Fiyatlar

Toptan Bayan Çanta Fiyatları

Toptan bayan çanta seçeneklerine nasıl ulaşırım, fiyatları ne kadar gibi soruların yanıtlarını arıyorsanız en doğru adrestesiniz. Perakende çanta satışı yapmak isteyen herkes toptan çanta fiyatlarını araştırıyor. Bu noktada Hep Kredi olarak en cazip fiyatlı toptan çanta marka ve modelleri için fiyat listesi hazırladık. Hemen içeriğimizin devamından tüm detaylara erişim sağlayabilirsiniz.

Toptan Bayan Çanta

Toptan bayan çanta modelleri oldukça fazladır. Günlük çantalar, abiye çantaları ya da spor çantalar gibi kategorize etmek mümkündür. Toptan fiyat detayları da çantanın markasına, modeline ve de kalitesine bağlı olarak değişiyor. Ancak artan malzeme fiyatları kapsamında 2023 yılında toptan çanta fiyatlarının da bir hayli artış gösterdiğini söylemek mümkündür. Piyasada popüler olan ve sıkça tercih edilen bayan çantaların toptan fiyatları şöyle yansıyor;

  • Kadife kadın sırt çantası: 25 TL
  • Askılı küçük boy renkli bayan çantası: 29 TL
  • Cüzdan tipi toptan bayan çanta: 9 TL
  • Ahşap desenli kilit askılı bayan çanta: 75 TL
  • Toptan spor bayan bel çantası: 25 TL
  • Cüzdanlı bayan çanta modeli: 50 TL
  • Toptan parti malı bayan çanta modelleri: 27 TL
  • Toptan small bayan çanta modelleri: 39 TL
  • Otantik desenli yöresel toptan bayan çanta: 45 TL
  • Toptan rugan kumaş bayan çantalar: 39 TL

Toptan bayan çanta modellerinin oldukça fazla olduğunu belirtmiştik. Bu noktada 2023 yılının en popüler bayan çanta modelleri için sunulan toptan fiyatlar yukarıda listelediğimiz gibidir. Bu fiyatlar İstanbul, İzmir çanta toptancıları tarafından sunulan fiyat aralıklarıdır.

toptan bayan çanta fiyatları
toptan bayan çanta fiyatları

Toptan Çanta Modelleri Nelerdir?

Toptan bayan çanta modellerini üçe ayırmak mümkündür. Genel olarak tarz açısından kategorize edilen çantalar spor, abiye ve günlük kullanım şeklinde listeleniyor. Tüm bu kategorilerde sunulan çanların modelleri, malzeme kaliteleri de değişkenlik gösteriyor.

Bunun yanı sıra toptan bayan çanta modellerinde A kalite replika ürünler ve ucuz gurup modeller mevcuttur. Replika çantalar orijinal markaların taklit edilmesiyle, orijinal ürüne en yakın olacak şekilde üretiliyor. Piyasa bu replika çantaların toptan fiyatları diğer modellere göre bir tık daha yüksek yansıyor.

İlginizi çekebilir: toptan spor ayakkabı

toptan bayan çanta çeşitleri
toptan bayan çanta çeşitleri

Toptan Ucuz Çanta Nereden Alınır?

Toptan ucuz çanta modelleri nasıl ve nereden satın alınır sorusuna da sıkça cevap aranıyor. Bu noktada birden fazla alternatif satış noktası olduğunu söylemek mümkündür. Ancak genel olarak bayan çanta ve cüzdan ustaları İstanbul ilinde yer alıyor. Mercan yokuşunda yer alan toptancılardan istifade etmeniz mümkündür.

İzmir ilinde ise toptan çanta üreticileri genel olarak Kemeraltı/Konak bölgesinde yer alıyor. Ayrıca iz mir Agora katlı Otopark içerisinde de toptan çantacılar bulmanız mümkündür. Her türlü çanta modeli bu adreslerde farklı fiyat aralıklarıyla sunuluyor. Gezerek ve modelleri görerek toptan ya da perakende şekilde satın alabilirsiniz.

Toptan bayan çanta fiyat ve modelleri hakkında merak edebileceğiniz tüm detayları aktardık. Fiyatlar ya da yer verdiğimiz diğer bilgiler noktasında eksik bulduğunuz kısımları yorum alanında bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca yer verdiğimiz bilgiler dışında aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını almak için de yorum alanına yazmanız mümkündür.

SSS

Toptan Çanta Alıp Satmak Karlı Mı?

Toptan çanta alıp satmak en karlı iş fikirleri arasında yer alıyor. Artan çanta malzeme fiyatları her ne kadar toptan çanta fiyatlarını yükseltse de hala karlılık oranı yüksektir. Toptan satın alıp perakende satacağınız çanta başına %100’e yakın bir kar marjı elde edebilirsiniz.

Toptan Çanta Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Toptan çanta satın alırken malları açıp tek tek inceleyip almanız tavsiye edilir. Özellikle de çantaların fermuar gibi aksesuar kısımlarının kalitesini analiz etmeniz gerekiyor. Paketleri açıp incelemeden satın almanız halinde arızalı mallarla karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

A Kalite Replika Çanta Ne Demek?

Replika ürün; orijinal marka ürünlere benzetilmek üzere birinci sınıf kalitede üretilen ürünlerdir. Üretilen A kalite replika çanta modellerini orijinallerinden ayırmak neredeyse imkansız gibidir.

Replika Çanta Yasak Mı?

Replika çanta modelleri birebir orijinal markaların taklit edilmesiyle üretiliyor. Orjinal bir markanın ürünlerini kopyalayarak piyasaya sürmek Türk Ticaret Kanunu kapsamında haksız rekabet oluşturduğu için yasaktır. Bu noktada 556 sayılı KHK kanunu kapsamında replika ürünler markaların haklarına tecavüz olarak nitelendirilir. Bu nedenle satışları cezaya tabi tutulur.

Çakma Zara Çanta Nasıl Anlaşılır?

Çakma Zara çantaları malzeme kalitesi, etiket şekli ve renk fontlarını analiz ederek anlayabilirsiniz. Zara markasının replika çanta modellerini ise A kalite üretildikleri için ayırt edebilmeniz pek de mümkün değildir.

Louis Vuitton Çakma Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Louis Vuitton markasının çakma ürünlerini malzeme kalitesinden kolayca anlayabilirsiniz. Orijinal Louis Vuitton ürünlerde gerçek pirin ve altın metaller kullanılır. Ancak replika çantalarında boya tabakası ile elde edilen plastik malzemeler kullanıldığı için ayırt edebilirsiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu