Başvuru

Getir Araçlı Kurye Başvuru Nasıl Yapılır, Şartları, Kazancı

Getir araçlı kurye başvuru aşamaları kurye adayları tarafından merak ediliyor. Biz de bu nedenle araçlı kurye başvurusunu yapmak isteyen kişiler için detaylı bir rehber hazırlamak istedik. İçeriğimizi okumaya devam ederseniz Getir araçlı kurye başvurusu nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

Getir Araçlı Kurye Nedir? Şartlar ve Çalışma Koşulları

Getir son birkaç yıl içerisinde kurye sistemine damga vuran markalardan biri oldu. Moto kurye çalışmalarıyla yakından tanıdığımız Getir projesi sayesinde birçok kişi iş sahibi olmuş ve gelir elde etmeyi başarmıştı.

Getir araçlı kurye başvuru
Getir araçlı kurye başvuru

Getir projesi bu motor kurye işleyişini bir adım daha öteye taşıdı ve araçlı kuryeleri işe almaya başladı. Getir araçlı kurye girişimi sayesinde tek seferde daha fazla teslimat yapılabilecek ve bu sayede daha fazla müşteriye ulaşılabilecekti. Aynı zamanda bu girişim yeni iş imkanlarının ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur.

Getir araçlı kurye sisteminde çalışmak için bazı şartlara uymanız gerekiyor. Araçlı kurye başvuru formunu nasıl dolduracağınızı anlatmadan önce bu şartlar hakkında konuşmak istiyoruz. Getir araçlı kurye olma şartlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Sürülecek araca uygun ehliyete sahip olmak
  • Mümkünse kurye tecrübesine sahip olmak
  • İnsanlarla iyi iletişim kurabilmek
  • Teslimat kurallarına ve çalışma saatlerine uymak
  • Teslimat başı ücret ile çalışmayı kabul etmek
  • Trafik kurallarına uymak
  • En az lise mezunu tercihen üniversite mezunu olmak

Eğer bu şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız ve Getir’de araçlı kurye olmak istiyorsanız bir sonraki başlığa geçebilirsiniz.

Ayrıca, Banabi, Trendyol gibi araçlı kurye işlerine de başvurabilirsiniz.

Getir araçlı kurye nasıl başvurulur
Getir araçlı kurye nasıl başvurulur

Getir Araçlı Kurye Başvuru Aşamaları

Getir iş başvurusu için iş ilanlarına göz atmanıza gerek yok. Araçlı kurye başvurusunu Getir kurye uygulaması aracılığı ile kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

  • İlk önce araçlı kurye başvuru aşaması için Getir Kurye uygulamasını indirin ve kendi telefon numaranızla kayıt olun. Numaranızı girdikten sonra telefonunuza bir kod gelecek. Bu kod uygulama için kullanacağınız onay kodunuzdur.
  • Telefon numarasıyla kaydolduktan sonra sicil kaydı ve profil fotoğrafı gibi belgeleri yüklemeniz gerekiyor. Burada profil fotoğrafı koyarken profesyonel bir fotoğraf koymayı unutmayın. Güzel fotoğraflar kullanmanız iş başvurularınızı Getir ekibinin kabul etme olasılığını arttıracaktır.
  • Sonraki aşamada araç bilgilerinizi ve ikametgâh bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Bu bilgileri girdikten sonra başvurunuzu onaya gönderebilirsiniz.

Getir araçlı kurye başvuru süreci genellikle 2 ila 4 gün içerisinde sonuçlanıyor ve sizlere geri dönüş yapılıyor. Eğer başvuru yaparken sorun yaşarsanız Getir web sitesini ziyaret edebilir ve buradaki iletişim sekmesini kullanabilirsiniz.

Getir araçlı kurye nasıl olunur?

Getir Kurye uygulamasını indirerek Getir araçlı kurye başvurusu yapabilirsiniz.

Getir araçlı kurye ne kadar kazanır?

Getir araçlı kuryeler taşıdığı paket sayısına göre ortalama 10 bin TL civarında maaş alır.

Getir paket başı kaç para?

Getir teslimatta paket başı ücret 1.5 TL’dir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu