Bim Lavaş Fiyatı 2021, Bim Lavaş Ekmek Ne Kadar

Lavaş ekmek günümüzde birçok yerde tüketilirken, Bim lavaş fiyatı ise en çok sorgulanan ekmek çeşitlerinden. Mutfaklarda bulunan en önemli gıda malzemelerinin başında ekmek gelmekte. İnsanlık tarihinden bu yana tüketilen en temel gıdalardan biri olan ekmek, artık fırınlarla birlikte marketlerde de satılmaya başlamıştır. Bu noktada başta Bim mağazası olmak üzere pek çok market ekmek ve lavaş ekmek satışı yapmakta.

Bim Lavaş Fiyatı Ne Kadar? Bim Lavaş Ekmeği Nasıl?

Bim bünyesinde birçok ekmek çeşidini barındırıyor. Başta lavaş ekmek, tost ekmeği ve tahıllı ekmekler olmak üzere pek çok ekmek türü bu markette satılmakta. Ancak müşteriler çoğunlukla Bim lavaş ekmeği ve sandviç ekmeklerine ilgi göstermekte. Bim market bu gıda malzemelerini açık ve kapalı şeklinde iki farklı türde satılmakta. Bim’de satılan kapalı ürünler kendi markaları olup açık ürünler ise anlaşmalı fırınlardan gelmekte. Kapalı pakette satılan ekmekler Bim’in kendi markasına bağlı alt kuruluşlar tarafından üretilmekte. Satılan açık ekmekler ise mağazaya en yakın fırınlar tarafından temin ediliyor.

bim lavaş
bim lavaş ekmeği fiyatı nasıldır

Bim Ekmek ve Bim Lavaş Ekmek Fiyatları

Bim mağazasında satılan ekmekler farklı çeşitte olduğundan fiyatlar da değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda Ekmecik ve Uno olmak üzere iki farklı marka satışa sunulduğundan fiyatlar değişiklik gösteriyor. Bim’de satılan ekmekler ve Bim lavaş ekmek fiyatları şu şekilde sıralanabilir;

Bim Ekmek ve Bim Lavaş Ekmek Fiyatları 2021
Ürün Adı Birim Fiyat
Connex Bim Lavaş Fiyatı 100 gr 7,25TL
Ekmecik Tam Buğday Ekmek 350 gr 2,95TL
Ekmecik Çavdarlı Ekmek 400 gr 2,95TL
Ekmecik Sandviç Ekmeği 455 gr 4,50TL
Ekmecik Köy Ekmeği 600 gr 4,25TL
Ekmecik Tost Ekmeği 670 gr 4,95TL
Ekmecik Hamburger Ekmeği 432 gr 5,25TL
Ekmecik Susamlı Hamburger Ekmeği 5,25 420 gr 5,25TL
Ekmecik Çok Tahıllı Ekmek 460 gr 7,75TL
Uno Çok Tahıllı Ekmek 460 gr 7,75TL

 

İlginizi çekebilir: A101 lavaş fiyatı ve markaları & çeşitleri

bim lavaş fiyatı
bim lavaş fiyatı zamlandı mı? Ne kadar oldu?

Bim mağazasında aynı zamanda pide ve somun ekmek gibi ekmek türleri de bulunmakta. Bu ekmeklerin fiyatı belirlenirken anlaşmalı fırınların fiyatı baz alınır. Örneğin aynı gramajdaki bir pide Adana’da 1,50 ₺’den satılırken Ankara’da 1,75 ₺’den satılabilir. Bununla birlikte Bim tost ekmeği ve Bim hamburger ekmeği içeriklerimizi de inceleyin.

Hünerli Kadınlar kanalının enfes lavaş tarifini mutlaka izlemelisiniz.

Bim’deki Lavaş Ekmek Yorumları

Sık alışveriş yapan insanlar bir ürünü almadan önce o ürünü daha önce kullanan kişilerin yorumlarını merak eder. Bu ekmek gibi gıda ürünlerinde de geçerlidir.

Bim mağazasında satılan ekmekleri müşteriler her zaman beğenerek tüketmekte. Özellikle Uno ve Ekmecik gibi markaların hazır ekmeklerinin her çeşidini müşteriler beğenerek tüketmekte. Çünkü hem kalite açısından hem de fiyat açısından birçok markayı geride bırakan bu ekmekler insanlar tarafından sevilerek tüketiliyor.

Bim satışını yaptığı ekmekleri kendi markalar ile üretmekte. Bundan dolayı üretim aşamasından depolama, dağıtımdan satışa kadar pek çok aşamada kalite standartlarına dikkat ediliyor. Ayrıca mağaza kendi markalarını sattığı için birçok ekmek türü diğer marketlerden daha uygun fiyatlıdır.

Bim’in lavaş fiyatı ve Bim lavaş ekmeği fiyatları hakkında genel bilgilere yer verdik. Sizlerde güncel Bim fiyatlarına bakmak isterseniz mutlaka sitemizde ki Bim kategorisine bakınız. En güncel Bim fiyatları sitemizde her zaman yer alacak.

Hakkında Demir Uluğ

Bunu Da İncele

bim salam fiyatı

Bim Salam Fiyatı 2021 Kaç TL, Tombik, Namet, Pınar

Bugün fiyat radarımıza Bim salam fiyatını ele alacağız. Bim salam fiyatı çok tüketildiğinden de çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.