Teknoloji

Twitch Hesap Silme Nasıl Yapılır? 5 Dakikada!

Twitch hesap silme işlemi nasıl yapılır, Twitch hesabı kalıcı olarak devre dışı bırakma nasıl yapılır, Twitch hesabı silerken nelere dikkat edilmelidir? Bu içeriğimizde Twitch kullanıcısı olup hesap silme işlemi yapmak isteyen kişiler için çok önemli bilgilere yer verdik.

Twitch Nedir? Ne İşe Yarar

Uyarı: Aşağıdaki adımları takip etmeniz durumunda Twitch hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Bu işlemler Twitch hesap dondurma ya da kısa süreli hesabı devre dışı bırakma işlemi değildir. Bu işlemlerden sonra Twitch hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Twitch hesabı nasıl silinir
Twitch hesabı nasıl silinir

Uyarımızı da yaptığımıza göre Twitch hakkında kısa bir bilgi verebiliriz.

Twitch insanların canlı yayınlar yaptığı bir platformdur. Özellikleri video oyunlarına yönelik videoların çekildiği bu platformda insanlar birbirlerinin canlı yayınlarına katılır, sohbet eder ve eğer yayını beğendiyse bağış yapar.

Twitch işleyişi her ne kadar güzel olsa da bazı kullanıcılar hesaplarını kalıcı olarak devre dışı bırakmak isteyebiliyor. Bu nedenle de Twitch hesabı nasıl kapatılır şeklinde sorular sıkça yöneltiliyor.

Peki Twitch hesabını silmek için hangi adımları uygulamamız gerekiyor? Eğer hesabınız kalıcı olarak silinsin istiyorsanız bir sonraki başlığa geçebilirsiniz. Tekrar hatırlatalım bu işlemin geri dönüşü olmayacak!

twitch hesap silme
Twitch hesap silme

Twitch Hesap Silme Adımları

Twitch hesabı sil adımlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İlk olarak Twitch uygulamasını açın. Daha sonra kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapın.
  • Daha sonra ana ekranda göreceğiniz ayarlar seçeneğinden hesap ayarlarına gelin.
  • Ayarlar alanına geldiğinizde “Twitch Delete Account” şeklinde bir ibare ile karşılaşacaksınız. Burayı seçin.
  • Twitch hesabını silmek istiyorsanız bu aşamada kimlik bilgilerini doğrulamak amacıyla tekrardan şifrenizi girin.
  • Bu aşamadan sonra Twitch size neden hesabınızı silmek istediğinize yönelik bir soru soracaktır. Eğer hesabınız ile ilgili bir açıklama yapmak istemiyorsanız bu aşamayı es geçebilirsiniz.

Doğrulama işleminden sonra Twitch hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Ancak unutmayın ki uygulamada önemli bir veri varsa bunu mutlaka bir yere kayıt edin. Aksi takdirde o veriye ulaşamazsınız.

Twitch hesap silme işlemi kısaca bu şekildeydi. Eğer Twitch hesabınızı silerken sorun yaşıyorsanız Twitch ekibinden destek alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Gizli Partner hesap silme

Twitch hesabı devre dışı bırakınca ne olur?

Devre dışı bırakılan Twitch hesaplarına tekrar erişemezsiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu