Maddi Yardım

Doğum Günü Bağışı Yapılabilen 13 Kurum Listesi

Doğum günü bağışı yaptıran vakıflar neler, doğum günü hediyesi yerine bağış nasıl yaptırılır, doğum günü sertifikaları nasıl temin edilir? Doğum günü bağışları ile ilgili merak ettiğiniz bütün soruların cevapları bu yazımızda.

özel gün bağışı nedir
özel gün bağışı nedir

Doğum Günü Bağışı Yaptıran Dernek ve Vakıflar 2023

Doğum günleri insanların en özel günlerindendir. Bu özel gün nedeniyle insanlar birbirlerine hediye almak ve karşısındaki kişiyi mutlu etmek ister. Lakin günden güne hediye seçenekleri azaldığı için hediye almak biraz daha zorlaşabiliyor.

Bu duruma çözüm üretmek isteyen ve aynı zamanda kendilerine bağış kabul etmek isteyen dernek ve vakıflar çeşitli kampanyalar başlatmıştır. Doğum günü bağış kampanyası sayesinde hem bağış yapmaya fırsat bulabilir hem de eş ve dostunuzu mutlu edebilirsiniz.

Doğum günü sertifika bağış kabulü yapan dernek ve vakıflar şu şekilde sıralanabilir;

Doğum gününüzde hediye kabul etmek istemiyorsanız arkadaşlarınıza bu vakıflar aracılığı ile bağış yapabileceklerini iletebilirsiniz. Ayrıca diğer özel günlerde de bu vakıflar aracılığı ile bağış hediye edebilirsiniz ya da kabul edebilirsiniz.

özel gün için doğum günü bağışı
özel gün için doğum günü bağışı

Özel Gün Bağışı Nasıl Yapılır?

Özel gün bağışı yapmak için ilk etapta kendinize bir vakıf ya da dernek seçmelisiniz. Daha sonra ilgili vakıf/derneğin resmî internet sitesine girmeli ve kimin adına bağış yapacağınızı iletmelisiniz.

Dernekler sizin adınıza otomatik olarak mesaj oluşturacaktır. Burada hediye alacak kişiye hangi numaralı telefondan ya da e-posta adresinden ulaşılacağını seçmelisiniz. E posta adresinin yanı sıra bağış kampanyanızı somut sertifika olarak da alabilirsiniz. E sertifikanız birkaç iş günü içerisinde elinize ulaşacaktır.

Doğum günü bağışı konulu yazımızın sonuna geldik. Buradaki vakıflarla başta doğum günü olmak üzere pek çok özel günde bağış hediyesi yapabilirsiniz.

LÖSEV özel gün bağış sertifikası kaç günde gelir?

LÖSEV özel gün bağışları 1 ila 5 gün içerisinde belirtilen adreslere ulaştırılır.

Darüşşafaka bağış sertifikası ne zaman gelir?

Darüşşafaka bağışları 2 ila 7 gün içerisinde adreslere ulaştırılır.

Özel gün bağışları nedir?

Özel gün bağışları hem hediyeleşmek hem de bağış yapmak için oluşturulan bir kampanyadır.

LÖSEV saç bağışı kaç cm?

LÖSEV saç bağışlarında en az 30 cm boyutunda saç kullanmalısınız.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu