Kripto Borsası

STMX Stormx Coin Geleceği 2023-2030, Yorum

StormX Coin geleceği özellikle uzun vadeli yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Peki gerçekten StormX Coin gelecek vadediyor mu? Gelin StormX projesini yakından izleyelim ve bu soruya birlikte cevap verelim.

storm
StormX
$0.006113.28% 24H

StormX Coin Nedir?

StormX Coin projesi şu ana kadar gördüğünüz en ilginç projelerden biri olabilir. Temel olarak diğer birçok kripto para gibi ödeme sistemleri oluşturmaya sağlasa da online alışveriş yapan kripto para kullanıcılarına önemli bir avantaj sunuyor.

StormX Coin ya da bilinen diğer adıyla SMTX Coin, online ortamda alışveriş yapan insanlara para iadesi yapmayı vadediyor. Nasıl ki şu an Türk lirası ve dolar ile alışveriş yaptığımızda bazı işletmeler müşteri kazanmak için alışveriş tutarının bir miktarını nakit olarak ya da kupon olarak geri veriyorsa StormX ile de aynı şekilde geri iadeler yapılabiliyor.

stormx coin nedir, arzı, nereden alınır
Stormx coin nedir, arzı, nereden alınır

Samsung ve Nike gibi büyük firmalarla ortaklığı olan StormX projesi bu amacını büyük ölçüde gerçekleştirmiş diyebiliriz. Örnek verecek olursak bir işletme online olarak ödeme alırken STMX kripto parasıyla ödeme alabildiğini düşünelim. Siz de bu işletmeden 1.000 dolarlık bir alışveriş yapacaksınız. İşletme StormX ile anlaşma yaparak alışveriş tutarının bir miktarını sizlere geri iade ediyor. Bu şekilde hem StormX Coin’in bilinirliği artıyor hem de işletme kendisine kullanıcı çekebiliyor.

StormX ile yapılan geri iadelerde %87’ye varan oranlarda iadeler söz konusu. Bu rakam çok uçuk olsa da çoğu işletme büyük oranda para iadesi yapmaya devam ediyor.

StormX ile aynı zamanda kısa ve uzun vadeli yatırımlar yapabilirsiniz. Dünyanın en büyük kripto para borsaları tarafından listelenen bu kripto parayı satın alıp cüzdanınızda bekleterek uzun vadeli yatırımlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda spot piyasalarda ya da vadeli işlemler piyasalarında çok kısa süreler için de yatırım yapabilirsiniz.

StormX daha çok yatırımcılar tarafından kullanıldığı için yazımızın devamında “uzun vadeli yatırımcılara yönelik” bilgiler vereceğiz.

StormX Coin Arzı

storm
StormX
$ 0.0061
Arz11,000,000,000.00 STMX
hacim$2,948,931.00
Piyasa değeri $66,657,118.00

StormX Coin arzı 10 milyar adettir. Bu toplam arzın tamamı çıkarılmış ve aktif olarak dolaşımdadır.

StormX Coin Fiyat Tahmini

Biraz önce de söylediğimiz gibi SMTX Coin daha çok yatırımcılar tarafından tercih ediliyor. Bu nedenle de yatırımcılar uzun vadeli yatırım yapmadan önce StormX SMTX Coin fiyat tahmini hakkında bilgi sahibi olmak istiyor.

Hep Kredi olarak StormX Coin’e uzun vadeli yatırım yapmak isteyen kişiler için güvenilir fiyat tahminlerini inceledik ve yazımızın devamında kullanabilmeleri için sunduk. Ancak yalnızca bu StormX Coin fiyat tahminleri ile yatırım planı oluşturmanızı önermiyoruz.

Bunun yerine kendi analiz yöntemleriniz ile StormX Coin’i analiz edin ve daha sonrasında bu fiyat tahminlerinden yardım alın.

StormX Coin Yorum

StormX Coin başlıca 3 özelliğinden dolayı uzmanlar tarafından olumlu yorum almıştır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Benzersiz bir alışveriş deneyimi sunması
  • Büyük borsalar tarafından listelenmesi
  • Popüler kripto para projelerinden yatırım alması
stormx coin geleceği ile ilgili yorumlar
Stormx coin geleceği ile ilgili yorumlar

StormX Coin Güvenilir Mi?

StormX Coin’e güven içinde yatırım yapabilirsiniz. Bu esnada tercih ettiğiniz borsanın güvenilir bir borsa olduğundan emin olmalısınız.

StormX Coin Hangi Ülkenin?

StormX ABD’ye ait bir kripto para birimidir.

StormX Coin Nereden Alınır?

Bu kripto parayı STMX koduyla coin listelemesi yapan borsalardan satın alabilirsiniz. Eğer StormX SMTX Coin hangi borsalarda var bilmiyorsanız içeriğimizde yer alan tabloyu kullanabilirsiniz.

Bu tablo sayesinde hem StormX listelemesi yapan borsaları öğrenebilir hem de StormX’e ait fiyat, hacim ve son 24 saatteki fiyat değişimlerini öğrenebilirsiniz.

StormX Coin Kimin?

StormX Simon Yu ve Calvin Hsieh tarafından kurulmuştur. İki kurucu üye de daha önceleri kripto paralarda kendilerini geliştirmiş ve bu alanda çalışmalar yapmıştır.

StormX Coin Yakımı

StormX’in yakın gelecekte yakılması planlanmıyor. Ancak arz miktarı diğer kripto paralara nispeten daha çok olduğu için birkaç yıl içerisinde hacimli bir şekilde SMTX StormX Coin yakımının büyük olasılıkla olacağını söyleyebiliriz.

stormx coin geleceği nasıldır
Stormx coin geleceği nasıldır

StormX Coin Geleceği Nasıldır?

StormX için uzun vadeli planlarınız varsa aşağıdaki başlıkları kullanabilirsiniz. Bu başlıklarda StormX Coin için yapılan güvenilir fiyat tahminlerini yıllara göre derledik ve sizin kullanımınız için paylaştık.

SMTX StormX Coin fiyat tahmini araştırması yaparken olabildiğince güvenilir ve bilindik platformlardan faydalanmaya çalıştık. Ancak yine de ilk olarak kendi analizinizi yapıp daha sonra bu SMTX Coin fiyat tahminlerinden faydalanmanızı öneriyoruz.

StormX Coin Geleceği 2023

StormX Coin’in 2023 yılında da yükselişini sürdürmesi bekleniyor. Uzmanlara göre StormX Coin 2023 yılında 0.025 ila 0.032 dolar aralığında işlem görecek.

StormX Coin Geleceği 2024

StormX Coin’in 2024 yılında 0.04 dolardan işlem göreceği öngörülüyor.

StormX Coin Geleceği 2025

StormX Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 0.05 dolar.

StormX Coin Geleceği 2026

2026 yılında StormX Coin yatırımcılarının ellerindeki StormX Coin’i satması bekleniyor. Bu da kısa vadede düşüş hareketlerinin gerçekleşmesine neden olabilir. 2026 yılı için beklenen fiyat 0.035 dolar.

StormX Coin Geleceği 2027

2027 yılında StormX Coin’in 0.04 ila 0.05 dolar aralığında işlem görmesi beklenmekte.

StormX Coin Geleceği 2028

2028 için beklenen fiyat aralığı 0.07 ila 0.075 dolar civarında.

StormX Coin Geleceği 2029

2029 yılında StormX Coin’in yıl sonunda 0.1 dolara kadar yükseleceği öngörülüyor.

StormX Coin Geleceği 2030

StormX Coin fiyat tahmini 2030 yılı başı için 0.1 dolar. Ancak yılın geri kalan döneminde satış baskısı nedeniyle birim başına fiyatın 0.08 dolara kadar düşeceği öngörülüyor.

StormX Coin için hazırladığımız bu içerik bilgilendirme amaçlı olup yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Dolayısıyla burada yer alan bilgiler ışığında yatırım yapmanız ve zarar etmeniz durumunda web sitemiz yasal olarak sorumlu tutulamaz.

StormX Coin geleceği ile ilgili vereceğimiz bilgiler bu şekildeydi. Projeyi daha yakından tanımak isterseniz geliştirici ekip tarafından hazırlanan white paper dosyasını inceleyebilirsiniz.

STMX Coin amacı nedir?

StormX Coin’in amacı online ödeme sistemlerini kolaylaştırmaktır.

STMX Coinbase’de listelenecek mi?

STMX Coin şu an için Coinbase borsasında listelenmiyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu