Fiyatlar

Toptan Spor Ayakkabı

Renk renk ve çeşit çeşit toptan spor ayakkabıları satın almak için sayfamızı detaylıca incelemenizi öneririz.

Toptan spor ayakkabı modelleri için sunulan 2023 güncel fiyatlar değişti. Değişen toptan fiyat aralığı perakende ayakkabı satışı yapmak isteyeler tarafından merak ediliyor. Replika markalar için sunulan en güncel toptan satış fiyatlarını merak edenler için derledik. Tüm detaylı fiyat bilgisine hemen içeriğimizin devamından erişim sağlayabilirsiniz.

Toptan Spor Ayakkabı

Toptan spor ayakkabı marka ve modellerine göre farklı fiyat aralıklarıyla sunuluyor. Genel olarak fiziki perakende ayakkabı mağazaları ya da internet üzerinden ayakkabı satışı yapmak isteyenler fiyatları araştırıyor. Ayakkabı fiyatları ayakkabının markasına, modeline göre değişiyor.

Örneğin kadın topuklu ayakkabı modelleri ile erkek spor ayakkabı modelleri arasında toptan fiyat açısından ciddi bir fark mevcuttur. Nitekim genelde çakma spor ayakkabı toptan fiyatları merak ediliyor. Kısaca fiyat aralığını aktarmak gerekirse de;

  • Adidas erkek spor ayakkabı toptan fiyatı: 85 TL-150 TL arası
  • Nike erkek toptan spor ayakkabı fiyatı: 75 TL-150 TL arası
  • Puma çakma spor ayakkabı toptan fiyatları: 75 TL-150 TL arası
  • Adidas kadın toptan spor ayakkabı fiyatı: 60 TL-140 TL
  • Nike kadın toptan spor ayakkabı fiyatları: 70 TL-150 TL
  • Puma kadın toptan spor ayakkabı fiyatları: 70 TL-150 TL arası

Toptan bayan spor ayakkabı, toptan çakma erkek spor ayakkabı modelleri için sunulan 2023 güncel fiyatlar yukarıda sıraladığımız şekilde yansıyor. Bu fiyatlar markasız spor ayakkabı modellerinde ve çocuk ayakkabılarında ise farklılık gösteriyor. Çakma spor ayakkabı toptan İzmir ilinde genelde Işıkkent ilçesinde satışa sunuluyor. Işıkkent’te yer alan üreticilerden güncel fiyat bilgisi talep ederek analiz edebilirsiniz.

Çocuk Toptan Spor Ayakkabı Fiyatları

Çocuk ayakkabıları genelde yetişkin ayakkabılarına kıyasla daha pahalı oluyor. Hem perakende hem de toptan satış fiyatlarının yetişkin ayakkabılarına kıyasla daha yüksek olduğunu söylemek mümkündür. Çünkü çocuk ayakkabılarının üretim aşamaları daha zordur. Bu da doğrudan fiyatların yükselmesine neden oluyor. Markasız ya da çakma markalı çocuk toptan ayakkabı fiyatları 2023 yılında şöyledir;

  • Adidas çakma çocuk toptan spor ayakkabı fiyatı: 80 TL-170 TL arası
  • Nike çakma çocuk spor ayakkabı toptan fiyatları:85 TL-115 TL arası
  • Puma çocuk spor ayakkabı toptan fiyatları: 75 TL-60 TL arası

Yer verdiğimiz fiyatları toptan satış noktalarında görebilirsiniz. Ayakkabı üretimi yapan pek çok yer toptan satış yapıyor. Görüşme sağlayarak daha cazip fiyat teklifi alma fırsatı da bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: A101 ayakkabı fiyatı

Toptan Ayakkabı Nereden Alınır?

Toptan spor ayakkabı Nike Adidas, Puma çakma seçenekleri pek çok üreticide mevcuttur. Ancak artık çakma ürün satmak yasak olduğu içi üreticilerin geneli gizli satış yapıyor. Aksi durumda hem toptancıya hem de perakende satış yapacak kişilere ceza kesilebilir.

Bu nedenle çakma marka spor ayakkabı alımı yapacaksanız tercihinizi online alışverişten yanan kullanmamanız tavsiye ediliyor. Her ilde ayakkabı üreticileri genelde bir ilçede hizmet verir. Bu ilçeleri sağlayıp doğrudan üreticileri ziyaret ederek toptan alım-satım işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Örneğin İzmir ilindeki ayakkabı üreticileri genel olarak Işıkkent ilçesinde hizmet veriyor.

SSS

Ayakkabı İşine Nasıl Girilir?

Ayakkabı işine girmek istiyorsanız öncelikle bir e-ticaret sitesi açmanız gerekiyor. Ardından ise hangi ayakkabı modellerini satmak istediğinize karar verin. Sonraki adımda ise ayakkabı toptancılarını araştırarak toptan ürün alımı için anlaşma sağlayın. Eğer sattıkça mal almak istiyorsanız da Dropshipping yapabileceğiniz toptancıları tercih edin.

İstanbul Ayakkabı Toptancıları Hangi Semtte?

İstanbul ilinde toptan ayakkabı alabileceğiniz üreticiler genel olarak Gedikpaşa, Aymakoop, Aykosan, Sultançiftliği ve Küçükçekmece gibi ilçelerde hizmet veriyor. Bu ilçelerde birden fazla toptan ayakkabı üreticisi ve satıcısı mevcuttur.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu