Bim Fiyat Listesi

Bim Künefe Fiyatı

Tatlı severler, Bim künefe fiyatı merak ediyor musunuz, o zaman doğru yerdesiniz. Bim dondurulmuş künefe fiyatı oldukça uygun ve hesaplı. Tatlılar pek çok insanın damak zevkini belirleyen yiyeceklerden biri.

Şerbetli olsun ya da olmasın fark etmeksizin pek çok kişi tatlı yemeyi sever ancak gerek yapımında gerek malzeme temininde zorluk yaşadıkları için ev ortamında değil de dışarıdan yemeyi tercih edebilir. Bu nedenle de bu muhteşem lezzetler bütçenize uygun olmayabilir.

Bu noktada bazı tatlı firmaları tatlı yemeyi sevenlerin kendi evlerinde istedikleri tatlı yapabilmeleri için hazır tatlılar satmaya başlamıştır.

Bim Künefe Fiyatı 2023, Bim Hazır Künefe Ne Kadar?

Hazır tatlı satışında birçok tatlı türü yer alsa da günümüzde en çok satışı yapılan hazır tatlı türü hazır künefe olmuştur. Son birkaç yıl içerisinde gıda sektöründe hizmet veren birçok market bu muhteşem lezzetleri müşterileri ile buluşturmakta. Ancak bu marketler içerisinde şüphesiz en göze çarpanı Bim market olmuştur.

Türkiye’nin en çok tercih edilen marketlerinden biri olan dondurulmuş künefe ya da bilinen diğer adı ile hazır künefe satışında en ön plana çıkmıştır. Bim mağazaları müşterileri için hazır bir şekilde temin ettiği künefeler, yiyenler için adeta Hatay’da künefe yiyormuş hissi yaratıyor.

Bim Künefe Fiyatı
Bim Künefe Fiyatı

Bim künefe fiyatı aşağıdaki gibidir;

Bim Künefe Fiyatı 2023

ÜrünBirimFiyat
Bim Künefe250 gr9,85TL

Bim Hazır Künefe Markası

Bim’in hazır künefe satışında en çok tercih edilen marketlerden biri olduğunu belirtmiştik. Alışveriş yapan kişiler Bim marketten Bim dondurulmuş künefe satın alırken hem uygun fiyat avantajından hem de lezzeti tadından dolayı bu marketi tercih ediyor.

Bim künefe satışında Künenfes markasıyla satışa sunuluyor. Pek çok tatlıyı hazır olarak üreten bu marka hazır künefeler için daha çok tercih ediliyor.

Türkiye’nin birçok noktasında bulunan Bim mağazalarında Künenfes markasının sattığı hazır künefeler ile karşılaşmak mümkün.

Sizin ziyaret ettiğiniz Bim mağazasında hazır künefe bulamadığınız takdirde başka bir marketi ziyaret etmeniz yeterlidir. Ancak çoğu zaman buna gerek kalmamakta çünkü kimi zaman aktüel ürünler içerisinde farklı markaların hazır künefeleri ile karşılaşmak mümkün.

İlginizi çekebilir: A101 peynir fiyatları ve çeşitleri

Bim Künenfes Hazır Künefe Fiyatı

Hazır künefeler hakkında merak edilen sorulardan biri de Bim künefe fiyatı. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki lezzet ve künefe miktarı göz önünde bulundurulduğunda Künenfes marka, Bim künefe fiyatı 2023 senesi içerisinde en avantajlı hazır künefe markalarından biri konumunda.

Hazır olarak paketlenen Bim dondurulmuş künefe fiyatı 125 gram ağırlığında 2 adet hazır künefe için 9,85 ₺ olarak belirlenmiştir. Diğer hazır tatlı markaları ve bunun satışını yapan marketler göz önünde bulundurulduğunda Bim hazır künefe fiyatı 2023 senesinde en uygun etiketli künefelerden biri olmuştur.

Ayrıca bu sayfamızdan A101 künefe ürünlerini ve fiyatını inceleyebilirsiniz.

Bim Künenfes Künefe Özellikleri

Özellikle ilk defa hazır künefe alıp evinde hazırlayacak kişiler için en merak edilen şeylerden biri de bu künefelerin özelliğidir. Alışılmadık tarzda hazır bir şekilde satışa sunulduğu için çoğu kişi bu hazır künefelerin normal künefelerden farklı olduğunu düşünüyor.

Ancak şunu söyleyebiliriz ki Bim’de satılan hazır künefeler ile dışarıdan yediğiniz künefeler arasında hazırlanış aşamasının dışında neredeyse hiçbir fark bulunmuyor.

Hazır künefeler normal künefelerde olduğu gibi özel olarak üretilen künefe peyniri ve tel kadayıf kullanılarak hazırlanıyor. Bu künefelerin tek farkı şerbetinin ve süslemelerinin üretim aşamasında değil evde yenileceği zaman hazırlanıyor oluşudur.

İki adet künefeden oluşan hazır künefeleri servis edeceğiniz kişi sayısı kadar alıp paketlerinin arkasında belirtilen şekilde hazırladığınızda hem tat olarak hem de lezzet olarak dışarıdan yediğiniz künefeleri andıran künefeler hazırlayabilirsiniz.

Bim Hazır Künefe Harika Peyniri İle
Bim Hazır Künefe Harika Peyniri İle

Bim Hazır Künefe Nasıl Hazırlanır?

Bim mağazalarından alınan hazır künefeleri servis için hazırlamak sanıldığının aksine çok kolaydır ve neredeyse hiç zamanınızı almaz. Bu künefeleri servis edilebilir hale getirmek için su, şeker, fırın ve süsleyeceğiniz Antepfıstığı vs. olması yeterlidir.

Aşağıda hazır künefenin nasıl servis edilebilir hale getirildiğini açıklıyoruz. Bu tarif 1 paket yani 2 adet hazır Künenfes künefe için geçerlidir.

2 Künefe Şerbeti İçin Gerekli Malzemeler;

  • 1 su bardağı kadar şeker(1 künefe için yarım çay bardağı kullanabilirsiniz)
  • 1 su bardağı kadar su(1 künefe için yarım çay bardağı kullanabilirsiniz)

Hazırlanma Aşaması;

  • Hazırlayacağınız künefe miktarına göre su ve şerbeti küçük bir tencere kullanarak kaynatın. Ardından dökülecek ana kadar soğutmaya bırakın.
  • Bim mağazasından aldığını künefeleri önceden 240 derece sıcaklıkta ısıtılmış fırının içine koyun ve 15 ila 20 dakika kadar pişirin. Fırını olmayanlar ocakta kısık ateş kullanarak da pişirme işlemini yapabilir.
  • Pişirilen künefe soğutulmadan hızlı bir şekilde servis tabağına alınır ve ters çevrilir.
  • Önceden hazırlanan ve soğutulmaya bırakılan künefe şerbeti dökülür ve hazır künefe servise hazır hale gelir. Dileyen sade bir şekilde bu künefeleri tüketebileceği gibi dileyen Antep fıstığı, kaymak ve dondurma gibi gıdalarla birlikte de tüketebilir.

Bim Hazır Künefe Besin Değerleri Nedir, Sağlıklı Mıdır?

Özellikle dışarıdan hazır bir şekilde gıda satın alan kişiler bu gıdaların besin değerlerini ve sağlıklı olup olmadıklarını merak eder. Bu durum hazır künefeler için de geçerlidir. Bim’de satılan hazır künefelerin besin değerlerini vermeden önce bu ürünlerin sağlıklı olup olmadığı hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Öncelikle gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki Bim mağazalarında satılan her gıda maddesinde olduğu gibi hazır künefeler de oldukça sağlıklıdır. Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren Bim markası bu ürünlerde de kalite standartlarının çok üzerinde gıda ürünü sağlamakta. Satışı yapılan bu hazır künefelerin besin değerleri ise şu şekilde;

Kalori426 kcal
Karbonhidrat54,9 gram
Protein7,36 gram
Yağ20,52 gram

Verilen bu değerler 125 gram ağırlığındaki 1 adet Künenfes hazır künefeler için geçerlidir. Bu 3 önemli besin maddesinin yanı sıra lif, sodyum ve potasyum gibi besin maddeleri de bu künefelerin içerisinde bulunuyor.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu