İnşaat

Su Hortumu Fiyatları, 40’lık, 50’lik, Satın Al

Su hortumu fiyatları 2023 yılı verileri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda boyutlarına ve kullanım alanlarına göre bahçe hortumu modelleri ve fiyatları hakkında önemli bilgiler verdik.

Su Hortumu Fiyatları 2023’de Ne Kadar? 40’lık ve 50’lik

Su hortumu bahçecilik ile uğraşan herkes tarafından kullanılan bir ekipmandır. Bahçe sulama işlemlerinde büyük oranda kullanım kolaylığı sunan su hortumları aynı zamanda temizlik vb. amaçlar için de kullanılıyor.

su hortumu fiyatları
su hortumu fiyatları

Su hortumlarının fiyatları hakkında bilgi vermeden önce hortum çeşitleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Plastik hortumlar bahçe sulaması yapan kişiler tarafından en çok tercih edilen modeldir. Dayanıklı yapıya sahip olan ve aynı zamanda esnek yapıları olan bu hortumlar irili ufaklı taşa sahip bahçelerde uzun süre kullanılabilir. Bununla birlikte silikonlu bahçe hortumu da aynı verimle kullanılabilir.

Bu hortum modelleri klasik olan ancak oldukça dayanıklı olan hortumlardır. Ancak son zamanlarda uzayabilen hortumlar da bahçe sulama işleminde kullanılmaya başlandı. Eğer araziniz hortuma zarar vermeyecek türdeyse bu hortumları tercih edebilirsiniz.

Hortum modelleri hakkında bilgi verdiğimize göre fiyatlar hakkında da konuşabiliriz. Aşağıda sizlere referans olması adına ortalama fiyatlarda olan hortum modellerinin fiyatlarını verdik. Alışveriş yaparken bu fiyatların bir miktar altında ya da üstünde etiket ile karşılaşmanız olağandır. İşte fiyatlar;

  • Uzayan hortum 7,5 metre: 139.90 TL
  • Hozelock Ultramax hortum 15 metre: 239,90 TL
  • Uzayan hortum 15 metre: 269,90 TL
  • Plahosan Mpp ½ hortum 25 metre: 369,90 TL
  • Plahosan Mpp ½ hortum seti 15 metre: 299,90 TL
  • Plahosan Opp ¾ hortum 50 metre: 819,90 TL
  • Plahosan Opp ½ hortum seti 25 metre: 299,90 TL
  • Hozelock Ultramaz hortum 25 metre: 299,90 TL
  • Plahosan Mpp ¾ hortum 50 metre: 969,90 TL
  • Karcher Hortum PrimoFlex 20 Metre: 249,99 TL

Hortum fiyatları ortalama bu seviyelerdedir. Fiyatlar hortumun boyuna ve markasına göre değişiklik gösterse de daha çok uzunluğa göre fiyat belirleniyor. Örnek verecek olursak bahçe hortumu fiyatları 100 metre için 1.800 TL seviyelerinde iken 50 metre için 1.000 TL seviyelerinde olacaktır.

Su hortumu fiyatları 2023 yılı için bu şekildeydi. Daha önce de dediğimiz gibi bu fiyatlar ortalama fiyatlar olup sizin yapacağınız alışverişte aynı uzunluktaki bir hortum için farklı fiyatlar istenebilir.

İlginizi çekebilir: paslanmaz su deposu fiyatları

40lık 50lik su hortumu fiyatları
40lık 50lik su hortumu fiyatları

3 çeyrek hortum ne demek?

3 çeyrek hortumların iç çapı 19 milimetre olup su motorlarına bağlanan hortumlardandır.

Hortum çeşitleri Nelerdir?

Hortum çeşitleri A, B, C ve D tipi hortum olarak hazırlanır. Bu hortumlar kullanım alanlarına göre farklı malzemelerden üretilir.

Sihirli bahçe hortumu nasıl takılır?

Uzayan sihirli bahçe hortumlarını musluğa takıp suyu açtıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Suyun basıncıyla birlikte hortum uzayacaktır.

5/8 hortum kaç mm?

5/8 hortumlar 16 mm’dir.

8 mm hortum kaç inç?

8 mm hortumlar 0.31 inçtir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz h[email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu