A101 Fiyat Listesi

A101 Mini Buzdolabı Fiyatı

Bu yazımızda büro tipi buzdolabı satın almak isteyen kişiler için A101 mini buzdolabı ürünleri hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer siz de mini buzdolabı satın almak istiyorsanız öncesinde bu içeriğimizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

A101 Mini Buzdolabı Hakkında Her Şey

Evlerimizin en önemli eşyaları arasında buzdolapları yer alıyor. Gerek yiyecekleri koruyabilmesi ve muhafaza edebilmesi nedeniyle gerek yiyecek ve içecekleri her daim serin tutabilmeleri nedeniyle buzdolapları hayatımızda önemli bir yere sahip.

Ancak zaman zaman bu ürünleri evlerin yanı sıra ofislerde, otel odalarında vb. küçük alanlarda da ihtiyaç duyabiliyoruz. Lakin bu beyaz eşyalar çok büyük bir yapıya sahip olduğu için söz konusu mekanlara büyük geliyorlar.

İyi haber şu ki bu buzdolaplarının küçültülmüş modelleri de var. Büro tipi buzdolabı ya da bilinen diğer adıyla mini buzdolapları küçük çaplı mekanlarda kullanılmak için birebir.

A101 Mini Buzdolabı Satıyor Mu?

A101 market birçok beyaz eşya ürününü sattığı gibi mini buzdolaplarının da satışını yapıyor. Ürünün tedarikçisi tarafından A101 markete teslim edilen mini buzdolapları sanal markette satılıyor.

A101 marketten mini buzdolabı siparişi vermek için sanal marketi ziyaret edebilir ve burada yer alan “elektronik” kategorisini inceleyebilirsiniz. Öte yandan, beyaz eşya sınıfından A101 bulaşık makinesi fiyatı gayet uygun seviyelerdedir.

A101’e Mini Buzdolabı Ne Zaman Gelecek?

A101 market ne yazık ki şubelerinde uzunca bir süredir beyaz eşya satmıyor. Satışı olmayan bu beyaz eşyalar içerisinde mini buzdolapları da yer alıyor.

Ancak daha önce de söylediğimiz gibi A101 mini boy buzdolaplarını sanal markette aktif olarak satıyor. Bu buzdolaplarından sipariş vermek istiyorsanız A101 web sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

A101 Mini Buzdolabı Fiyatları 2023

A101 market mini buzdolabı fiyatları 2023 yılında şu şekildedir;

  • Flavel FLV 1090 Büro Tipi Buzdolabı: 1.199,00 TL
  • Regal RGL 90 BT/ BT 1001 Büro Tipi Buzdolabı: 1.899,00 TL

Şu an için A101 markette yalnızca 2 adet mini buzdolabı satışı yapılıyor. Eğer başka markaların buzdolaplarını A101 marketten satın almak istiyorsanız ara ara hepkredi.com sitesini ziyaret edebilir ve A101’de satışa sunulan buzdolabı markaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

A101 Mini Buzdolabı Kullananların Yorumları

Birçok müşteri bir ürünü satın alırken daha önceden o ürünü kullanıp yorum yapan kişilerin yorumlarını dikkate almayı tercih ediyor. Biz de bu nedenle A101’den daha önce mini buzdolabı satın alan kişilerin yorumlarını inceledik ve sizlerle paylaşmak istedik.

A101’den mini buzdolabı alan kişilerin yorumlarından bazıları şu şekilde;

Ali Uçan: Geçen hafta A101 internet sitesinden Regal büro tipi buzdolabı aldım. Ürün birkaç gün içerisinde elime ulaştı. Daha önce A101’den birçok teknolojik araç aldım ancak hiç Regal markasını tercih etmemiştim. Bu nedenle biraz şüpheci davrandım diyebilirim.

Ürün geldikten sonra hemen ofisime kurulum yaptırdım ve çalıştırdım. Ürün küçük bir ürün olsa dahi oldukça iyi çalışıyor. Soğutma sistemleri çok güzel ve üstelik koku da yapmıyor. Satın almak isteyen herkese öneriyorum.

Hayriye Baharlı: Ofisim için mini buzdolabına ihtiyaç duyuyordum. A101’in mini buzdolabı yorumlarını okuduğumda birçok kullanıcının olumlu yorum bildirdiğini fark ettim.

Bu nedenle geçen günlerde A101 internet sitesinden mini buzdolabı siparişi verdim ve ürün kısa bir süre içerisinde elime ulaştı. Henüz birkaç saat olmasına rağmen ürün hızlı bir şekilde soğutmaya başladı. Eğer çok fazla bir beklentiniz yoksa bu ürün sizi uzun yıllar götürecektir. Almak isteyen kişilere ben de öneriyorum.

A101 Mini Buzdolabı İade

A101’den mini buzdolabı aldınız ve iade mi yapmak istiyorsunuz? İyi haber şu ki A101 market müşterilerini mağdur etmemek adına birçok iadeyi kabul ediyor. Ancak yine de iade yapılacak ürünler hakkında bazı şartlar mevcut. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kozmetik, sağlık ürünleri vb. ambalajı açılmamış ürünler iade edilemez
  • İade edilecek ürün kullanılmamış orijinal ürün olmalıdır
  • İadeler yalnızca sitemizde ve online satış platformlarımızda gerçekleştirilir
  • İade için satış kanallarımızda yer alan irtibat numaralarından başka numaralarla iletişime geçtiğiniz takdirde talebiniz reddedilir

Eğer satın aldığınız mini buzdolabı hasarlıysa, hasar tespit edilmesi durumunda A101 internet sitesinden siparişler bölümüne giderek iade gönderi kodunuzu alabilirsiniz ve sipariş geçebilirsiniz.

A101 mini buzdolabı konulu bu içeriğimizde A101’de satılan büro tipi buzdolapları hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Eğer A101 markette satılan diğer ürünler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz web sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.

A101’de buzdolabı var mı?

A101 market buzdolabı satışı yapan marketlerdendir.

A101 buzdolabı kaç günde gelir?

A101 marketten vereceğiniz buzdolabı siparişleriniz ortalama 3-4 gün içerisinde elinize ulaşacaktır.

Flavel mini buzdolabı kim üretiyor?

Flavel mini buzdolaplarını Arçelik markası üretiyor.

Flavel mini buzdolabı kaç watt?

Flavel mini buzdolabı yıllık 133 kWh enerji tüketir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu