Teknoloji

Getir Hesap Silme

Getir hesap silme nasıl yapılır şeklinde sorularınız varsa bu yazımız tam size göre. Bu yazımızda Getir hesabı silme hakkında detaylı bilgilere yer verdik.

Getir Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Getir projesi son yıllarda yaptığı büyük çıkışla hemen hemen herkes tarafından bilinir bir hale geldi. Her türlü yemek ve market ürününün sipariş edilebildiği Getir uygulaması sayesinde insanlar zamanını daha iyi bir şekilde kullanabilmeye başladı.

Getir hesap silme
Getir hesap silme

Ancak bazı kişiler Getir uygulamasından memnun kalmadığında ya da başka bir şehre gidip o şehirde Getir’den faydalanamadığında Getir hesabını silmek isteyebiliyor.

Bu yazımızda sizlere Getir hesabınızı silebilmek için 3 farklı yöntem vereceğiz. Gelin en kolay yöntemle başlayalım.

İlk Yöntem;

  • İlk önce Getir müşteri temsilcisi numarası olan +90 (850) 532 50 50’yi aramanız gerekiyor.
  • Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra “Getir hesabımın silinmesini talep ediyorum” dedikten sonra işleminize başlanacaktır.
  • Müşteri temsilcisi telefon numaranızı ve kimliğinizi onaylamak için cep telefonunuza bir kod gönderebilir. Cep telefonu mesajlar bölümüne gelecek bu kodu müşteri hizmetleri temsilcisine söyleyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Bu yöntemle uğraşmak istemiyorsanız web sitesi üzerinden de Getir hesabı silme işlemini başlatabilirsiniz.

İkinci yöntem ise şu şekilde;

  • Getir web sitesine girdikten sonra en alt kısımda iletişim alanını göreceksiniz.
  • Bu alanda karşınıza 1 adet başvuru formu çıkacak. Buradaki başvuru formunda kimlik bilgilerinizi verdikten sonra konu kısmında diğer alanını işaretleyin.
  • Daha sonra mesaj alanına “yukarıdaki bilgiler ile kayıt olduğum Getir hesabımın silinmesini istiyorum” yazın.
  • Kısa süre içerisinde hesabınızın silinme işlemi başlatılacaktır.

Üçüncü yöntem ise e-mail kullanarak hesap silme. Bu yöntemde [email protected] adresine kimlik bilgilerinizi ve talebinizi yazmanız gerekiyor. Kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçilecektir.

Eğer bu 3 yöntemde de hata alıyorsanız ve hesabınız silinmediyse Getir müşteri hizmetlerine tekrar bağlanarak durumu izah edebilirsiniz.

Getir hesabı nasıl silinir
Getir hesabı nasıl silinir

Getir Masterpass Hesabı Silme

Getir Masterpass hesabı silme için Masterpass ile iletişime geçebilirsiniz. Masterpass kart silme işlemi kısa süre içerisinde gerçekleşecek ve kayıtlı kartlarınız silinecektir. Bu aşamada bilgilerinizi doğru vermeniz işlemin uzamamasına ve talebinizin hemen yerine getirilmesine yardımcı olacaktır.

Getir hesap silme işlemleri bu şekildeydi. Eğer konu ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız Getir müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Getir hesap sildikten sonra tekrar açılır mı?

Getir hesabınızı sildikten sonra yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu