Başvuru

Banabi Kurye Başvurusu

Banabi kurye başvuru nasıl yapılır, Banabi kurye çalışma saati ne kadar, Banabi’de kurye olarak çalışan kişiler ne kadar kazanıyor? Bu yazımızda yeni girişimlerden biri olan Banabi projesi ve bu projeye ait kuryelik sistemi hakkında bilgiler vereceğiz.

Banabi kurye başvuru
Banabi kurye başvuru

Banabi nedir? Ne işe yarar

Son yıllarda ülkemizde kurye sisteminde büyük gelişmeler yaşandı. Eskiden bir yemek ya da ürün alacağımız zaman dışarı çıkmamız zorunlu iken şimdilerde tek bir mobil uygulama ile bütün ürünlerin siparişini verebiliyoruz.

Bu projelerden biri de Yemeksepeti Banabi projesidir. Daha önceleri Yemeksepeti projesi ile istediğimiz yemeği evimize söylerken şimdilerde aynı zamanda Banabi ile market ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz. Yani kısaca Banabi Yemeksepeti projesi kapsamında faaliyet göstermektedir.

Banabi uygulamasının hayata geçirilmesiyle birlikte müşteriler çeşitli avantajlar elde ederken aynı zamanda yeni iş imkanları ortaya çıkmıştır. Sipariş sayısı günden güne artış gösterdiği için Banabi kuryelerine olan ihtiyaç da artış gösteriyor.

Banabi kurye başvurusu nasıl yapılır
Banabi kurye başvurusu nasıl yapılır

Banabi Kurye Başvuru Nasıl Yapılır?

İnsanlarda Banabi projesinde kurye olarak çalışanların yorumlarına baktıklarında bu işin oldukça avantajlı olduğunu düşünüyor. Bu nedenle Banabi kurye nasıl olunur şeklinde sorular yöneltiyor. Gelin Banabi kurye başvuruları nasıl yapılıyor bir göz atalım.

İşte detaylar;

  • İlk önce Banabi kurye resmî internet sitesine giriş yapmanız ve buradaki uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Uygulama merkezindeki “Banabikurye Taşıyıcı” uygulamasını indirdikten sonra fotoğraf yükleme aşamasına geçeceksiniz.
  • aşamada uygulamaya 1 adet fotoğraf yüklemeniz gerekiyor. Burada fotoğraf eklerken kaliteli bir fotoğraf yüklediğinizden ve bu fotoğrafta güler yüzlü çıktığınızdan emin olmalısınız. Bu şekilde daha iyi bir izlenim bırakabilirsiniz.
  • Fotoğraf yükleme aşamasını da geçtikten sonra sizlerden belge talep edinecek. Bu aşamada e-devlet üzerinden alacağınız ikametgâh ve adli sicil kaydı belgelerini sisteme yüklemeniz gerekiyor.
  • Belgeleri de yükledikten sonra başvurunuzu onaya gönderebilirsiniz. Başvurular genellikle 1-2 gün içerisinde sonuçlanır. Eğer başvuru esnasında eksik bilgi verdiyseniz size yeniden başvuru için 24 saat süre tanınacaktır. Bu süre zarfında eksik yerleri tekrardan doldurarak başvuru sürecini tamamlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Getir ramazan kolisi fiyatı ne kadar?

Banabi ilk sipariş indirimi

Başvurusu onaylanan Banabi kuryelerin bazı hususlara dikkat etmesi gerekiyor. Aksi takdirde işe son verilmesi söz konusu olabilir. Banabi kurye olarak çalışan kişilerin dikkat etmesi gereken detayları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Ekip iş birliğine yatkın olmak, operatörler ile doğru iletişim teknikleri ile iletişime geçmek
  • Görüntülü çalışabilmeye uygun olmak
  • Gönderilere zarar vermemek
  • Operasyon hizmet merkezi ve müşterilere bilgi vermeden teslimat saatlerinde değişiklik yapmamak
  • Müşteri ile tartışmaya girmemek
  • Müşterilere ait verileri üçüncü kişiler ile paylaşmamak

Banabi Kurye Çalışma Saatleri

Banabi kurye projesinde çalışma şartları ve mesai saatleri çok esnektir. 7 gün 24 saat sipariş kabul eden Banabi projesinde istediğiniz saatlerde gönderi kabul edebilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken husus ürün/ yemek siparişi veren kişilerin siparişlerini en kısa süre içerisinde teslim etmek. Yani siparişi kabul ettikten sonra ilerleyen saatlere geciktirmek çalışan profilinizi zedeleyecektir.

Banabi Kurye Kazançları

Banabi kurye sisteminde kazançlar sipariş başına belirleniyor. Sipariş olduğunda çalışan kişi Banabi platformuna borçlanıyor ve belirli bir süre sonra teslimat ücretiyle birlikte kazanç elde ediyor.

Banabi’de kurye olarak çalışan kişiler gün içerisinde ne kadar çok teslimat yaparsa o kadar çok gelir elde edecektir. Yani üst bir limit yoktur.

Banabi kurye başvuru detayları bu şekildeydi. Eğer kurye başvuruları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz online olarak Banabi müşteri hizmetlerinden yardım alabilir ve iş ilanlarına ait detayları öğrenebilirsiniz.

Banabi kuryesi nasıl olunur?

Banabi kurye internet sitesine girip başvuru yaptıktan sonra onaylandığı takdirde kurye olabilirsiniz.

Banabi kurye kime ait?

Banabi projesi Yemeksepeti’ne aittir.

Banabi esnaf kurye nasıl olunur?

Banabi esnaf kurye olmak için [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

Moto kurye ne kadar kazanıyor?

Motorlu kuryeler çalışma saatlerine göre değişmekle birlikte ortalama 9 bin TL kazanç elde ediyor.

Banabi kurye güvenilir mi?

Banabi kuryeler güvenlidir.

Banabi kurye kaça kadar acık?

Banabi kuryeler 24 saat hizmet veriyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu