Kullanıcı Yorumları

Hifu Yaptıranların Yorumları Nasıldır

Hifu yaptıranların yorumları eşliğinde bu harika uygulamanın detaylarını paylaşacağız. Yorgun bir yüzden sıkıldıysanız, dolabınız “mucize kremler” denilen kremlerle doluysa, yüzünüzü gerginleştirmek için her türlü yöntemi denediniz ama bunlar istenilen sonuçlardan çok uzaktır.

Hifu Nedir?

Yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason ya da yaygın tabiriyle Hifu; ameliyatsız yüz germe, ameliyatsız yüz gençleştirmeyi sağlamaktadır. Bu, cerrahi yöntemlere değerli bir alternatif sunan dikkate değer bir tekniktir.

Hifu; yüz ve dekolte bölgesindeki kırışıklıklar için FDA onaylı bir tedavi yöntemidir. Hifu teknolojisi günümüzde pek çok farklı isimle anılmaktadır. Hifu, cildi güvenli bir şekilde sıkılaştırmak için ultrasonun gücünü kullanır.

hifu yaptıranların görüşleri
hifu yaptıranların görüşleri

Hifu Yararları Nelerdir?

  • Cerrahi olmayan bir prosedür olan odaklanmış Hifu uygulaması, hastalara diğer prosedürlere göre birçok avantaj sunar.
  • Klinik olarak kanıtlanmış etkinliği olan FDA onaylı bir yöntemdir.
  • Güvenli ve konforlu bir uygulama.
  • Anestezi gerektirmez, ağrısızdır.
  • Ameliyattan sonra iş ve sosyal hayata dönebilirsiniz.
  • Tek bir uygulama 2 yıl sürer.
  • Farklı derinliklere (1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm) sahip üç kartuş, farklı cilt katmanları ve yüz yapıları için etkilidir.
  • Cilde zarar vermeden veya zarar vermeden çalışır, bu nedenle yara izi, renk değişikliği veya enfeksiyon olmaz.
hifu yaptıranların yorumları
hifu yaptıranların yorumları

Hifu Yaptıranların Yorumları

Yıldız Hanım: Yüz ovalimde biraz bozulma ve nazolobial çizgilerimde belirginleşme vardı. Hifu yaptırdım. İlk seansta gelişmeyi gördüm.

Emine Hanım: Sanırım hayatımın en büyük hatasını yaptım. Bu ameliyatı olalı yaklaşık 4,5 ay oldu ve yanaklarım sürekli şiş ve sarkık. İnsanlar zayıf olduğumu söylüyor ama 2 ay sonra aynı kiloda olmama rağmen yüzümdeki yağlar erimeye başladı. Ayrıca burun estetiği kasım tuhaflaştı ve beni olduğumdan daha yaşlı gösterdi.

Sinem Hanım: Ben 2 ay önce yaptırdım. Sonuçlarından gayet memnunum.

Öznur Hanım: Ben 1 buçuk yıl önce yaptırmıştım. Bugün tekrar yaptırdım kişi doktor önceki estetikçiydi. Öncesinde olumlu ya da olumsuz bir fark hissetmemiştim. Şu an oldukça iyi hissediyorum.

Hifu yaptıranlar yorumları gösteriyor ki bu işlemlerde güzellik merkezleri yerine doktor muayenelerinde uygulama yaptırmak çok büyük önem arz ediyor.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu