Operatörler

Bim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bim müşteri hizmetleri direk bağlanma nasıl yapılır, Bim iletişim telefon numarası ne, Bim müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyorlar ne yapmalıyım? Bim mağazası müşteri hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu içeriğimiz tam size göre.

Bim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Bim mağazası müşteri memnuniyetine en fazla önem veren mağazalardan biri konumunda. Her zaman müşterilerinin isteklerine öncelik veren ve onlara geri dönüş yapmaya özen gösteren Bim mağazası bu işleri Bim çağrı merkezi aracılığı ile yürütüyor.

Bim müşteri hizmetleri direk bağlanma
Bim müşteri hizmetleri direk bağlanma

Eğer Bim mağazasında yaşadığınız bir sorun varsa, herhangi bir ürün hakkında şikâyette bulunacaksanız ya da Bim’in kullanabileceği kiralık mağazanız varsa Bim müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Bim iletişim için farklı platformları kullanıyor. Herkes daha çok telefon numarası aracılığı ile detaylı bilgi almak istese de farklı platformları da kullanabilirsiniz. Bim ile iletişime geçebileceğiniz Bim genel müdürlük telefon numarası ve sosyal medya hesapları şu şekildedir;

  • Bim müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 254 44 44
  • Instagram.com/bimturkiye
  • [email protected]

Bim marketler zincirinden bir talepte bulunacaksanız ya da öneriniz varsa yukarıdaki Bim iletişim hattı ve sosyal medya hesapları aracılığı ile detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bim müşteri hizmetleri direk bağlanma kısa yol
Bim müşteri hizmetleri direk bağlanma kısa yol

Bim Müşteri Hizmetleri İle İletişime Geçme

Bim müşterileri ile yüz yüze temas kurmaktan yana olan bir firma. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşadığınızda ilk etapta müşteri hizmetleri yerine semtinizdeki Bim mağazaları ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Örneğin bir ankastre set aldınız ve bu ürün bozuk çıktı. Bu durumda Bim müşteri hizmetleri ile iletişime geçip 10-15 gün haber beklemek yerine Bim mağazalarına giderek aldığım üründen memnun kalmadım ürünü iade etmek istiyorum şeklinde bir talepte bulunabilirsiniz. Bim mağazasında görev yapan personeller sizinle ilgilenecek ve mağduriyetinizi giderecektir.

Eğer müşteri hizmetlerinin sizinle telefon ile görüşmesini istiyorsanız 0850 254 44 44 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bu telefon numarasını aradıktan sonra gerekli tuşlamaları yaparak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Bim müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için şu yolları deneyebilirsiniz;

  • 0850 254 44 44 numaralı hattı aradıktan sonra operatör tarafından iletilen seçenekleri dinlemek
  • Bu seçeneklerde belirtilen istek, öneri, şikâyet ve iade talebi gibi seçeneklerden birini tuşlamak
  • Operatörün sizi müşteri hizmetlerine bağlamasını beklemek

Bim müşteri hizmetleri numarası arandığında eğer bekleyen çok fazla kişi varsa müşteri hizmetlerini tuşlamak mümkün olmayabiliyor. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalırsanız personel ile çözülmesi gereken bir sorun varmış gibi tuşlama yapabilirsiniz.

Örneğin Bim mağazaları hakkında bir şikâyetiniz var diyelim. Bunun için iade süreci ile ilgili tuşlama yaparak da müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisi sizi dinledikten sonra ilgili birime yönlendirecektir.

Aynı zamanda mesai saatlerinin geçmesi nedeniyle 0850 254 44 44 numaralı Bim müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşmak zor olabiliyor. Bu durumda Bim mağazasının internet sitesine girdikten sonra iletişim alanına geçebilir ve buradaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

İletişim formunda ad soyad, cep telefonu, e-posta adresi ve öneri/şikayetinizi yazdıktan sonra kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçilecektir. Daha önce de dediğimiz gibi Bim ile ilgili sorunlarınız varsa bunu ilk olarak fiziki şubelerden çözmenizi öneriyoruz.

Bim müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi bu şekildedir. Sizin yapmanız gereken tek şey tuşlama yaparken bir sorununuz varmış gibi tuşlama yapmanızdır. Bu sayede size öncelik tanınacak ve direk Bim müşteri hizmetlerine bağlanmanız sağlanacaktır.

Ayrıca, Bim marketlerde satılan ürünlerin fiyatlarını merak ediyorsanız, Bim fiyat listesi kategorisine mutlaka göz atmalısınız.

Bimcell müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır?

Bimcell müşteri hizmetleri için 444 4 551 numaralı telefonu aramanız gerekiyor.

Bim genel müdürü kim?

Bim genel müdürü İbrahim Yılmaz’dır.

Bim marketler zinciri kime ait?

Bim marketler zinciri Merkez Bereket Gıda ve Naspak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmalarına aittir.

BİM el değiştirdi mi?

Bim geçtiğimiz aylarda el değiştirmiştir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu