İş İmkanları

Anket Doldurarak Para Kazanma Yorumları

Anket doldurarak para kazanma yorumları, genellikle evden çalışan kişiler tarafından yapılıyor. Çünkü ev ortamında hem hızlı, hem de zahmetsiz bir şekilde anket doldurmak mümkün. Netice olarak sermaye kullanmadan, sadece fikirlerinizi belirterek para kazanıyorsunuz. Hadi şimdi anket doldurma işinin negatif ve pozitif yanlarına bakalım…

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Eğer siz de evinizde otururken anket doldurarak para kazanmak isterseniz bu yazımızı dikkatli okumalısınız. Çünkü bu iş dalının olumsuz sonuç doğurabilecek detaylarına hakim olmanız önemlidir. İnternetten anket doldurarak para kazanma yorumlarını okumadan önce bu ihtimallere dikkat edelim. Peki nedir negatif yanları?

internetten anket doldurarak para kazanma yorumları
internetten anket doldurarak para kazanma yorumları

Negatif yanları;

 • Uzun süre oturarak anket doldurmak, bel ve boyun ağrısına sebep olabiliyor.
 • Ek gelir elde etmek amaçlı anket dolduranlar, ellerine geçen parayı görünce hayal kırıklığına uğrayabiliyorlar.
 • Uzun emekler vererek doldurduğunuz ankete karşılık paranızı alamayabiliyorsunuz.
 • Anketi doldururken paylaştığınız kişisel bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçebiliyor.

Şimdi dezavantajları gördüğünüzde internetten anket doldurarak para kazanma doğru mu diye düşünebilirsiniz. Bu risklere karşılık bu işi yapmaya değer mi, bilmiyoruz. Tabii ki herkesin kendi inisiyatifidir. Ama anket doldurarak para kazanma güvenilir mi diye sorsalar ben pek olumlu konuşamazdım sanırım.

Pozitif Yanları;

 • İster evde, isterseniz cafede otururken anket doldurma rahatlığına erişebilirsiniz.
 • İnternet üzerinden çalışıyorsanız internet bağlantısının bulunduğu her yerden çalışabilirsiniz.
 • Günümüz teknolojisi sayesinde mobil cihazınızdan veya tabletten de anket doldurabilirsiniz.
 • Anketi tamamladığınızda ne kadar para kazandığınız kesinleşmiş olur.
 • İşlem esnasında beden gücü harcamak zorunda değilsiniz, sadece 2 parmak hareketi yeterlidir. 🙂

İnternetten anket doldurarak para kazanmak istiyorum diye bu sayfayı ziyaret eden kişilerin pozitif ihtimalleri görünce mest olmamalı ihtimali yok. Ne kadar konforlu bir çalışma yöntemi, değil mi? Peki anket doldurma siteleri ne kadar güvenilir? Gelin, şimdi de onlardan konuşalım.

İnternetten Anket Doldurma Siteleri

Anket doldurma siteleri diye bir arama yapsanız, belki binlerce siteye ulaşabilirsiniz. İnsanın canı hemen oturup anket doldurmaya başlamak istiyor, dimi? Ama bu işler öyle yürümüyor. Acaba aralarından hangisi güvenilir, hangisi güvenilir değil? Karpuz değil vurasın, kavun değil koklayasın 🙂 Ama biz sizin için güvenilir olan birkaç anket sitesini listeledik;

 • LifePointsPanel.com
 • SurveyJunkie.com (şuan Türkiye’de aktif değil ama yakın zamanda tekrar kontrol edebilirsiniz)
 • GoBranded.com
 • Opinioninn.com
 • Marketagent.com

Eğer sizin de bildiğiniz güvenilir anket doldurma siteleri varsa, bunu bizimle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanma Yorumları
Anket Doldurarak Para Kazanma Yorumları

Sonuç

Biz bildiğimiz tüm detayları sizinle paylaştık. Bundan sonrası tamamen size kalmış. Artık anket doldurma siteleri için çalışır mısınız, çalışmaz mısınız düşünüp kendiniz karar vermelisiniz. Bu aşamada negatif ve pozitif ihtimalleri de göz önünde bulundurup doğru tartmanızı öneririz. Şayet güvenilir bir site bulup para kazandıysanız, Ikea, Boyner gibi firmalarda hediye çeki olarak kullanabiliyorsunuz. Aslında Paypal hesabınıza nakit aktarabilirsiniz demek isterdik ama maalesef ülkemizde kapalı. 🙁 Hadi şimdi size keyifli anket doldurmalar.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu