BankalarKredi Kartı

Shop and Fly Nedir, Özellikleri ve İletişim 444

Shop and Fly ile birlikte yapılan alışverişler kullanıcılara mil kazandırmaktadır. Ne kadar çok alışveriş yapılırsa kişiler aynı oranda mil kazanarak diledikleri yerlere seyahat edebilmektedir. Kart genel hatları ile kredi kartı olarak tanımlansa da müşteriler için büyük avantajları da bünyesinde barındırmaktadır.

Shop and Fly Nedir, Mil Nasıl Harcanır, Özellikleri Nelerdir

Diğer kredi kartları ile aynı özellikleri taşımasının yanı sıra sunmuş olduğu kampanyalar ile birlikte birçok kişiyi memnun etmektedir.

Shop and Fly
Shop and Fly nedir

Shop & Fly ile birlikte üst seviyede konforu elde edebilmektedir. Sağlamış olduğu fırsatlar doğrultusunda ise milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Özellikleri bakımından geniş bir ağa sahip olmasıyla da birçok kişi tarafından aktif olarak tercih edilmektedir.

Kişilerin kendilerini VIP olarak hissetmelerini sağlamasının yanı sıra sağlamış olduğu ödeme kolaylıkları ve taksitleri ile birlikte de dikkat çekici olmayı başarmıştır.

Shop & Fly Özellikleri ve Avantajları

Shop & Fly milyonlarca kullanıcıya sahip olmasının yanı sıra birçok avantaj da sunmaktadır. Kullanıcılarını memnun etmek için her geçen gün çalışmalarını bir üst noktaya taşımakta olan Shop and Fly, genel kapsamı ile ne kadar çok alışveriş o kadar çok mil anlamına gelmektedir. Shop & Fly özellikleri ve avantajları bakımından incelendiğinde ise şu durumlar göze çarpmaktadır:

 • Kart ile birlikte yapılan her alışveriş sonrasında kişiler mil kazanarak diledikleri gibi seyahat edebilmektedir.
 • Elde edilen miller ile her türlü havayolu şirketinden bilet alabilmek mümkündür.
 • Shop & Fly sayesinde kullanıcılar birçok ayrıcalığı da elde etmektedir.
 • Bireylerin aldıkları uçak biletlerinde rötar meydana geldiği takdirde kişinin havayolu şirketi içerisinde bekleme süresince de mil kazanmaya devam edilebilmektedir.
 • Fırsatlarla dolu olan BonuFlaş’a katılım sağlayarak da daha çok mil kazanılabilir.
 • 1 TL’Lik alışverişlerde kullanıcılar en 1 mil elde edebilir.
 • Shop & Fly program ortaklarından yapılacak alışverişlerde ekstra mil Aynı zamanda da taksitli alışverişler gerçekleştirilebilmektedir.
 • Seyahat ile ilgili ödemeler kullanıcıya bağlı olarak tamamen mil ile veya bir kısmı nakit olarak da ödenebilmektedir.
 • Shop & Fly sayesinde kullanıcılar indirimli vale özelliklerinden faydalanmakla birlikte uçak seyahati sonlandıktan sonra özel şoförler aracılığı ile de diledikleri yere gidebilmektedir.
 • Geniş kapsamlı olan yurt içi sigortalar ile birlikte her türlü yurt içi seyahatlerinizde sigortalı bir şekilde güvenle yolculuk edebilirsiniz.
Shop and Fly
Shop and Fly

Geniş kullanım alanları ve fırsatları ile birlikte Shop & Fly milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Genel olarak uçak seyahati yapan kişiler bu fırsatlardan faydalanabilmek adına kartı tercih etmektedir. Havayolu firmaları içerisinde her türlü hizmetten kolay bir şekilde faydalanılabildiği gibi indirimli ve taksitli alışverişler ile de kaliteli bir kart deneyimi elde edilebilmektedir.

Shop & Fly içerisinde en çok dikkat çeken avantajlardan birisi de borç mil alınabilmesidir. Hediye mil ile birlikte kişiler seyahat etmek istedikleri yer için biletlerini satın alabilir. Alınmış olan miller aylık harcama sözü ile birlikte geri ödenebilmektedir. Avans mil özelliği ile de kullanıcılar ihtiyacı olan milleri hemen alabilmekle birlikte 18 ay taksitli bir şekilde geri ödeyebilmektedir.

Shop & Fly İletişim Merkezleri ve Yöntemleri

Shop & Fly kullanıcıları için sunmuş olduğu avantajlar ile birlikte birçok kişiye hizmet vermektedir. Seyahat içerisinde yaşanan en ufak bir sorunda da merkez ile iletişime geçebilmek mümkündür. Shop & Fly iletişim merkezleri ve yöntemleri ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • shopandfly.com.tr
 • 444 0 333
 • Shop & Fly Kolay Seyahat Hattı

Aracılıkları ile yaşanan her türlü sorun anında şirkete iletilebilmekle birlikte kısa süre içerisinde de çözüme kavuşturulmaktadır.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu