Teknoloji

Gizli Partner Hesap Silme

Gizli partner hesap silme nasıl yapılır diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda adım adım Gizli Partner hesabınızı nasıl sileceğinizi öğreteceğiz.

Gizli Partner Nedir? Nasıl Çalışır

İnternet teknolojisinin hayatımızın her yerine girmesiyle birlikte bazı konuların işleyişinde değişiklik yaşandı. Bunlardan biri de eş/sevgili bulma konusu. Artık insanlar internette bulunan web siteleri ve mobil uygulamalar ile kendilerine sevgili bulabiliyor ve hatta evlenebiliyor.

Gizli Partner hesap silme
Gizli Partner hesap silme

Bu uygulamalardan biri de Gizli Partner uygulaması. Mobil uygulama olarak kullanılan Gizli Partner sayesinde birkaç adımda sevgili bulmak mümkün. Binlerce üyesi olan ve canlı sohbet etme gibi fonksiyonları bulunan bu uygulamada tercihlerinize göre birini bulabiliyorsunuz.

Bazı Gizli Partner kullanıcıları uygulamadan sıkıldığı için ya da aradığı eşi bulduğu için uygulamadaki hesabını silmek isteyebiliyor. Bu durumda da Gizli Partner hesabı nasıl silinir şeklinde sorular yöneltiyor.

Oldukça kolay bir işlem olan Gizli Partner uygulama ve hesap silme işlemi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Gizli Partner hesabı silme
Gizli Partner hesabı silme

Gizli Partner Hesap Silme

Eskiden Gizli Partner uygulamasındaki ayarlar bölümünü kullanarak Gizli Partner hesapları silinebiliyordu. Uygulamaya girdikten sonra sırasıyla hesap, ayarlar ve hesap ayarları bölümünde yer alan üyelikten ayrıl seçeneği ile Gizli Partner hesapları silinebiliyordu.

Ancak geçtiğimiz haftalarda uygulamanın geliştiricileri bu fonksiyonu kaldırdı. Bundan sonraki süreçte Gizli Partner hesabını silmek için uygulama geliştiricileri ile iletişime geçmek gerekiyor.

Eğer Gizli Partner hesabınızı silmek istiyorsanız [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Buraya üyelik bilgilerinizi ve sebebinizi bildirerek Gizli Partner üyelik silme talebinizi gönderebilirsiniz. Uygulama sahipleri talebinizi ve bilgilerinizi inceledikten sonra hesap silme işlemine onay verecektir.

Eğer nasıl bir e-posta içeriği yazacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki metni kendinize göre uyarlayarak gönderim sağlayabilirsiniz.

“Gizli Partner uygulamasını kullanan bir üyenizim. XXX numarasıyla/e-posta adresiyle kaydolduğum uygulamanızdaki hesabımın silinmesi ve iletişim bilgilerimin tekrardan kullanılmamasını talep ediyorum.”

Bu mesajı göndererek kısa süre içerisinde hesap silme işlemini başlatabilirsiniz.

Gizli Partner hesap silme işlemi bu şekildeydi. Eğer hesap silme işleminde sorun ile karşılaşırsanız uygulama geliştiricileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Gizli Partner üyeliği nasıl silinir?

Gizli Partner üyeliğinizi silmek için [email protected] e-posta adresine konuyla ilgili mail atabilirsiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu