Marla Makaron Filtre Fiyatları 2022 Ne Kadar

Bu yazımızda boş sigara filtresi olarak da bilinen makaron filtreler ile ilgili olarak Marla makaron filtre fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Yazımızın devamını okuyarak başta Marla olmak üzere diğer birçok makaron filtre markasının fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Marla Makaron Filtre Fiyatları 2022

Bilindiği üzere son yıllarda sigara ücretlerine büyük oranda zam geldi. Öyle ki Ocak 2022 yılı itibariyle en ucuz paket sigaralar bile ortalama 15 TL’den satışa sunulmaya başlamıştır. Bu durum sigara kullanan birçok kişiyi zor durumda bırakmış ve farklı alternatiflere yönelmelerine neden olmuştur.

marla makaron filtre fiyatları
marla makaron filtre fiyatları

Bu noktada birçok kişi sigara maliyetlerini düşürmek için uygun fiyatlara aldığı tütünleri kullanmaya başlamıştır. Sigaralar hazır olarak alınmayıp direkt tütün şeklinde alındığı zaman maliyet büyük oranda azaldığı için sigara kullanıcıları bu tütünleri kullanmaya başlamıştır.

Hazır olarak alınan tütünlerin iki farklı kullanım yöntemi vardır. Bunlardan en klasiği ve geçmişi en eksi olanı tütünün elde sarılmasıdır. Eskiden de uygulanan bu yöntemde tütünler sigara kağıdına sarılır ve kullanılırdı. Fakat bu çok da kullanışlı bir kullanım yöntemi değildir.

Bu kullanım yönteminde tütün kâğıdı tam olarak doldurulmadığı için ve kâğıt hemen açıldığı için kişi sigarayı kullanırken büyük zorluk yaşamaktadır. Ancak son yıllarda ortaya çıkan makaron filtreler ya da bilinen diğer adıyla sigara filtresi sayesinde bu durum ortadan kalkmıştır. Makaron filtreler çeşitli araç gereçler yardımıyla çok kısa süre içerisinde dolduruluyor ve diğer yöntemden daha kullanışlı oluyor.

Ayrıca paket sigaralara da büyük ölçüde benzeyen bu sigaralar çok sayıda kişi tarafından kullanılmaktadır. Farklı markalarda satışa sunulan bu sigara filtreleri hakkında ayrıntılı bilgi verdiğimize göre Marla makaron fiyatları ve diğer makaronların fiyatları hakkında bilgi verebiliriz. Güncel Marla makaron fiyatları şu şekildedir;

Ürün Adı Makaron Boyutu Makaron Adedi Fiyat
Marla Touch One Beyaz Uçlu 8 mm 10 bin adet 1150 ₺
Marla One Beyaz Uçlu 8 mm 10 bin adet 1150 ₺
Marla Touch One Sarı Uçlu 8 mm 10 bin adet 1100 ₺

 

marla makaron filtre fiyatları ne kadar
marla makaron filtre fiyatları ne kadar

İlginizi çekebilir: toptan makaron fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu?

Makaronlar satışa sunulurken toplu fiyatlarla satıldığı için fiyatlar bu şekilde yüksektir. Ancak bazı satış noktalarında makaronlar koli ile değil kutu ile satılmaktadır. Bir koli makaron toplam 50 adet kutudan oluştuğunu göz önünde bulundurursak ortalama bir Marla makaronun 25 30 TL dir diyebiliriz.

Eğer bu makaronları daha uygun bir fiyata satın almak isterseniz yukarıdaki tabloda verilen fiyatlar ile yani koli fiyatı ile satın alabilirsiniz. Çünkü filtre fiyatlarında çoğu zaman koli ücretleri daha uygun olmaktadır. Diğer markalara ait Marla makaron filtre fiyatları ise şu şekildedir;

Ürün Adı Makaron Boyutu Makaron Adedi Fiyat
Watson Kırmızı Kırmızı uçlu 8 mm 200 adet 30 ₺
Watson Slender Kırmızı uçlu 7 mm 200 adet 35 ₺
Watson Blue Beyaz uçlu 8 mm 200 adet 30 ₺
Watson Blue Slim Beyaz uçlu 8 mm 200 adet 30 ₺
Watson Gray Parlement Uç Beyaz uçlu 8 mm 200 adet 35 ₺
Movies Beyaz uçlu 8 mm 200 adet 40 ₺
Calbor Green Beyaz uçlu 8 mm 200 adet 30 ₺
Calbor Red Kırmızı uçlu 8 mm 200 adet 30 ₺
Calbor Touch Blue Slim Beyaz uçlu 6.7 mm 200 adet 40 ₺
President Blue Beyaz uçlu 8.4 mm 200 adet 30 ₺

Bu tabloda sigara kullanıcılarının en çok kullandığı filtrelere ait fiyat bilgisini verdik. Elimizde zaman zaman farklı marka makaron filtrelere ait fiyat bilgisi de olduğu için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

1 Karton Makaron Kaç TL?

1 karton makaron ortalama 20 ila 40 TL arasındadır.

EYMA Makaron Ne Kadar?

EYMA makaron satış noktalarında ortalama 30 TL’dir.

Marla Makaron Nedir?

Marla makaron Marla markasının yaptığı boş sigara filtreleridir.

Toptan Makaron Fiyatları Ne Kadar?

Toptan makaronlar markasına göre değişmekle birlikte 1 koli için 500 TL ile 1200 TL arasındadır.

Bir Kolide Kaç Karton Makaron Var?

1 kolide ortalama 50 kutu makaron vardır.

Makaron Sigara Nedir?

Makaron sigara evde içi doldurabilen boş sigaralardır.

Son olarak, aşağıya T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından yüklenen videoyu bırakıyoruz, keyifli izlemeler.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

masseter botoks fiyatları

Masseter Botoksu Fiyatları 2022, Çene Botoksu

Bu yazımızda botoks uygulamaları arasında adı sıkça geçen masseter botoksu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.