Medikal

Protez Tırnak Fiyatları

Protez tırnak fiyatları 2023 yılındaki rakamları nasıl bayanlar için önemli bir konudur. Bakımlı olmayı seven bayanlar için protez tırnaklar hakkında detayları sunduk. Protez tırnak nedir, protez tırnak modelleri ve çok daha fazlasını bulacaksınız.

Protez Tırnak Fiyatları Ne Durumda?

Protez tırnak, kadınların bakımlı olmak için başvurduğu yollardan biridir. Protez tırnak, diğer adıyla takma tırnak olarak adlandırılır. Tırnaklarını daha iyi olmasını isteyenler artık son dönemde protez tırnak işlemlerine başvurur hale gelmiştir. Tırnakları uzamayan ve bakımlı olmasını isteyenler için protez tırnaklar kurtarıcıdır. El ayak bakım son derece önemli olurken, kadınlarda artık el ve ayakların daha güzel görünmesi adına protez tırnaklardan destek alır hale gelmiştir.

Takma tırnaklar pek çok farklı modellerde yapılabilir. Tırnaklarınızın nasıl görünmesini istiyorsanız, protez tırnak modellerinizi seçmelisiniz. Tırnak uygulamasını yaparken, tırnak yapınıza uygun bir çalışma ortaya koyulmaya çalışılır. Protez tırnak yaptırma fiyatı ne kadar diye bakıldığında ise yaptıracağınız yere bağlı olarak fiyatlar değişebilir. Protez tırnakların yapımı ile ilgili olarak ortalama bir fiyat vermemiz gerekirse 100 ile 350 TL arasında değişebilir.

Protez Tırnak Eğitimleri

Protez tırnak eğitimleri ile kendinizin tırnaklarına protez tırnak uygulayabilirsiniz. Ülkemizde bakıma düşkün olan kadınlar, protez tırnak eğitimi hizmetlerinden yararlanabilir. Protez tırnak kursu sayesinde tırnaklarınıza nasıl uygulayacak olduğunuzu bilirsiniz. Protez tırnak işlemlerinin nasıl yapıldığı uzman kişiler tarafından öğretilir.

Protez tırnak kursu fiyatları çok yüksek fiyatlı değildir. Tabi ki hangi şehirde protez tırnak kurs eğitimlerinden yararlanmak istediğinizde fiyatları değiştirebilir. Genel anlamda protez tırnak kurs fiyatlarının şehirlere göre 2023 ücretlendirmesine göz atıldığında;

  • İstanbul’da protez tırnak eğitimleri toplam 24 saat- 2250TL
  • İzmir’de protez tırnak eğitimleri toplam 20 saat – 2152 TL
  • Ankara’da protez tırnak eğitimleri toplam 20-24 saat – 2000-2500 TL
  • Bursa’da protez tırnak eğitimleri toplam 20-24 saat – 1850-2550 TL
  • Antalya’da protez tırnak eğitimleri toplam 20-24 saat- 2000-3000 TL

Büyükşehirlerimizde de artık protez tırnaklara rağbet oranı fazladır. Protez tırnak yapımı fiyatları, hangi şehirde ve nasıl modelde yapılacak olduğuyla ilgilidir. Bu sebepten dolayıdır ki protez tırnak seti fiyatları için net bir rakamın verilmesi mümkün olmaz.

Protez Takma Tırnaklar Kullanışlı Mıdır?

Protez takma tırnakların ne kadar kullanışlı olduğu da önemlidir. Ellerin bakım ihtiyacı olan protez tırnak uygulamasına başvurur hale gelmiştir. Emsal Doğan, bakım ve güzellik konusunda sektörde ki müşterilerine kendisini kanıtlamıştır. Emsal Doğan uzmanından alacağınız özel eğitimler sayesinde protez tırnak kursunda deneyimli biri haline dönüşebilirsiniz.

Emsal Doğan kurs merkezinde yalnızca jel protez tırnak işlemlerine yer verilmez. Ayrıca kalıcı oje, manikür pedikür, ipek kirpik gibi hizmetlerden de yararlanmanız mümkündür. Son derece kullanışlı protez tırnaklarınızla el ve ayak bakımlarınızı da yapabilme şansına sahip olursunuz.

Protez Tırnak Modelleri 2023

Protez tırnakların 2023 yılı itibariyle de pek çok model tasarımları olduğunu söyleyebiliriz. Emsal doğan protez tırnak fiyat bilgisi için yapmanız gereken ise iletişim numaralarından aramanızdır. Böylece Emsal Doğan kurs merkezi fiyatları hakkında detaylı bir bilgi sunulmasını sağlamış olursunuz. Gratis, jel, normal protez tırnak olmak üzere yaptıracağınız tırnak modeline göre fiyatlandırma sunulur.

Emsal Doğan Protez tırnak, manikür, ipek kirpik, pediküre dair tüm bakım fiyatları şu şekilde listelenmiştir;

  • Manikür hizmeti 120 TL
  • 3D İpek Kirpik hizmeti 400 TL
  • Kirpik Lifting hizmeti 300 TL
  • Protez Tırnak hizmeti 380 TL
  • Kaş Boyama hizmeti 25 TL

Protez tırnak, kaş boyamadan cilt bakımı gibi her bir hizmeti Emsal Doğan’da bulabilmeniz mümkündür. Gratis protez tırnak fiyatları ya da bir başka protez tırnak uygulaması olan jel protez tırnak fiyatları konusunda ekonomik hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Protez tırnak fiyatları ile ilgili olarak yazımızda bilgilendirme yaparak öğrenmenizi sağladık. Protez tırnak içeriğimiz bilgilendirici olduysa Hepkredi sayfamızın yorum kısmına yazabilirsiniz.

Protez Tırnak Kaç Gün Dayanır?

Protez tırnakların kullanacak olan kişinin dikkatli şekilde kullanmasına bağlı olarak 5-6 haftaya kadar dayanma durumu vardır.

Protez Tırnak Kaç Günde Öğrenilir?

Protez tırnak uygulamasının nasıl yapıldığını öğrenebilmek için 4 gün yeterli olacaktır.

Protez Tırnak Zarar Verir Mi?

Protez tırnak son derece kullanışlıdır. Protez tırnakları kendi tırnağınıza yaptırdığınız zaman zarar vermez.

Protez Tırnak Gusül Abdest Geçirir Mi?

Protez tırnak gusül abdest geçirir mi sorusuna karşılık olarak ise hayır cevabı verilebilir. Çünkü protez tırnaklar, kendi tırnağınızın üzerini kapattığından dolayı su geçirmeyecektir. Tırnaklarınıza su geçmeyeceğinden dolayı abdestiniz sayılmaz.

Protez Tırnak Kendi Kendine Çıkar Mı?

Protez tırnak kullanıma göre kendi kendine çıkabilir. Protez tırnakların uygulandığı yerden çıkması genellikle son haftalara denk gelir.

Protez Jel Tırnak Nasıl Çıkar?

Protez jel tırnak, tırnak törpüsüyle tırnakların üst kısımları törpülenerek çıkartılır. Tırnaklarınıza törpüleme yaptıktan sonra üstünü silebilirsiniz.

Protez Tırnaktan Kalıcı Oje Nasıl Çıkarılır?

Kalıcı ojenin tırnaklardan çıkarılması en zor işlemlerden biri olarak görülür. Fakat kalıcı ojenin çıkarılması için yöntemleri bildiğiniz zaman endişe duyulacak bir şey olmayacaktır. Kalıcı ojeyi çıkarmak için temiz bir törpü ile tırnaklarınızı törpüleyin. Pamukları parçalara ayırın ve üzerine aseton dökün. Pamukları tırnaklarınıza sarın. 5-10 dakika kadar beklettikten sonra tırnaklarınızdan kalıcı ojeyi silin.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu