Bim Fiyat Listesi

Bim Hamburger Ekmeği Fiyatı

Bim hamburger ekmeği fiyatı, hamburger severlerin en çok arattığı ürünlerin başında gelmekte. Ekmek, özellikle ülkemizde temel besin maddelerinden birisi olarak kabul edilir. Hemen her yemeğin yanında ekmek tüketilir.

Toplum olarak ekmeğe olan ilgimiz, farklı ekmek türleri için de aynı şekilde geçerlidir. Bu türlerden birisi de hamburger ekmeğidir ve birçok markette satılır. Ancak Bim zincir marketleri, bu noktada gerek uygun fiyat gerekse de kendine has kalitesi ile öne çıkar.

Peki, Bim hamburger ekmeği fiyatı ne kadar? Bim’de hangi markalara ait hamburger ekmeği satışı yapılıyor? Bu soruların cevaplarını ve hamburger ekmeğine dair merak ettiğiniz diğer hususları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bim Hamburger Ekmeği Nasıldır?

Hamburger ekmeği, dünya genelinde yaygın bir şekilde tüketilen ve adını aldığı fastfood yiyeceğinde kullanılan ekmektir. Kendine has yuvarlak yapısı ve kabarıklığı vardır. Üzerine genellikle susam atılır ve çok daha lezzetli olması sağlanır.

Günümüzün en önemli atıştırmalıklarının hazırlanmasında da kullanılan bu ekmek, her geçen gün sofraların vazgeçilmezleri arasına girmektedir. Hijyenik yapısı, el değmeden üretilmesi ve ambalaj içerisinde tüketicilere kadar ulaştırılması önemli avantajları arasında yer alır. Bahsedilen durum sebebiyle günümüzde Bim hamburger ekmeği fiyatı sık sık araştırılır.

Özellikle gün içindeki atıştırmalıkların hazırlanmasında kullanılır. İçerisinde insan sağlığı için zararlı olan herhangi bir madde yoktur. Bu özelliği ile aşırı tüketilmediğinde insanlar için faydalı olduğu dahi söylenebilir. Aşağıda Fırat Çakır tarafından hazırlanan muazzam bir tanıtım videosunu sizinle paylaşıyoruz.

Bim Hamburger Ekmeği Özellikleri

Bim hamburger ekmeği ile ilgili merak edilen hususların başında fiyatının geldiğini söylemek yanlış olmaz. Bim hamburger ekmeği fiyatları ile ilgili gerekli bilgilendirme, yazımızın devamında yapılacaktır. Ancak onun öncesinde bu özel ekmeğin özelliklerine değinmek daha doğru olacaktır.

Bilindiği gibi ülkemizdeki en önemli zincir marketlerden olan Bim, üretimden tüketiciye direkt bir zincir kurmuştur. Bu durum, fiyatların diğer marketlere göre daha uygun olmasını sağlar. Bim’de satışa sunulan farklı ekmek türleri vardır. Ve bunların fiyatları, farklı marketlerdeki ekmek fiyatı seviyesine göre daha düşüktür. Hamburger ekmeğinde de benzer bir durum vardır. Ekmecik marka adı altında satışa sunulan hamburger ekmeğinin fiyatı, diğer marketlere göre son derece uygun sayılacak bir seviyededir.

Bim, sahip olduğu gelişmiş lojistik altyapısı ile dağıtım konusunda oldukça başarılıdır. Bu durum, Bim’de satışa sunulan hamburger ekmeğinin her zaman taze olmasına imkan verir. Üretiminden kısa bir sonra marketlere gelen taze ürünler, insanların beklentilerini karşılar. Bundan dolayı da hamburger ekmeği konusunda Bim, sık tercih edilen noktalardan birisi olarak öne çıkar. Bim’de ayrıca tam buğday ekmeği de satılmaktadır.

Bim Hamburger Ekmeği
Bim Hamburger Ekmeği

Hamburger Ekmeği ile Leziz Atıştırmalıklar

Bim hamburger ekmeği, sadece hamburgerlerin hazırlanmasında değil, farklı alanlarda kullanılır. Öncelikle bu ekmeklerin kendine has bir tadı ve yapısı vardır. Bahsedilen durumdan dolayı bile birçok tüketici tarafından tercih edilir. Bir diğer önemli nokta ise boyutunun küçük olmasıdır. Böylece olası israfın önüne de geçer. Bim hamburger ekmeği fiyatları uygun seviyesi ile bütün bu özelliklerini adeta taçlandırır.

Hangi yaşta olursanız olun, lezzetli atıştırmalıklara hayır diyemezsiniz. Buradaki ürünü kullanarak çok kısa bir süre içerisinde lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Böylece öğünler arasındaki açlığınızı bastırabilir ve bu muhteşem ürünün lezzetini hissedebilirsiniz.

Üzerindeki susamları ve özel lezzeti ile tüketilmeye hazır şekilde sunulan bu ürünün içerisini kendi damak tadınıza uygun olacak şekilde hazırlayabilirsiniz. Oldukça yumuşak bir yapıdadır ve tüketimi kolaydır.

Bim Hamburger Ekmeği Fiyatı 2023 Ne Kadar Oldu?

Bim hamburger ekmeği fiyatı 2023 yılında da uygun seviyesi ile dikkat çekiyor. Ancak son dönemlerde yaşanan fiyat dalgalanmaları nedeniyle tüketiciler bu ürünün fiyatını internet üzerinden araştırıyor ve markette beklenmeyen bir durumla karşılaşmak istemiyor.

İnternetin yaygın hale gelmesine bağlı olarak insanlarda fiyat araştırması konusunda önemli bir alışkanlık gelişti. Artık en küçük bir ürünle ilgili dahi araştırmalar yapılıyor ve fiyatlar karşılaştırılıyor. Özellikle Bim haricinde A101 ve ŞOK gibi zincir mağazalarının da bulunması ve bunların da uygun fiyat seçenekleri sunması nedeniyle bu araştırmalar yoğun olarak yapılıyor. Tüketiciler böylece herhangi bir ürünü en uygun fiyattan alma imkanı yakalamış oluyor.

Site olarak Bim hamburger ekmeği fiyatı ile ilgili güncel araştırmaları ve takipleri gerçekleştiriyoruz. Böylece sizlere en güncel ve doğru fiyatları sunmayı başarıyoruz. Ancak yaptığımız işlemin sadece bilgilendirme amacı taşıdığı ve fiyatlarda değişimler yaşanabileceği unutulmamalıdır.

Bim Hamburger Ekmeği Fiyatı
Bim Hamburger Ekmeği Fiyatı

Bim Hamburger Ekmeği Fiyatları 2023

Bim, tüketicilere iki farklı hamburger ekmeği seçeneği sunmaktadır. Bunların her ikisinin markası da Ekmecik’tir. Aralarında fark ise birinin susamlı, diğerinin ise susamsız olmasıdır. Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi Bim susamlı hamburger ekmeği fiyatı bir miktar daha yüksektir. Ancak fiyat farkının çok fazla olmadığını belirtmek isteriz.

Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde şubesi bulunan Bim zincir marketlerinde satılan hamburger ekmeği fiyatı şu şekildedir:

Bim Hamburger Ekmeği Fiyatı 2023
MarkaTürBirimFiyat
EkmecikHamburger Ekmeği432 GR8,90TL
EkmecikSusamlı Hamburger420 GR9,90TL

Ayrıca, Ekmecik markası tarafından satışa sunulan tost ekmeği, mantı ve makarna gibi ürünlerin sayfalarını da inceleyebilirsiniz.

Bim hamburger ekmeği fiyatı bu şekildedir. Zaman içinde fiyatların değişeceğini unutmayın. Güncel fiyatlar için sitemizi takip edebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu