Ekonomi

Bigo Live Hesap Silme 2022, Adım Adım

Bigo Live hesap silme nasıl yapılır, Bigo Live hesabı silme işlemi yaparken nelere dikkat edilmeli, Bigo Live premium hesap silinir mi? Bu yazımızda popüler telefon uygulamalarından biri olan Bigo Live hakkında birçok bilgiye yer verdik.

bigo live hesap canlı yayın
Bigo Live hesap canlı yayın

Bigo Live Ne İşe Yarar?

Günümüzde canlı yayın izleme temalı birçok sosyal medya platformu kuruldu. Bunlardan biri de Bigo Live. Bigo Live uygulaması sayesinde popüler insanların canlı yayınlarını izleyebiliyor ve aynı zamanda kendi canlı yayınlarınızı açarak para kazanmak için girişimlerde bulunabilirsiniz.

Play Store ve App Store platformlarında bulabileceğiniz bu uygulamaya kısa süre içerisinde üye olarak siz de canlı yayınlara katılabilirsiniz. Bu canlı yayınlarda popüler oyuncuları izleyebilir ya da ünlü kişilerin sohbetlerine dahil olabilirsiniz.

Bazı kişiler Bigo Live kullanmaktan vazgeçtiği için Bigo Live hesap numara silme ve hatta hesap kapatma işlemlerini yapmak isteyebiliyor. Bu durumda da Bigo Live hesabı nasıl silinir, hesap silme işlemi nasıl yapılır şeklinde sorular yöneltilebiliyor.

Eğer hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız ve Bigo Live hesabı nasıl silinir merak ediyorsanız bir sonraki başlığa geçebilirsiniz.

bigo live hesap silme
Bigo Live hesap silme

Bigo Live Hesap Silme Adımları

Bigo Live hesabı silme işlemini yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Eğer sadece aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız ilgili alanda abonelik iptal et seçeneğini seçebilirsiniz.

  • İlk önce Bigo Live hesabınıza giriş yapın. Eğer giriş yapmakta zorlanıyorsanız şifremi unuttum bölümünü kullanabilirsiniz.
  • Sonrasında hesaba ait ayarlar bölümüne girerek hesabı sil seçeneğine tıklayın. Eğer bu seçenek sizde aktif değilse bir sonraki seçeneğe gidebilirsiniz.
  • Hesabı sil seçeneği aktif değilse feedback@bigo.tv adresine mail atmanız gerek.
  • Bu mailde Bigo Live kimliği, hesap kapatma talebinizin nedeni ve kayıtlı olan telefonun özelliklerini içeren bir ekran görüntüsü yer almalıdır.
  • Bigo Live ekibi sizin talebinizi inceledikten sonra ortalama 10 gün içerisinde hesabı sil seçeneği çıkacaktır. Uygulamada yer alan hesabı sil seçeneği ile silebilirsiniz. Eğer bu işlemlerde sorun yaşarsanız geri bildirim gönderebilirsiniz.

Bigo Live hesap silme linki bulunmuyor. Kötü niyetli yazılımlardan korunmak amacıyla böyle bir yol tercih edilmiş. Siz de hesabınızı silmek için bu adımları uygulayabilirsiniz.

Bigo Live’den nasıl çıkılır?

Bigo Live ekibi ile iletişime geçerek hesabınızdan çıkış yapabilirsiniz.

Bigo Live nedir nasıl kullanılır?

Bigo Live insanların canlı yayın açtıkları bir platformdur. Mobil uygulama üzerinde kullanılır.

Bigo Live dragon kaç elmas?

Bigo Live Dragon 9.999 elmastır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu