Bim Fiyat Listesi

Bim Çiğ Köfte Fiyatı Ne Kadar? Tadı Nasıl? Detaylar

Bim çiğ köfte fiyatı, Türkiye’de oldukça tüketilen bir ürün. Hazır atıştırmalık gıdalarından olmasına karşın, fiyatı itibariyle de en çok araştırılan hazır gıdalardan. Türkiye’nin en büyük perakende satış mağazalarından biri olan Bim, satışını yaptığı birçok ürün ile insanların dikkatini çekiyor. Ürünlerin gerek uygun fiyatlı oluşu gerek kaliteli oluşu birçok kişinin alışverişini bu mağazadan yapmasını sağlıyor.

Bazı gıda ürünleri tercih edilirken daha çok Bim mağazasından alınmaya dikkat ediliyor. Özellikle hazır gıdaların hem uygun fiyatlı oluşu hem de ürün kalitesi açısından güvenilir olması insanları Bim mağazalarından alışveriş yapmalarına yol açıyor. Bu ürünlerinde en başında Bim’in hazır olarak satışa sunduğu çiğ köfteleri yer alıyor. Dışarda yiyeceğiniz ya da evde yapacağınız çiğ köfteleri aratmayan Bim çiğ köfteleri pek çok kişi tarafından tüketiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=JE7q0TUeqqc&ab_channel=NumNumASMR

Bim Çiğ Köfte Fiyatı 2023‘de Ne Kadar Oldu?

Bim çiğ köfte fiyatı farklı marketlerde görebileceğiniz çiğ köfte fiyatlarından oldukça farklı. Bim’in hazır olarak satışa sunduğu çiğ köftenin fiyatı 4,75 TL ’dir. Çiğ köftenin satışa sunulduğu fiyat 2023 senesinde bir önceki senelere oranla biraz daha artış gösterse de halen en uygun fiyatlı çiğ köfte Bim mağazalarında satılmakta.

Mağazada satışa sunulan birçok gıda malzemesinde olduğu gibi Bim çiğ köftelerini de anlaşmalı firmalardan temin ediyor. Her zaman hijyen ve uygun fiyat garantisi veren Bim tüketicinin de tercih sebebi. Hizmetini sınırısız şekilde gerçekleştiren Bim bu ürünle birlikte birçok etiketteki fiyatı 2023 senesinde de değiştirmedi. Aynı zamanda en iyi kaliteyi sunmaya devam ediyor.

Bim mağazalarından çiğ köfte almak isteyen birçok kişi çoğu zaman ürüne ön yargı ile yaklaşabiliyor. Hazır ve paketlenmiş olmasından dolayı tedirgin olabiliyor. Ancak şunu belirtmeliyiz ki kalite misyonu ile yola çıkan bu marka en pahalı ürünlerinden en ucuz ürünlerine kadar her üründe kaliteyi sağlamakta. Çiğ köfte için de geçerli olan bu durum insanların tedirgin olmasını engelliyor.

Bim Çiğ Köfte kaç kalori, lezzetli mi, yenir mi
Bim Çiğ Köfte kaç kalori, lezzetli mi, yenir mi

Bim Çiğ Köfte Kaç Kalori

Sağlığına dikkat eden bazı müşteriler bu çiğ köftelerin kaç kalori olduğunu merak etmekte. Bim’de satılan çiğ köfte dürümler toplam 214 kaloriye sahiptir. Oldukça düşük kaloriye sahip olan bu ürün dışarıda satılan birçok hazır dürümden daha az kaloriye sahiptir. Yağ oranını dikkatli ayarlayan Bim mağazası bu ürünlerin oldukça sağlıklı olmasını sağlıyor.

Bim’in sattığı çiğ köfteler aynı zamanda beraberinde kendi sosuyla beraber geliyor. Müşterilerin sos istemeyeceğini düşünerek sosu yanında veren Bim müşterilerinin lezzetli anlar yaşamasını sağlıyor.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 10 Anlık Puan: 4.4]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu