İnşaat

Toptan Sünger Fiyatları

Toptan fiyatına sünger satın almak isterseniz sayfamızı detaylıca incelemenizi öneriyoruz.

Toptan sünger fiyatları 2023 yılında zam alarak güncellendi. Güncellenen yeni fiyatlar ise yoğun olarak merak ediliyor. Siz de toptan sünger çeşitleri için fiyat ve benzeri detayları merak ediyorsanız hemen içeriğimizin devamını inceleyerek yanıt alabilirsiniz.

Toptan Sünger Fiyatları 2023

Toptan sünger fiyatları, süngerin çeşitlerine ve ebatlarına göre belirleniyor. Tabi bunun dışında süngerin kalitesi de fiyatların değişmesinde etkin rol oynar. Kalite ve istenilen boyutlara göre değişen sünger fiyatlarına üretim yapan fabrikalarda alınacak miktarla da orantılı olarak indirim almak mümkündür.

Toptan sünger fiyatları ve modelleri
Toptan sünger fiyatları ve modelleri

Süngerin binlerce çeşitleri mevcut olduğundan toptancılarda kullanım alanlarına göre her çeşidini bulmak daha kolay olacaktır. Toptancılarda sunulan 2023 toptan sünger fiyatları kısaca şu şekilde yansıyor;

  • 28 DNS sert 5 cm yükseklik sünger yatak: 150 TL
  • 32 DNS sert 5 cm yükseklik İşbir sünger yatak: 165 TL
  • 22 DNS 120 x 240 x 1 cm döşemelik sünger fiyatı: 110 TL
  • Sert dokulu 70X170X10 Cm yer süngeri: 600 TL
  • Katlanır yatak süngeri: 300 TL

Döşemelik ya da yatak için kullanılan çeşitli süngerlerin en güncel 2023 fiyatları yukarıda yer verdiğimiz şekilde yansıyor. Bu fiyatlar yüklü alımlarda daha da indirimli olarak yansıyabilir.

Döşemelik Sünger Fiyatları

Döşemelik sünger fiyatları, kullanım alanı genellikle yatak, mobilya ve koltuk olan döşemelik süngerler de kalite ve ebatlarına göre sınıflandırılıyor. Özellikle yatak için süngerin kalitesi oldukça önemli olduğundan sağlık içinde dikkat edilmesi gerekiyor. Bu yüzden toptan veya perakende alımlarda kalitesi hakkında bilgi alınmalı ona göre karar verilmelidir.

Döşemelik süngerler, yatak ve sünger imalatı yapan yerlerde satışa sunuluyor. Bunun yanı sıra artık online olarak da toptan döşemelik sünger satıcıları bulmanız oldukça basittir. Genelde bulunduğunuz illerdeki sanayi alanlarında sünger satıcılarını bulabilirsiniz.

Toptan sünger fiyatları
Toptan sünger fiyatları

Toptan Koltuk Süngeri

Toptan koltuk süngeri, üretimi yapılacak koltukların kalitesini her zaman kullanılan malzeme belirliyor. Koltuğun iskeleti, döşemesi ve süngeri ne kadar kaliteli olursa mobilyanın ömrü de o kadar uzun olacaktır. Toptan koltuk süngeri yapan firmalar tercihe göre ürün satışı yapıyor. Bu yüzden istenilen toptan süngerlerin kalitesi ve fiyat aralığı değişiyor.

SSS

Sünger Kaç DNS Olmalı?

DNS değerleri bir süngerin kalitesini gösterir. Eğer dayanıklı, uzun ömürlü ve kaliteli sünger satın almak istiyorsanız tercihinizi 28 ya da 32 DNS süngerlerden yana kullanmanız tavsiye edilir. Bu süngerler sert ve orta sertlikte sünger modelleri olarak satışa sunulan en dayanıklı seçeneklerdir.

Kalitesiz Koltuk Nasıl Anlaşılır?

Kalitesiz koltukları koltukta kullanılan döşemelik süngerin yapısından anlayabilirsiniz. Koltuktan kullanılan süngerin DNS oranı dayanıklılığı ve kullanım ömrü hakkında fikir verir. Ek olarak koltuğun kumaş dokusu ve malzeme yapısı da kalitesi hakkında bilgi verir.

Sert Sünger Nedir?

Sert süngerler 40 DNS ile 45 DNS arasındaki süngerler olarak yansıyor. DNS değerleri süngerlerin sertlik seviyesini, kalitesini ve dayanıklılığını belirliyor. Genel olarak DNS yükseldikçe kalite ve sertlik oranının da yükseldiğini söyleyebiliriz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu