Kripto Borsası

Safemoon Coin Geleceği 2022, 2023, 2025, 2030 Yorumlar

SafeMoon Coin geleceği hakkında merak ettiğiniz bütün detaylara bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Bu içeriğimizde son yılların en popüler kripto para birimlerinden biri olan SafeMoon Coin hakkında bilgi vereceğiz.

safemoon-2
SafeMoon
$0.00026-1.43% 24H

SafeMoon Coin Nedir?

Herkesin bildiği üzere son 2 yıl içerisinde uzay temalı kripto paraların sayısı bir hayli arttı. Bunun ana nedeni de şüphesiz Elon Musk tarafından yapılan Twitter paylaşımları.

Safemoon coin nedir, arzı, nereden alınır
Safemoon coin nedir, arzı, nereden alınır

SafeMoon Coin projesi de bunlardan biri. Asıl amacı piyasalarda likidite oluşturmak olan ve beraberinde yardım projeleri ve kripto para eğitimlerine katılmak olan SafeMoon Coin, şu sıralar daha çok yatırım amacıyla kullanılıyor.

Özellikle ilk çıktığı aylarda kısa süre içerisinde devasa yükselişlere imza atması nedeniyle birçok kripto para yatırımcısının dikkatini çekmişti. Devasa diyoruz çünkü bu kripto para ilk çıktığında ufak miktarlarda da olsa yatırım yapsaydınız şu an zengin olmuştunuz. Örnek verecek olursak bu kripto paraya ilk çıktığı aylarda 100 dolar yatırsaydınız yatırımınız 1 ay içerisinde 8 milyon dolar seviyelerine kadar yükselecekti.

SafeMoon Coin’in bu yükselişine tanıklık edenler ve bu yükselişten faydalanamayan kişiler gelecekte tekrar böyle bir yükselişi yakalamak ümidiyle bu kripto paraya yatırım yapıyor. Haliyle SafeMoon Coin’in geleceğine yönelik araştırmalar da önem kazanmıştır.

İçeriğimizin devamında bu kripto para birimini yatırım aracı olarak kullanmak isteyen kişiler için çok önemli bilgilere yer verdik.

SafeMoon Coin Arzı

safemoon-2
SafeMoon
$ 0.00026
Arz560,607,608,855.27 SFM
hacim$377,856.00
Piyasa değeri $144,512,474.00

SafeMoon Coin arzı toplam 1,000,000,000,000,000 olarak belirlenmiştir. Arz miktarı çok fazla olduğu için bol sıfırlı coinler arasında yer alıyor.

SafeMoon Coin Fiyat Tahmini

Az önce de dediğimiz gibi SafeMoon Coin projesinde tekrardan yükseliş bekleyen kişi sayısı çok fazla. Bu durum onların SafeMoon Coin’e uzun vadeli yatırımlar yapmasına neden olmuştur.

Böylelikle SafeMoon Coin fiyat tahmini ile ilgili konular da önem kazanmıştır. Yazımızın devamında bu kripto para birimine orta ve uzun vadeli yatırım yapmak isteyen kişiler için SafeMoon Coin fiyat tahminleri paylaşımı yaptık.

SafeMoon Coin Yorum

SafeMoon Coin için yapılan yorumlardan gördüğümüz kadarıyla kullanıcılar ikiye ayrılmış durumda. Bunları şu şekilde açıklayabiliriz;

  • Kripto para kullanıcılarının çoğu bir coinin kısa süre içerisinde bu kadar fazla yükselmemesi gerektiğini söylüyor. Bu kullanıcılara göre söz konusu yükselişler piyasa dengelerinin değişmesinde rol oynayabilir. SafeMoon Coin de benzeri bir yükseliş hareketi gösterdiği için pek çok kişi tarafından olumsuz yorum almıştır.
  • SafeMoon Coin için yorum yapan kripto para kullanıcılarının çoğunluğu olumlu yorumlar yapmış. Onlara göre bir coinde böyle yükselişlerin yaşaması oldukça normal. Bu kripto para uzmanları coinlere yatırım yapan kişilerin böyle yükselişleri yakalaması gerektiğini düşünüyor.
Safemoon coin geleceği ile ilgili yorumlar
Safemoon coin geleceği ile ilgili yorumlar

SafeMoon Coin Güvenilir Mi?

Proje hakkında olumsuz yorumlar ile karşılaşan kripto para yatırımcıları SafeMoon Coin güvenilir mi sorusunu sıkça yöneltiyor.

SafeMoon listelemesi yapan borsaları göz önünde bulundurduğumuzda bu projenin güvenilir bir proje olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü SafeMoon Coin listeleyen borsalar arasında çok ünlü ve büyük borsalar da mevcut.

SafeMoon Coin Hangi Ülkenin?

SafeMoon merkeziyetsiz bir projedir. Bu nedenle bağlı olduğu bir ülke yoktur.

SafeMoon Coin Nereden Alınır?

SafeMoon Coin almak istiyorsanız geçmişte SafeMoon koduyla bu kripto para birimini listeleyen bir borsada üyelik oluşturmanız gerekiyor. Aktif olarak kullandığınız kripto para borsasında SafeMoon Coin yoksa ve SafeMoon Coin hangi borsalarda var merak ediyorsanız içeriğimizde yer alan tablodan yardım alabilirsiniz.

Tabloda SafeMoon Coin’e ait veriler borsalara özel olarak paylaşıldığından dolaylı olarak SafeMoon listeleyen borsalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

SafeMoon Coin Kimin?

SafeMoon Coin sahibi John Karony adındaki bir girişimcidir.

SafeMoon Coin Yakımı

SafeMoon yakılması en olası olan coinlerden biridir. Şu an için SafeMoon Coin yakımı gündemde olmasa dahi ilerleyen süreçlerde fazla miktarda yakım gerçekleşeceğini söyleyebiliriz. Ortaya nasıl bir fiyat hareketinin çıkacağını merak ediyorsanız Shiba Coin’de yapılan coin yakımlarını ve beraberinde ortaya çıkan fiyat değişimlerini inceleyebilirsiniz.

safemoon coin geleceği nasıldır
Safemoon coin geleceği nasıldır

SafeMoon Coin Geleceği Nasıldır?

Geldik yazımızın en önemli yerine. SafeMoon Coin’in geleceği var mı?

Aşağıda SafeMoon Coin için yapılan fiyat tahminlerini yıllara göre paylaştık. Kendi analiz yöntemleriniz ile bu kripto parayı analiz ettikten sonra bu fiyat tahminlerini inceleyerek kendinize bir yatırım planlaması yapabilirsiniz.

Ancak yalnızca SafeMoon Coin fiyat tahminleri ile bu kripto para birimine yatırım yapmanızı kesinlikle önermiyoruz. Çünkü kripto para piyasaları risk içeren ve kısa süre içerisinde fazla miktarda maddi kayıplara neden olabilen piyasalardır.

SafeMoon Coin Geleceği 2022

SafeMoon Coin fiyat tahmini 2022 yılı için ortalama 0.0000006 dolar seviyelerinde. Yıl içerisinde ortalama %50’lik bir artışın yaşanacağı öngörülüyor.

SafeMoon Coin Geleceği 2023

SafeMoon Coin’in 2023 yılında 0.000001 dolara kadar yükselmesi ve bir basamak daha sıfır atması bekleniyor.

SafeMoon Coin Geleceği 2024

SafeMoon Coin’in 2024 yılında da yükselişini sürdüreceği öngörülüyor. Yapılan analiz sonucunda elde edilen verilere göre SafeMoon 0.0000022 dolardan işlem görecek.

SafeMoon Coin Geleceği 2025

SafeMoon Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 0.0000055 dolar. Ancak yıl sonuna doğru bu rakamın 0.0000035 dolara kadar düşecek öngörülüyor.

SafeMoon Coin Geleceği 2026

2026 yılı için beklentiler 0.000006 dolar seviyelerinde.

SafeMoon Coin Geleceği 2027

SafeMoon Coin’in 2027 yılında 0.0000085 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

SafeMoon Coin Geleceği 2028

2028 yılında SafeMoon Coin’in bir basamak daha sıfır atması ve 0.000012 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

SafeMoon Coin Geleceği 2029

2029 için beklentiler 0.00002 ila 0.00003 dolar aralığında.

SafeMoon Coin Geleceği 2030

SafeMoon Coin’in 2030 yılında %300’e varan yükselişler yaşaması bekleniyor. Aynı zamanda SafeMoon Coin yakımı da gerçekleşirse bu oran daha da fazla olabilir. SafeMoon Coin fiyat tahmini 2030 yılı için 0.00009 dolar civarında.

SafeMoon Coin ile ilgili hazırladığımız bu içerik yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan bilgilere güvenerek SafeMoon Coin’e yatırım yapmanız zarar etmenize neden olabilir. Böyle bir durum gerçekleştiği takdirde Hep Kredi olarak sorumluluk almadığımızı hatırlatmak isteriz.

SafeMoon Coin geleceği ile ilgili daha geniş kapsamlı araştırma yapmak isterseniz coinin white paper dosyasına göz atabilirsiniz.

SafeMoon Coin ne işe yarar?

SafeMoon Coin projesi piyasalarda likidite oluşturmak için başlatılan bir projedir.

SafeMoon hangi borsadan alınır?

SafeMoon Coin’i Gate.io ve HotBit gibi borsalardan satın alabilirsiniz.

SafeMoon Binance girecek mi?

SafeMoon Coin’in Binance borsasında listelenmesi planlanmıyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu