Bim Fiyat Listesi

Bim Bulaşık Deterjanı Fiyatları

Birçok üründe olduğu gibi Bim bulaşık deterjanı fiyatları uygunluğu konusunda da tüketicilerin en fazla tercih ettiği marketlerden birisi. Bim deterjan fiyatları konusunda oldukça titiz ve seçenekleri bakımından oldukça zengindir.

Gerek çamaşır deterjanı gerekse de bulaşık deterjanı çeşitleri sayısı oldukça fazladır. Deterjan fiyatları ise piyasadaki birçok mağazadan çok daha avantajlıdır.

Bu yazımızda Bim mağazaları tarafından satışı yapılan deterjanların fiyatlarını yakından inceleyeceğiz. Böylelikle piyasadaki en uygun deterjan fiyatları hakkında bilgi sahibi olma fırsatı yakalayacaksınız.

Bim Çamaşır Deterjanı Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar?

Bim tarafından tüketicilere farklı özelliklere sahip çamaşır deterjanları sunulmaktadır. Söz konusu ürünler kendi içinde sıvı ve toz olmak üzere iki farklı sınıfa ayırmak mümkündür.

Toz deterjan, uzun yıllardır kullanılan klasik çamaşır makinesi deterjanlarıdır. Sıvı deterjan ise yeni nesil çamaşır deterjanları olarak ifade edilebilir. Bim çamaşır deterjanı fiyatları ise tercih edilecek ürünün türüne ve ağırlığına bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Çamaşır deterjanları, insanların yaşam kalitesini direkt olarak etkileyen ürünlerden birisi haline gelmiştir. Farklı markalara ait yüzlerce ürün sayesinde insanlar çamaşırlarını elleri dahi değmeden yıkayabilmektedir.

Öte yandan söz konusu deterjanlar, çamaşırların hijyenik hale gelmesinde de önemli bir role sahiptir. Bu yanı ile insan sağlığı için de önemli olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bim çamaşır deterjanı fiyatları 2023 yılında, bir önceki yıla göre artış göstermiştir. Birçok üründe meydana gelen artışlar, bu alanı da etkilemiştir. Ancak bahsedilen temizlik ürünleri fiyatları, yine en uygun Bim zincir marketlerinde denilebilir.

Tercih edilecek çamaşır deterjanının kalitesi, hem temizleme açısından hem de çamaşırların kullanım ömrü bakımından önemlidir. Eğer doğru deterjan tercih edilmez veya belirtilen şekilde kullanılmaz ise çamaşırların zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır. Dolayısıyla Bim çamaşır deterjanı seçiminde hem fiyata hem de kaliteye bakılması gerekir.

İlginizi çekebilir: A101 deterjan fiyatları, A101 bulaşık deterjanı ve toz deterjan ürünleri

Bim çamaşır deterjanı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise deterjan türüdür. Geçmişte sadece toz deterjanlar kullanılırken, günümüzde bu durum değişmiştir.

Ve artık sıvı deterjanlar da kullanılmaya başlanmıştır. Toz ve sıvı deterjanların genel anlamda etken maddelerinin aynı olduğu söylenebilir. Bim toz deterjan fiyatları, nispeten biraz daha uygundur.

Bu yönleri ile öne çıkarlar. Sıvı deterjanlar ise çözünmüş yapısı ve direkt olarak uygulanma imkanı sağlaması ile dikkat çeker. Bim’de her iki deterjan türünün farklı seçenekleri vardır. Marketlerde yer alan bu seçeneklerden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bim Bulaşık Deterjanı
Bim Bulaşık Deterjanı

Bim Toz Deterjan Fiyatları 2023 Ne Kadar Oldu?

Tüketiciler, çamaşırlarını yıkarken genellikle toz deterjanları tercih eder. Bunun en önemli nedeni olarak alışkanlıklar gösterilebilir.

Çünkü toz deterjanlar çok uzun zamandır kullanımda ve insanlar, çamaşır makineleriyle ilk defa tanıştıkları andan itibaren toz deterjanları kullanmışlardır.

Bu yüzden Bim çamaşır deterjanı seçenekleri içerisinde toz deterjanlar daha fazla tercih edilir. Bu tip Bim çamaşır deterjanı fiyatları ise diğer seçeneklere göre daha uygundur.

Bim toz deterjanlar, raf ömrü bakımından önemli bir avantaja sahiptir. Söz konusu ürünler, özellikle sıvı olan deterjanlara göre çok uzun süre bozulmadan uygun şartlarda saklanabilir.

Bahsedilen özelliğinden dolayı Bim’de yapılan indirimleri takip ederek toplu şekilde toz deterjanlardan alabilirsiniz. Böylece uzun vadede önemli avantajlar sağlamış olursunuz. Ayrıca Bim sıvı sabun fiyatları için linkteki sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Toz deterjanların ambalajları da avantaj sağlar. Çünkü söz konusu ambalajların esneme payının olması, istenen alanlara kolaylıkla yerleştirilmesine imkân verir. Ayrıca bahsedilen ambalajların geri dönüştürülebilir olması, çevrenin korunması adına önemli bir detaydır.

Bim toz deterjan fiyatları hakkında bilgi vermeden önce söz konusu ürünlerin markalarına değinmek gerekir. Bilindiği gibi Bim, kendi markaları adında üretim yapmakta ve böylece kullanıcılara daha uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır.

Benzer durum toz deterjanlarda da vardır. Kendi markasının yanında, bilinen markaların ürünlerini de satmaktadır.

Bilinmesi gereken bir diğer detay ise toz deterjanların hangi tür çamaşırlar için olduğuyla ilgilidir. Bunlardan bazıları sadece beyazlar, bazıları renkliler, bazıları da karışık çamaşırlar içindir.

Bütün bu detayların ardından Bim toz deterjan fiyatları bilgisine geçelim. Fiyatlara ilişkin bilgiler şu şekildedir:

Bim Toz Deterjan Fiyatları 2023
Ürün AdıÖzelliğiBirimFiyat
Bill Matik Renkli / Beyaz33 Yıkama5 Kg38,90TL
Art Matik Renkli / Beyaz53 Yıkama8 Kg39,10TL
Omo Matik KonsantreTüm Renkler1,5 Kg25,95TL
Bim Boron Deterjan FiyatıTüm Renkler4 Kg37,60TL
Omo Matik Active Fresh BeyazBeyaz5,5 Kg49,95TL
Bill Matik Konsantre Renkli / BeyazBeyaz ve Tüm Renkler5 Kg34,15TL
Art Matik Renkli / BeyazTüm Renkler5 Kg31,15TL
Peros Matik ColorTüm Renkler8 Kg43,15TL
Peros Matik BeyazlarBeyazlar8 Kg43,15TL

İnternet sitesi olarak her ne kadar güncel Bim toz deterjan fiyatları bilgisi vermeye çalışsak da, fiyat dalgalanmalarına bağlı olarak rakamların değişebileceğini unutmayın.

Ayrıca sitemizi ziyaret ettiğinizde çerezlerin kullanımını da kabul etmiş sayılırsınız. Dolayısıyla da en doğru bilgiyi Bim şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Bim Sıvı Deterjan Fiyatları 2023 Ne Kadar?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kullanılan çamaşır deterjanı türlerine yenileri eklendi. Bim sıvı deterjan da bunlardan birisidir. Sıvı çamaşır deterjanları; konsantre formülleri ve pratik kullanıma imkan veren ambalajları ile dikkat çeker.

Hem renkliler hem de beyazlar için etkili bir temizlik sağlayan sıvı deterjanlar, aynı zamanda çamaşırları koruma özelliğine de sahiptir.

Kendilerine has bir yapıya sahiptirler. Her ne kadar toz deterjanlar ile benzer etken maddeleri içerseler de, yapılarından dolayı daha az deterjan ile aynı etkiyi yapabilmektedirler.

Bim sıvı deterjan seçeneklerinin sunmuş olduğu bu avantajlar, kullanımlarını her geçen gün biraz daha arttırmaktadır. Peki Bim tuvalet kağıdı fiyatları listesini incelediniz mi?

Bim sıvı deterjan fiyatları, farklı yapıları ve özelliklerinden dolayı toz seçeneklere göre biraz daha pahalıdır. Buna karşın düşük ısıda dahi etkili sonuçlar vermeleri sayesinde başta elektrik olmak üzere farklı kalemdeki maliyetlerin azalmasını sağlarlar.

Bu yönleri ile tasarruf yapıcı etkileri olduğundan söz edilebilir. Bim çamaşır deterjanı sınıfı içindeki bu ürünler, özel olarak geliştirilen çamaşır makinelerinde kullanılabilir.

Bunun haricinde eski makinelerde farklı yöntemlerle kullanılmaları mümkündür. Kısacası kullanmak isteyen tüketiciler, makinelerin özellikleri fark etmeksizin bu deterjanları kullanabilir.

Bim Çamaşır Deterjanı Fiyatları
Bim Çamaşır Deterjanı Fiyatları

Bim sıvı deterjan fiyatları şu şekildedir:

Bim Sıvı Deterjan Fiyatları 2023
Ürün AdıBirimFiyat
Bim Rinso Siyah3000 Ml33,75TL
Bim Rinso Renkli3000 Ml33,75TL
Bim Persil Power Jel2310 Ml40,10TL

Bim Bulaşık Deterjanı Nasıldır, İyi Temizler Mi?

Günlük yaşamın koşuşturması içinde biriken bulaşıkları yıkamanın en kolay yolu bulaşık makinesidir. Bulaşık makinesi içerisine konulan Bim bulaşık deterjanı ile bulaşıklar tertemiz olmaktadır.

Dolayısıyla bahsedilen ürünlerin insanların yaşam kalitelerini etkili olarak arttırdıklarını söylemek yanlış olmayacaktır.

Bim’de farklı marka bulaşık deterjanları bulunmaktadır. Bunların yanında Bim’in kendi markasına ait ürünler de vardır. Bahsedilen seçeneklerden birisini tercih ederek bu alandaki ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Bim, temizlik ürünlerini sizlere olabildiğince uygun fiyata sunmaktadır. Seçeneklere bakılarak farklı marketlerle kıyaslama yapıldığında, buradaki fiyatların daha uygun olduğu görülecektir.

Bu alanda yapılan çalışmalara ve üretimlere devam ederek, insanların maddi anlamda rahat etmesini sağladığı söylenebilir. Aslında bu yönüyle Bim ve diğer zincir mağazalar önemli bir işlevi yerine getirmektedir.

Bim Bulaşık Deterjanı Fiyatları 2023 Ne Kadar?

Bim bulaşık deterjanı fiyatları denildiğinde hem bulaşık makinesi için kullanılan ürünler hem de el ile yıkamada kullanılan ürünler akla gelir.

Bim, söz konusu ürünlerin her ikisini de uygun fiyata sizlere sunmaktadır. Bim bulaşık deterjanı fiyatları 2023 yılında şu şekildedir:

Bim Bulaşık Deterjanı Fiyatları 2023
Ürün AdıTablet / BirimFiyat
Bind Activit Fiyatı50 Tablet37,95TL
Finish Powerball Fiyatı30 Tablet43,20TL
Fairy Platinium Fiyatı30 Tablet45,20TL
Desto Bulaşık Deterjanı Çeşitleri750 Ml14,35TL
Fairy Bulaşık Deterjanı Fiyatı650 Ml17,55TL

Bim bulaşık deterjanı fiyatları bu şekildedir. Buradaki rakamların değişkenlik gösterebileceği unutulmamalıdır. Bim deterjan fiyatları 2023 ile ilgili güncel bilgiler için sitemizi takip edebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 2 Anlık Puan: 1.5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu