Bireysel Emeklilik

Vakıfbank BES iptal, Ayrılma Telefonu 444

Kredi çekerken zorunlu dayatılan Vakıfbank BES iptal etme yöntemleri nelerdir, nasıl cayabilirsiniz? Vakıfbank Bireysel Emeklilik iptali ve çıkış yollarını sizler için anlattık.

Vakıfbank BES iptal Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Vakıfbank BES üzerinden yapılan tasarrufun çoğaltılmasını ve iptal etmeyi istersiniz. Veya emeklilikten önce devlet katkısıyla birlikte önemli bir birikim yapmasınız hedeflersiniz. Fakat farklı nedenlerle cayma hakkından da yararlanabilirsiniz.

BES hesabını Vakıfbank’ın yan firması olan Vakıf Emeklilik üzerinden açtıranlar da olabiliyor. Katılımcıların farklı yollarla iptal başvurusunda bulunmaları mümkündür.

Vakıfbank BES SMS İle İptal

Vakıf BES üzerinden cayma hakkından yararlanmanız için sms üzerinden BES iptali yapabilirsiniz. Bu kapsamda iptal başvurusunu iletmek isteyen katılımcıların VEML boşluk TC kimlik numarası boşluk CAYMA boşluk doğum tarihini yazıp 4933’e sms yollamaları yeterli olacaktır. Örnek verecek olursak; VEML 12345678900 CAYMA 11.12.1975

Mesaj yollandıktan hemen sonra iptal başvurusu işlemde olacak ve en kısa zamanda netice alacaksınız. İptal işlemi tamamlandıktan hemen sonra en fazla 10 iş günü içerisinde iade gerçekleşmektedir. Farklı sistemlerde de bireysel emeklilik abonelikleriniz olabilir; Ziraat BES iptal yöntemlerini de incelemenizi öneririz.

Ayrıca, Cemal Bey’in kanalına abone olarak bu konuda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Videoyu izliyoruz…

Vakıfbank BES İptal
Vakıfbank BES İptal etme ve cayma yolları

İnternetten Nasıl İptal Edebiliriz?

Vakıf Emeklilik, yapay zeka teknolojisinden faydalanarak bir Messenger uygulaması geliştirdi. Söz konusu uygulamayı internet adresine de entegre etmiştir. Bu sayede BES iptal işlemleri için canlı yardım sisteminden faydalanılabilmesine olanak sağlanmıştır.

Bu kapsamda BES iptalinde bulunmak isteyen katılımcılar Vakıf Emeklilik’in internet adresine girdikten sonra ekranın sağ alt köşesinde bulunan Otomatik BES Robotu linkine tıklayarak sohbete giriş yapabilir ve oldukça kısa bir sürede BES iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Allianz BES iptal etme yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

Görüşmeyi başlat butonuna basıldıktan sonra sohbet kısmına otomatik bes iptali yazılmalıdır. Ardından robot size cevap verecek ve BES’in olanaklarından söz edecektir. Hala iptal etmek istemeniz durumunda TC kimlik numaranızı girebileceğinizi söyleyecektir. TC kimlik numaranızı sohbet kısmına yazıp yolladıktan sonra iptal işleminiz tamamlanacaktır.

Vakıfbank BES İptali Telefonla Yapabilir Miyiz?

Vakıf Emeklilik üzerinden oluşturulan BES sözleşmesini iptal etmeyi düşünen katılımcıların faydalanabileceği bir diğer yöntem de Vakıf Emeklilik çağrı merkezidir.  Bunun için 0850 222 9 657 ya da 444 9 237 numaralarıyla iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Müşteri temsilcisi ile gerçekleştireceğiniz görüşmenin ardından BES iptali yapılacaktır. Peki, Garanti BES iptal yöntemlerini incelediniz mi?

Dijital Çözümler Sayesinde Whatsapp ile İptal Edebiliriz

Vakıf Emeklilik teknolojinin bütün olanaklarından faydalanmayı amaç edinmiştir. Bu neticede katılımcıların BES hususunda bütün soru ve iptal istekleri için 0549 802 47 75 numaralı telefonla WhatsApp aracılığıyla iletişime geçmesi söz konusudur.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu