Kredi Kartı

Kuryenet Nedir, Nasıl Takip Edilir, Teslim Süresi Nedir?

Türkiye’deki tüm kamu ve özel bankaların %97’sinin kredi kartı ve özel evrak teslimatı Kuryenet firması tarafından yapılıyor. Türkiye genelinde 81 ilde toplam 500’den fazla acente ile hizmet sunmakta olan firma banka ve özel kuruluşların kargo taşımacılığını sağlıyor.

Dağıtım sektörünün öncü firmalarından olan ve 25 yıldır faaliyetlerine devam eden Kuryenet kargo operasyonları ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz. Eğer kredi kartı teslimatı bekliyorsanız ve geciktiğini düşünüyorsanız detaylı bilgiler ile doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

Kuryenet Nedir? Ne İş Yapar?

Kuryenet; Türkiye’de 500 acente ve 3000’den fazla çalışan personel ile dağıtım hizmeti sunmakta olan öncü kargo şirketlerindendir. Sunmakta olduğu ayrıcalıklı ve özel hizmetler ile tüm bankaların ve özel kuruluşların teslimat hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Kuryenet, özellikle kredi kartı ve banka kartı teslimatları ile bilinmektedir. Gerek şube üzerinden, gerekse de internet üzerinden yaptığınız başvurular sonucunda Kuryenet sizlere ikamet ettiğiniz noktada kart teslimatı sağlar. Sıradan kargo firmaları gibi prosedürleri olmayan Kuryenet sizlere ıslak imza ile kartınızı teslim edene kadar irtibat kurmaktadır.

Kuryenet Takip Nasıl Yapılır?

Kredi kartı teslimatı bekliyor ancak bir türlü gelmiyorsa Kuryenet kargo takip sisteminden anlık sorgulama yapabilirsiniz. Gelişmiş barkod sistemi kullanmakta olan firma sizlere anlık takip özelliği sunuyor. Kredi kartı ve banka kartı teslimat işlemlerinde bu özellik ile anlık olarak kuryeleri takip edebilirsiniz.

Kargo takibi konusunda internet sitesi ve müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden gerek kişisel bilgileriniz ile, gerekse de var ise takip numarası ile sorgulatabilirsiniz. Kuryenet müşteri hizmetleri telefon numarası ise 444 93 93’dür. Kuryenet çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra 1 daha sonra da 1 tuşlamasını yaparak hızlı bir şekilde temsilciye direk bağlanabilirsiniz.

Kuryenet kargo takibi için aynı zamanda www.kuryenet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitesine giriş sağladıktan sonra sol alanda yer alan bireysel takip bölümünden hızlı sorgulama yapabilirsiniz. İlgili alana kargo takip numaranızı girerek sorgula dediğinizde anlık sorgulama sağlayabilirsiniz.

Eğer kredi kartı veya banka kartı beklerken kargo takip numarası bilgisi elinizde yoksa Kuryenet müşteri hizmetlerinden veya banka müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. Her iki temsilciye de kişisel bilgilerinizi iletmeniz durumunda sizlere Kuryenet takip no iletilecektir.

Kuryenet
Kuryenet

Kuryenet Kargo Takip: Hızlı ve Anlık Yöntemler!

Kuryenet kargo takip için oldukça şeffaf ve hassas bir politika izliyor. Bu alanda kullanıcılarına doğru ve anlık bilgi sunmak için sürekli olarak geliştiriliyor. Son olarak 2012 yılında gerçekleştirilen çalışmalar ile tüm sistem %96 otomatik olarak işlemektedir. Bu otomasyon içerisinde hem bireysel, hem de kurumsal olarak kargo takibi yapılıyor.

Hızlı, Doğru ve Güvenli Teslim sloganı ile 25 yıldır hizmet sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir taşımacılık sunmakta olan Kuryenet kargo bu bağlamda sizlere en hızlı şekilde bilgi aktarmaktadır. Aktarılan bilgilerin %100 doğruluğu sağlanmaktadır. Bilgilerinizde veya kargo ile ilgili tüm sorunlar için ise müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kuryenet Teslim Süresi Nedir?

Türkiye’deki tüm bankaların kredi kartı ve banka kartı teslimatı Kuryenet tarafından maksimum 15 gün içerisinde gerçekleştiriliyor. Aktif ve büyük şehirlerde Kuryenet teslim süresi ortalama olarak 7 günde tamamlanmaktadır.

Kuryenet kargo teslimi konusunda adresinizde sizleri bulamaması durumunda 2 kez ücretsiz olarak tekrar dağıtıma gelmektedir. 15 gün içerisinde 2 kez Kuryenet kargo dağıtıcıları adresinizde sizi bulamaması durumunda kartınız şubelere teslim edilmektedir.

Kuryenet teslim süresi geçmiş olmasına rağmen eğer kartınız henüz bankaya teslim edilmedi ise Kuryenet müşteri temsilcilerini arayarak 3. Kez ücretsiz dağıtım hakkı talep edebilirsiniz.

Kuryenet Şikâyet Nereye Edilir?

Kuryenet ile ilgili tüm şikayetlerinizi ve yaşadığınız problemleri iletebileceğiniz kanallar yer alıyor. Kuryenet sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan firmalardan biridir. Bu konuda özellikle Twitter üzerinden Kuryenet yetkililerinize mesaj olarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Kuryenet’e şikayetlerinizi sosyal medya hesaplarınız yok ise e-posta olarak iletebilirsiniz. Kuryenet mail adresi info@kuryenet.com.tr adresine tüm soru ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Bütün gün evde olduğum halde ne gelen var ne giden var diyorsanız, kartım 15 gün oldu hala gelmedi diyorsanız bu kanallar üzerinden iletişime geçebilir veya telefon üzerinden şikayetinizi iletebilirsiniz. En iyi dağıtım şirketlerinden biri olan Kuryenet bu konuda müşteri memnuniyeti sağlamak adına şikayetleri yakından takip ediyor ve çözüme ulaştırıyor.

Ziraat Bankası Kartı Hangi Kurye Teslim Ediyor? Takibi Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi kartı ve banka kartı teslimatı için Kuryenet firması ile çalışıyor. Ziraat Bankası tarafından basılan kartınız Kuryenet’e teslim edildikten sonra ortalama 7 gün içerisinde ulaşıyor. Ziraat Bankası kredi kartı ve banka kartı kargo takibini Kuryenet üzerinden yapabilirsiniz.

İş Bankası Kartı Hangi Kurye Teslim Ediyor? Takibi Nasıl Yapılır?

Kredi kartı ve banka kartı başvurunuzu İş Bankası üzerinden yaptıysanız teslimat için Kuryenet sizlere ulaşıyor. Tüm teslim işlemlerinde kart sahibine ıslak imza ile teslimat sağlanıyor. İş Bankası kredi kartı ve banka kartı takibinizi Kuryenet takip bölümündeki bilgiler ile sağlayabilirsiniz.

Kuryenet kargo takip
Kuryenet kargo takip

Halkbank Kartı Hangi Kurye Teslim Ediyor? Takibi Nasıl Yapılır?

Türkiye Halkbank üzerinden yaptığınız kart başvurularının tamamı Kuryenet kargo tarafından sizlere ulaştırılıyor. Kart teslimatı konusunda Halkbank 20 yıldır Kuryenet ile birlikte çalışıyor. Halkbank kargo takip işlemini banka tarafından size iletilecek kargo numarası ile yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kartı Hangi Kurye Teslim Ediyor? Takibi Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi kartı ve banka kartınız başvuru yapıldıktan sonra Kuryenet firmasına teslim ediliyor ve sizlere ulaştırılıyor. Ortalama olarak 7 iş günü içerisinde Vakıfbank kartları Kuryenet tarafından adresinize ulaşmakta. Bu süre maksimum ise 15 gündür. Vakıfbank kredi kartı kargo takibi internet sitesi ve müşteri hizmetlerinden yapılabiliyor. Öte yandan başka bir bankadan kredi kartı bekliyorsanız AGT Kurye ile görüşebilirsiniz.

Garanti Bankası Kartı Hangi Kurye Teslim Ediyor? Takibi Nasıl Yapılır?

Türkiye’de 81 ilde 867 şube ile hizmet veren Garanti Bankası kart teslimatı için Kuryenet Kargo ile anlaşmalıdır. Eğer kredi kartı ve banka kartı için Garanti Bankası’na başvurduysanız Kuryenet sizlere ulaştıracak. Bu teslimat süresi maksimum 15 gündür. Garanti Bankası kargo takip numarası ile Kuryenet internet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Kartı Hangi Kurye Teslim Ediyor? Takibi Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi banka kartı ve kredi kartı bekliyorsanız sizlere Kuryenet tarafından gerçekleştirilecek. Kart başvurunuz onaylandıktan sonra banka Kuryenet’e kartınızı teslim ediyor ve maksimum 15 gün içerisinde sizlere ulaşıyor. Yapı kredi kart takibi Kuryenet üzerinden yukarıdaki bahsettiğimiz adımlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Kartı Hangi Kurye Teslim Ediyor? Takibi Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en büyük bankalarından olan Denizbank kart teslimatı için Kuryenet firması ile çalışıyor. Kartınız kargoya teslim edildikten sonra SMS ile takip numarası geliyor. Denizbank kart takip işlemini bu numara ile Kuryenet internet sitesinden yapabilirsiniz.

Akbank Kartı Hangi Kurye Teslim Ediyor? Takibi Nasıl Yapılır?

Akbank kartınız için bankaya başvuru yaptıktan sonra teslimat işlemi Kuryenet firması tarafından yapılıyor. Akbank kart teslimatı için kargo takip numarası iletiliyor. Bu takip numarası ile Kuryenet internet sitesinden yapabiliyorsunuz.

Finansbank Kartı Hangi Kurye Teslim Ediyor? Takibi Nasıl Yapılır?

Finansbank başvuru sonrasında kredi kartı ve banka kartı teslimatı Kuryenet ile yapılıyor. Teslim edildikten sonra maksimum 15 gün içerisinde Finansbank kartınız teslim ediliyor. Finansbank kart kargo takibini Kuryenet sitesinden yapabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu