve kariyer(.)net hesabı silme işlemini yaparken nelere dikkat edilmeli sorularına yanıt verdik.

kariyer net hesap silme ve üyelik iptali
kariyer net hesap silme ve üyelik iptali

Kariyer Net Hesap Silme Adımları

Kariyer(.)net sitesi aracılığı ile başvuru yaptığınız iş ilanından olumlu geri dönüş aldınız ve üyeliğinizi silmek mi istiyorsunuz? O halde aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayabilir ve kariyer.net hesabınızı silebilirsiniz.

  • Hesabınızı silmek için öncelikle internet sitesine gidin. Daha sonra silmek istediğiniz üyeliğe ait kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak giriş yapın. Bu aşamada sorun yaşarsanız şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.
  • Daha sonra kariyer net hesap silme linki olan “kariyer.net/website/kariyerim/hesapsil.aspx” linkine giriş yapın.
  • Bu aşamada kariyer net üyeliği iptali için bir onay ekranı gelecektir. Burada hesabınızı kesin olarak silmek istiyorsanız “evet, silmek istiyorum” seçeneğini işaretleyin.
  • Bir sonraki aşamaya geçtiğinizde hesap silme nedeninizi sorgulayan anket benzeri bir ekran göreceksiniz. Buradan size uygun olan seçeneği seçtikten sonra hesabımı sil seçeneğini tıklayın.

Kariyer net hesabınızı silmek istiyorsanız bu adımları uygulayabilirsiniz. Eğer hesap silme işlemi esnasında bir sorun yaşıyorsanız kariyer(.)net sitesinin teknik destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kariyer net hesap silme işlemi kısaca bu şekildeydi. Eğer mevcut iş ilanlarına erişimi kaybetmek istemiyorsanız elinizdeki verilerin bir kopyasını almayı unutmayın.

Kariyer net iş bulunur mu?

Eğer etkili bir CV’niz varsa bu internet sitesi aracılığı ile iş bulabilirsiniz.

Kariyer net kayıtlı ilanlar nerede?

Üyelik yaptıktan sonra profilinizin sağ kısmında size uygun meslekleri görebilirsiniz.

Kariyer net özgeçmişimi kimler görebilir?

Özgeçmişinizi kendi gizlilik ayarlarınıza göre belirleyebilirsiniz.

Kariyer net başvurunuz listelendi ne demek?

Eğer bir şirkete başvuru yaptıysanız ve o başvuru şirket tarafından listelendiyse başvurunuz listelendi şeklinde bir ileti gelir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu