Market

Migros Kıyma Fiyatı 2022 Kuzu Kilosu Ne Kadar?

Migros kıyma fiyatı 2022 yılında ne kadar, Migros sanal market kıyma siparişi nasıl verilir, Migros hangi kıymaları satıyor? Migros marketin satışını yaptığı kıymalarla ilgili bütün sorularınızın cevapları bu yazımızda!

Migros Kıyma Satıyor Mu?

Migros market ürün çeşitliliği bakımından en büyük marketlerden biri. Haliyle birçok kişi istedikleri ürünü bulabileceklerini düşünerek market alışverişlerini Migros marketten yapıyor.

Migros kıyma fiyatı ve çeşitleri
Migros kıyma fiyatı ve çeşitleri

Migros market zincirlerinde bu ürün çeşitliliğinin önemli bir bölümünü etler oluşturuyor. Migros Uzman Kasap markası tarafından kıyılan kıymaları hazır bir şekilde paketliyor ve müşterilere satıyor.

Migros markette satılan kıymaların çok tercih edilmesinin başlıca nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • %100 yerli olması
  • Helal kesim olması
  • Uygun fiyat
  • Tat olarak beklentileri karşılaması

Şu an Migros markette farklı yağ oranlarında hazırlanmış kıyma çeşitlerini bulabilirsiniz. Bunun için Migros marketin fiziki şubelerinde kırmızı et reyonuna gitmeniz ya da oturduğunuz yerden sanal marketten sipariş vermeniz yeterli.

Ayrıca, Bim ve A101 kıyma fiyatları içeriklerimiz de ilginizi çekebilir.

Migros Sanal Market Kıyma Ürünleri

Migros marketin yakın zamanlarda hayat geçirdiği sanal market uygulaması pek çok avantaja sahip. Adeta Migros kıyma makinesini kullanarak etleri çekiyor, kıymanızı alıyor ve sizlere teslim ediyor.

Migros resmî internet sitesine girdikten sonra arama alanına “Migros kuzu kıyma, Migros dana kıyma vb.” aramalar yapmanız yeterlidir. Daha sonra anında sipariş vererek gün içerisinde Migros marketin sattığı kıymalara sahip olabilirsiniz.

Migros kıyma fiyatı nedir
Migros kıyma fiyatı nedir

Migros Kıyma Fiyatı 2022

Migros dana kıyma fiyat şu an 400 gram için 26,14 TL. Dana kıymalar paket halinde satıldığı için tek satış fiyatı bu. Eğer Uzman Kasap %15 yağlı dana kıyma almak istiyorsanız 400 gram için 32,26 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Dana kıyma kilosu Migros markette en az 65 TL civarında. En pahalı Migros 1 kilo kıyma fiyatı 2022 yılında ise 80 TL civarında.

Migros Kıyma Yorum

Migros kıyma yorum ve önerilerine müşteriler tarafından yoğun ilgi gösteriliyor. Bu nedenle biz de Migros marketten ilk defa kıyma satın alacak kişiler için Migros kıyma yorumları hakkında kısa bir araştırma yaptık.

Migros markette çok tercih edilen et ürünlerinden biri olan kıymalar müşteriler tarafından tam not almış durumda. Hemen hemen her yemekte kullanabileceğiniz bu kıymalar tat, sağlık vb. hususlar göz önünde bulundurulduğunda müşterileri tatmin etmiştir.

Migros kıyma fiyatı 2022 yılında bu şekildeydi. Kilosu 65 TL’den 80 TL’ye kadar çıkan bu et ürünlerini Migros sanal marketten siz de temin edebilirsiniz.

Migros et güvenilir mi?

Migros güvenilir et ürünlerini satıyor.

Migros etleri yerli mi?

Migros etleri yerli ettir.

Migros etleri nereden alıyor.

Migros etleri Türkiye’deki satıcılardan temin ediyor.

Migros Uzman Kasap helal mi?

Migros Uzman Kasap helal damgalı markalardan biridir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu