Kripto Borsası

Link Chainlink Coin Geleceği 2022, 2023, 2025, 2030 Yorum

Chainlink Coin geleceği için araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz! Bu yazımızda Chainlink Coin projesi hakkında çok önemli bilgilere yer verdik.

Chainlink Coin Nedir?

Chainlink blok zincir teknolojisi kullanılarak oluşturulan bir kripto paradır. Bu kripto para projesinin altyapısında Ethereum Coin tercih edilmiştir. Chainlink coin aynı zamanda LINK Coin olarak da biliniyor. Borsalarda alım satım yaparken LINK koduyla işleme açıldığını göreceksiniz.

2017 yılında piyasaya arz edilen Chainlink ilk başta yatırımcılarına çok fazla kazandırmamıştı. Çünkü bu süre içerisinde çoğu borsanın radarına takılmamış, küçük borsalarda alım satım için kullanılıyordu.

Chainlink Coin nedir, arzı, nereden alınır
Chainlink Coin nedir, arzı, nereden alınır

Ancak 2020 yılı itibariyle Chainlink Coin birçok borsa tarafından listelendi ve çevresinde geniş bir yatırımcı topluluğu oluştu. Hal böyle olunca birkaç ay içerisinde değeri arttı ve en değerli kripto paralar arasında yer aldı.

Chainlink Coin Arzı

chainlink
Chainlink
$ 7.32
Arz467,009,549.52 LINK
hacim$561,238,606.00
Piyasa değeri $3,407,825,962.00

Chainlink Coin arzı 1 milyar adet olarak belirlenmiştir. Ancak bu arzın henüz yarısı dahi dolaşıma katılmamıştır. Bunun nedeni de LINK Coin çıkarmanın diğer kripto paralara oranla daha zor olmasıdır.

Chainlink Coin Fiyat Tahmini

Eğer Chainlink satın alıp uzun süre elinizde tutmak istiyorsanız Chainlink LINK Coin fiyat tahminleri sizin için önemli olabilir. Eğer bu kripto para hakkında yapılan fiyat tahminlerini merak ediyorsanız içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Chainlink Coin Yorum

Uzmanlar göre Chainlink Coin geleceği olan coinlerden biri. Şu an bile en değerli ilk 25 coin arasında yer almasına rağmen piyasa değerinin gelecekte daha da fazla olacağı düşünülüyor.

Chainlink Coin geleceği ile ilgili yorumlar
Chainlink Coin geleceği ile ilgili yorumlar

Chainlink Coin Güvenilir Mi?

Chainlink Coin güvenilir kripto para projeleri arasında yer alıyor. En değerli coinler arasında olmasından ve büyük projeler tarafından desteklenmesinden bunu anlayabiliyoruz.

Chainlink Coin Hangi Ülkenin?

Chainlink merkeziyetsiz bir proje olduğu için bağlı olduğu bir ülke ya da bölge bulunmuyor.

Chainlink Coin Nereden Alınır?

Chainlink satın almak istiyorsanız bu proje ile anlaşma sağlayan ve listeleyen borsalarda üyelik oluşturmanız gerekiyor. Ancak borsada arama yaparken Chainlink yerine LINK yapmanız daha doğru olacaktır. Çünkü bu coinin borsalardaki kodu LINK şeklindedir.

Chainlink Coin Kimin?

Chainlink projesinin sahiplerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Sergey Nazarov
  • Steve Ellis

Chainlink Coin Yakımı

Chainlink arzının henüz çok fazla olmaması sebebiyle Chainlink Coin yakımı planlanmıyor.

Chainlink Coin geleceği
Chainlink Coin geleceği

Chainlink Coin Geleceği Nasıldır?

Aşağıda yıllara göre hazırlanmış Chainlink LINK Coin fiyat tahminlerini göreceksiniz. Bu LINK Coin fiyat tahminlerini hazırlarken alanında uzmanlaşan isimler tarafından yapılmış olmasına dikkat ettik.

Eğer siz yaptığınız analizlere güveniyorsanız ve bu coin için yapılan fiyat tahminlerine de göz atmak istiyorsanız içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Chainlink Coin Geleceği 2022

Chainlink Coin fiyat tahmini 2022 yılı için 15 dolar. Uzmanlara göre bu rakam yıl sonuna doğru 17.5 dolar seviyelerine yükselebilir.

Chainlink Coin Geleceği 2023

2023 yılı için beklentiler 16 ila 20 dolar aralığında.

Chainlink Coin Geleceği 2024

LINK Coin’in 2024 yılında 17 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

Chainlink Coin Geleceği 2025

Chainlink Coin fiyat tahmini 2025 yılında 25 dolar. Ancak yıl sonuna doğru bu rakamın 20 dolara kadar gerilemesi bekleniyor.

Chainlink Coin Geleceği 2026

2026 yılında Chainlink Coin’in 25 ila 27 dolar aralığında işlem göreceği öngörülüyor.

Chainlink Coin Geleceği 2027

LINK Coin 2027 tahminleri 30 dolar seviyelerini gösteriyor.

Chainlink Coin Geleceği 2028

Bu yıl içerisinde Chainlink’in 35 dolara kadar çıkacağı ancak sonrasında 27 dolar seviyelerine gerileyeceği öngörülüyor.

Chainlink Coin Geleceği 2029

2029 yılında LINK Coin’in 30 dolardan işlem göreceği tahmin ediliyor.

Chainlink Coin Geleceği 2030

2030 yılı Chainlink Coin için rekorlar yılı olabilir. Chainlink Coin fiyat tahmini 2030 yılı için tam 50 dolar. Ancak bu rakam 2030 yılı sonlarına doğru 40-45 dolar seviyelerine gerileyebilir.

Chainlink madenciliği nasıl yapılır?

Chainlink projesinde madencilik yapılmıyor.

Chainlink nerenin parası?

Chainlink tüm dünya tarafından kullanılabilen bir kripto para birimidir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu