A101 Fiyat Listesi

A101 Katlanır Yatak Fiyatı

Bu yazımızda A101 aktüel ürünler kategorisinde satılan A101 katlanır yatak fiyatı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Eğer A101 markette satılan katlanır yataklar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Aktüel Ürün: A101 Katlanır Yatak Fiyatı

A101 market satışını yaptığı ürünler ile müşterilerini şaşırtmayı devam ediyor. Her hafta düzenli olarak kişisel bakım ürünlerinden bahçe malzemelerine kadar birçok kategoride ürün getiren A101 market bu sefer de katlanabilir yatağın satışını yapmaya başladı.

Özellikle üniversite öğrencilerini ilgilendiren A101 katlanabilir yataklar müşterilerin büyük ölçüde ilgisini çekmiş durumda. A101 aktüel ürünleri ile ilgili reklamları gören müşteriler A101 katlanır yatak ne zaman gelir, A101 katlanır yatak yorumları nasıl, katlanabilir yaylı yatak özellikleri nasıl vb. sorular yöneltmeye başladı.

Biz de HepKredi olarak A101 markete gittik ve sizler için katlanır yataklar hakkında bilgi aldık. Yazımızın devamında A101 marketinin satışını yaptığı katlanır yataklar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

a101 katlanır yatak fiyatı
a101 katlanır yatak fiyatı

A101 Katlanır Yatak Özellikleri

A101 katlanır yataklar ile ilgili en çok sorulan sorulardan biri de bu yatakların özellikleridir.

A101 tarafından hazırlanan ürün görsellerinde şu özelliklerin mevcut olduğu bildirilmiştir;

  • Hem koltuk olma hem de yatak olma
  • Tamamen katlanıp hacimce küçülebilme
  • Çelik yay
  • Tamamen açıldığında 90X190 cm ebat
  • Kapalı olarak 92X67X42 cm ebat
  • Kir tutmama

Eğer bu yatak özellikleri açısından sizi cezbettiyse bir sonraki başlığımıza geçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: 2. el ucuz gardrop fiyatları ne kadar?

A101 Katlanır Yatak Fiyatı Ne Kadar?

A101 markette satılan katlanabilir yatakların güncel fiyatları 179,95 TL’dir. Eğer bu katlanabilir yatakları satın almak istiyorsanız A101 Kapıda uygulamasını kullanarak ya da doğrudan A101 marketlere giderek alışveriş yapabilirsiniz. Ancak öncesinde belirtmemiz gerekiyor ki bu katlanabilir yataklar yalnızca yılda birkaç kere satışa sunuluyor. Yani A101 marketten katlanır yatak, şişme yatak vs. almak isterseniz beklemeniz gerekebilir.

a101 katlanır yatak fiyatları
a101 katlanır yatak fiyatları

A101’den Katlanır Yatak Alan Müşterilerin Yorumları

A101 markette satılan katlanır yatakları almak isteyen kişiler bu yatağı daha önceden alıp kullanan kişilerin yorumlarını merak ediyor. Biz de bu nedenle internette A101 tarafından satılan katlanır yataklar hakkında yapılan bütün yorumları inceledik ve sizlerle paylaşmak istedik.

A101 marketten katlanır yatak alan kişilerin yaptığı yorumlardan bazılar şu şekildedir;

Gi*** Ge***: Üniversite öğrencisiyim ve geçtiğimiz günlerde eve çıktım. Yatak olarak birçok seçeneğim vardı ama ben A101 markette satılan bu katlanabilir yaylı yataktan satın almayı tercih ettim. İlk başta o yatakta rahat edip edemeyeceğim konusunda tereddüt yaşıyordum ancak aldıktan sonra aklımdaki bütün soru işaretleri kalktı. Hem yatak olabilmesi hem de koltuk olabilmesi nedeniyle evin her köşesinde kullanabiliyorum. Üstelik üzerinde yatarken ve otururken çok rahat hissettiriyor.

Al*** Me***: Siparişini verdiğim yatağın gelmesini beklerken A101 markette satılan katlanabilir yaylı yataklar karşıma çıktı. Geçici süreliğine de olsa bu A101 katlanır yatakları almak istedim. Kullandığımda bu portatif yatakların normal yataklardan hiç de farklı olmadığını fark ettim. Tek kişilik yatak ebatlarında olan bu A101 katlanabilir yaylı yatak fiyatı ve performansı ile beni memnun etti.

Ec*** Ba**: Geçtiğimiz günlerde A101 marketin yaptığı aktüel kampanyasında A101 katlanır yatakları ile karşılaştım. Merak edip satın aldığımda boy olarak beni pek tatmin etmedi. Ancak konfor ve kullanışlılık bakımından gayet işlev görüyor diyebilirim. Eğer üniversite öğrencisiyseniz ya da geçici süreyle yatağa ihtiyacınız varsa bu yatakları öneririm.

A101 Katlanır Yatak Fiyatı Ne Kadar?

A101 marketteki katlanır yataklar güncel olarak 179,95 TL’den satılıyor.

A101 Katlanır Yatak Ne Zaman Gelir?

A101 markete en son Ekim 2023 tarihinde katlanabilir yatak gelmişti. Bir sonraki katlanır yatağın ne zaman geleceği bilinmiyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 2 Anlık Puan: 4.5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu