Başvuru

Koton Başvuru Nasıl Yapılır? Online İş Başvuru Formu

Koton başvuru süreci hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu içeriğimizi sonuna kadar okumanızı öneriyoruz. Bu yazımızda dünyanın en büyük giyim firmalarından olan Koton mağazasına ait boş pozisyonlar ve başvuru şartları hakkında bilgi vereceğiz.

Koton Başvuru Nasıl Yapılır? Açık Pozisyonlar

Koton dünyanın en büyük giyim markalarından biri olduğu kadar ülkemizde de oldukça popüler. Hemen hemen her ilde ve hatta ilçede bulunan bu mağaza hem insanların giyim ihtiyaçlarını karşılıyor hem de istihdam yaratmaya yardımcı oluyor.

Koton başvuru
Koton başvuru

Her yıl düzenli olarak Koton tarafından yüzlerce personel alımı yapılıyor. Açık iş pozisyonları olduğunda Koton çeşitli platformlardan iş ilanı yayınlıyor ve yeni ekip üyelerini dahil ediyor. Bu ekip üyelerinin çalıştığı pozisyonları önem sırasına göre şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Satış
  • Yönetim
  • Pazarlama
  • Hizmet
  • Personel

Koton tarafından en çok alınan çalışan türü satış danışmanlarıdır. Satış danışmanı yanı sıra yönetici pozisyonuna da çok sayıda personel istihdam ediliyor.

Koton İş Başvuru Formu

Koton’da çalışmak istiyorsanız öncelikle kendinize uygun bir iş ilanı var mı onu kontrol etmelisiniz. Bunun için Linkedln ve Kariyer Net platformlarını kullanabilirsiniz. Bu platformlara Koton tarafından dönem dönem iş ilanları gönderiliyor ve başvurular kabul ediliyor.

Koton iş başvuru formu
Koton iş başvuru formu

Eğer kendinize uygun bir iş ilanı bulduysanız ve koton iş başvuru formu doldurmak istiyorsanız aşağıdaki yönergeyi takip edebilirsiniz.

  • Öncelikle koton.com.tr adresine giriş yapın. Burada iş başvurusu için gerekli olan form karşınıza çıkacak.
  • Bu alanda sırasıyla kimlik bilgileri, iletişim bilgileri, çalışmak istenen konum, çalışma saatleri tercihi, çalışma geçmişi, eğitim durumu, dil seviyesi ve iş deneyimi hakkında bilgiler vermeniz gerek.
  • Deneyim bölümünde uzun uzadıya çalışma geçmişinizi, tecrübelerinizi ve aldığınız eğitimi yazmanız gerek.
  • Bütün boşlukları doldurduktan sonra gönder seçeneğine tıklayarak başvuru formunu gönderebilirsiniz.

Koton Katalog Çekimleri Başvuru

Bazı kişiler Koton’da mağaza görevlisi olarak çalışmak yerine marka yüzü olarak çalışmayı tercih ediyor. İyi haber şu ki dünyanın en büyük girim firmalarından olan Koton katalog çekimleri devam ediyor. Peki Koton katalog çekimleri başvuruları nasıl yapılıyor?

Koton tarafından yayımlanan kataloglarda yer almak istiyorsanız bir ajansa üye olmanız gerekiyor. Bu ajanslar Koton ile dönemlik anlaşmalar yaparak çekim için yeterliliği olan kişileri gönderiyor.

Bu ajansların hangi ajanslar olduğunu bilmediğimiz için net bir isim veremiyoruz. Ancak Koton ile iletişime geçtikten sonra ajans hakkında bilgi sahibi olabilir ve katalog çekimi için ajansa üye olabilirsiniz.

Koton başvuru süreci kısaca bu şekildeydi. Eğer Koton personel alımı hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız Koton iletişim adresleri ile destek ekibine ulaşabilir, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Koton is başvurusu nasıl yapılır?

Koton iş başvurusu Koton’un resmî internet sitesinden yapılabilir.

Koton’da çalışmak nasıl?

Koton’da aktif olarak çalışan kişiler burada çalışmanın iyi bir deneyim olduğunu ifade ediyor.

Koton saat kaça kadar açık?

Koton saat 22.00’a kadar açıktır.

Mağaza satış danışmanı ne kadar maaş alır?

Mağaza satış danışmanları prim harici 5 bin TL’ye kadar maaş alabiliyor.

Mağaza satış danışmanı ne iş yapar?

Mağaza satış danışmanları müşterilerin alışveriş yaparken seçim yapmalarına yardımcı olur.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu