İlaç Fiyatları

Nootropil Fiyatı

Nootropil fiyatı güncel listesini hazırladık. Nootropil nedir, ne işe yarar yarar ve güncel fiyat listesini merak edenler detaylı şekilde öğrenebilecek. Nootropil, kullanılan ilaçlardan biri olurken kullanıcıların merak ettiği özellikler hakkında da bilgilendirici bir yazı hazırladık.

Nootropil 800 mg Fiyatı Ne Kadar?

Nootropil, sağlıklı bir hafızaya sahip olmak isteyenlerin takviye aldığı ilaçlardan biridir. Nootropil ilaç, halk nezdinde beyin dopingi ve hafıza arttırıcı olarak da bilinir. Nootropil ilacını hafızayı kuvvetlendirme, yaratıcılık, motivasyon odaklı katkı sağlaması amacıyla kullanabilirsiniz.

Nootropil fiyatı
Nootropil fiyatı

Çağımızda insanlar, unutkanlık ve motivasyon kaybı gibi sorunlar yaşayabilir. Böyle durumda ise nootropil ilacı kullanarak unutkanlık ve motivasyon sıkıntılarınızın kısa süre içerisinde giderilmesini sağlayabilirsiniz. Nootropil 800 mg fiyat güncel rakamlarıyla sunulmuştur. Böylece nootropil ilaç fiyatını görenler, ihtiyaca göre satın alabilir.

Nootropil ampul fiyat ne kadar olduğu konusunda bir bilgilendirme yapalım. Nootropil eczanelerde satışa sunulan bir takviye ilaç olurken, fiyatı ise şu şekildedir;

 • NOOTROPIL 1 gr 12 ampül – 31.78 TL
 • NOOTROPIL 200 ml şurup- 31,78 TL
 • NOOTROPIL 800 mg 30 film tablet- 28.40 TL
 • NOROTROP 800 mg 30 kapsül- 21,65 TL

Nootropil 800 mg tablet fiyatı 2022 yılı içinde güncellenmiştir. Bu sayede Nootropil takviyenin 2022 yılında da ne kadar fiyatla satışa sunulmuş olduğu konusunda bilgi sahibi olmaya başlayacaksınız.

Nootropil İlaç Bilgileri

Nootropil ilaç bilgileri, kullanacak olan kişiler açısından da önemlidir. Özellikle nootropil ilacın içeriği ne olduğu kullanıcılar tarafından araştırılan konu haline gelmiştir. Kullanacak olan kişiler için Nootropil ilaç fiyatı kadar içeriğinin nasıl olduğu da önemlidir. Nootropil, nootropikler grubunda yer alan bir takviye ilaç türüdür. Nootropil tabletin her bir tablet içeriğinde pirasetam yer alır.

Nootropil yan maddeler ise kolloidal anhidrus silika, magnezyum stearat, kroskarmeloz sodyumu, Opadry OY-3445 turuncu, Sunset sarısı FCF alüminyum lakı, titanyum dioksıt ve Opadry yer alır.

Zengin içeriğe sahip olan Nootropil tableti almak için eczacıya gitmeniz yeterlidir. Çünkü Nootropil ilacını eczanelerde bulabilirsiniz.

Nootropil 800 Mg
Nootropil 800 Mg

Nootropil Faydaları Nelerdir? Neden Kullanılır?

Nootropil ilacı faydaları fazla olan bir takviyedir. Nootropil ilacını kullanan bireyler, hafızasını güçlendirmeyi amaç edinir. Nootropil şurup fiyat, tablet şeklinde farklı çeşitlerde sunulur. Hafızayı güçlendirmek isteyenler Nootropil ilacını tablet ya da şurup şeklinde temin edebilir. Nootropil 800 mg 30 şekilde hazırlanır.  Nootropil ilacının içeriğinde yer alan etkin madde hafızanızı daha da kuvvetlendirmenize yardımcı olur. Nootropil ilacı faydaları hakkında şu şekilde sıralama yapabiliriz;

 • Motivasyon sorunlarını giderir
 • Yaratıcılığı geliştirir
 • Dikkat ve konsantrasyon odağını güçlendirir
 • Hafızayı kuvvetlendirir

Nootropil ve diğer hiçbir ilacı kendi kafanıza göre kullanmamalısınız. Nootropil ilacını kullanacak kişilerin her ihtimale karşı doktora danışması önemlidir. Nootropil 1 gr 12 şeklinde satışa sunulan çeşitleri de mevcuttur.

Nootropil Yan Etkileri Var Mı?

Nootropil yan etkileri kullanacak kişiler açısından endişe uyandıran bir konu haline gelir. Sitede yer alan Nootropil ilacının yan etki sorunları yaratıp yaratmadığına göz atalım. Nootropil ilacının kişiye yaratabileceği olumsuz yan etkiler şu şekilde görülebilir;

 • Sinirli olma hali
 • Huzursuzluk
 • Ruh dengesizliğinin yaşanması
 • Halüsinasyon
 • Eklemlerde ağrı problemleri ve şişkinlik

Nootropil ilacı kullandıktan sonra bu tür sorunlar yaşarsanız o zaman hemen doktora danışmanız gerekir. Nootropil içeriğinde yer alan etken maddeler, bazı kişilerde yan etki sorunlarını çıkartabilir. Bu sebepten dolayıdır ki nootropil 800 mg 30 film tablet kullanımı sonrasındaki görülecek olumsuz durumlarda bekleme yapmamalısınız. Nootropil ilk defa kullanacak olanlar eczacıya danışmanın yerine kullanma talimatını okuyarak da bilgi sahibi olabilir.

Nootropil ucb pharma A.Ş tarafından geliştirilmiş bir ilaçtır. Nootropil tablet ve şurupları ucb pharma tarafından Türkiye’deki kullanıcılara da ulaştırılır. Nootropil kullanım şekli nasıl olacağı hakkında ise bakıldığında gün içerisinde 3 tablet şeklinde kullanımı uygundur. (Sabah, öğle ve akşam olmak kaydıyla). Çocuklarda Nootropil kullanımının şekli ise günde 2 defa şeklinde olmalıdır. Nootropil ilacı kullanırken, yetişkin ve çocukların kullanım talimatına dikkat etmesi gerekir.

Nootropil fiyatı ne kadar, kullanım şekli, faydaları ve yan etkilerine dair tüm merak edilenleri Hepkredi adresimizde cevapladık. Nootropil ilacına dair merak ettiğiniz farklı sorularınız olursa yorum bölümüne yazarak sizlere geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Nootropil Nedir, Faydaları Nelerdir?

Nootropil ilacı, hafızayı güçlendirmek adına hazırlanmış takviye ilacıdır. Hafıza güçlüğü çekenler Nootropili kullanabilir.

Nootropil Ne İçin İçilir?

Nootropil, zekayı geliştirme, unutkanlığı giderme, motivasyon amacıyla kullanılır. Kendinizde bu tür eksiklikler hissediyorsanız Nootropil ilacını kullanabilirsiniz.

Nootropil Zararlı Mı?

Nootropil zararlı bir takviye ilacı değildir. Fakat Nootropil kullanacak olanların bir sağlık durumu, hamilelik ve emzirme varsa kullanmaması daha doğru olur.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu