Bim Fiyat Listesi

Bim Fıstık Ezmesi Fiyatı

En güzel kahvaltılar için Bim fıstık ezmesi fiyat bilgisi çok önemlidir. Nice ailelerin çok sevdiği ama fiyatı yüksek olduğu için alamadığını tahmin ediyoruz. Fakat Bim, bu konuya da el atarak problemi resmen kökten çözdü. Ekstra olarak Bim şekersiz fıstık ezmesi de reyonda yerini aldı.

Fıstık ayıklanır ve kavrulduktan sonra ezilir. Fakat asıl önemli olan kullanılan fıstığın kalitesidir. Satın alacağınız fıstık ezmesine güvenebilirsiniz çünkü Bim bu konuda çok dikkatli. Fiyatı da herkesin kolayca alabileceği seviyelerde tutuluyor. Bu yazımızı Bim’de fıstık ezmesi var mı şeklinde soranlar için özel olarak hazırladık.

Bim’deki raflarda iki çeşit fıstık ezmesi bulabilirsiniz. Bunlar Funny Nuts ve Gold olarak reyonlarda yerini alıyor. Bizim soframızın favorisi Gold fıstık ezmesidir. Muhteşem kıvamının yanı sıra, şeker oranı dengelidir ve yanma hissi oluşmaz. Aynı zamanda plastik ve cam kavanoz şeklinde paketlerde bulabilirsiniz.

İki firma da kaliteden asla ödün vermiyor ve defolu paketleme durumunda anında ürünü imha ediyor. Çünkü el değmeden otomatik makinada dolum yapılıyor ve %1 de olsa hata payları var. Bu şartlar sağlandığından dolayı fıstık ezmeleri epey uzun süre reyonda tazeliğini koruyabiliyor.

Her iki markayı da denedikten sonra kendi favori fıstık ezmenize karar verebilirsiniz. Ek olarak, Gold fıstık ezmesi şekersiz mi? Hem şekerli hem de şekersiz olarak satılmaktadır.

Bim Fıstık Ezmesi 2023 Güncel

Yıl itibariyle ülke genelinde gıda fiyatlarında ciddi artış meydana geldi. Pandeminin getirdiği ekonomik güçlükler ülke piyasasına zam olarak yansıdı. Fakat buna rağmen fıstık ezmelerinin fiyatları herkesin kolayca alabileceği seviyelerdedir. Eğer alışveriş listesi hazırlıyorsanız test etmek açısından bir kavanoz alabilirsiniz. Bu arada hatırlatalım; Bim marketlerde şartsız iade politikası bulunuyor. Fıstık ezmesini beğenmediniz veya sorun yaşadınız; fişinizle iade yapabilirsiniz. Deneme yaptıktan sonra favorinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Peki, Bim fıstık ezmesi kaç TL oldu?

Gold Fıstık Ezmesi
ÜrünGramajFiyat
Yer Fıstığı Ezmesi340 Gr₺26,89

 

Funny Nuts Fıstık Ezmesi
ÜrünGramajFiyat
Yer Fıstığı Ezmesi350 Gr₺22,89

 

Ayrıca, kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmesi olan; Bim zeytin, Bim sucuk ve Bim çay içeriklerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Yukarıda yazdığımız fiyatlar yakın geçmişte düzenlendi. Ani ve bilgimiz dışında gerçekleşen fiyat değişiklikleri konusunda bizi bilgilendirebilirsiniz.  Bunun için aşağıdaki yorum bölümünden istek, öneri ve şikâyetlerinizi de yazabilirsiniz. Fikirleriniz hem bizim, hem de sayfayı ziyaret eden diğer tüm ziyaretçilerimiz için oldukça önemlidir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 2 Anlık Puan: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu