Fiyatlar

Ucuz Yazma Fiyatları

Ucuz yazma fiyatları sıkça merak ediliyor. Kültürel baş örtüsü olan yazmaların farklı renk, marka ve ölçü seçenekleri mevcuttur. Buy noktada hem perakende hem de toptan satılan yazmaların fiyatları farklılık gösteriyor. Toptan ya da perakende yazma fiyatları ve detaylarını sizler için hazırladık. Hemen içeriğimizin devamından yazma fiyatları hakkında merak ettiğiniz detaylara ulaşabilirsiniz.

Ucuz Yazma Fiyatları 2023‘de Ne Kadar?

Ucuz yazma fiyatları sıkça merak ediliyor. Özellikle de yazma satışı yapmak isteyen kişiler toptan yazma satan firmalarda fiyatların ne kadar olduğunu araştırıyor. Yazma seçenekleri standart ölçülere sahiptir. Standart ölçülerin yanı sıra farklı marka seçenekleri de bulunuyor. Her markada fiyatlar farklılık gösterse de genel olarak en ucuz oyasız yazma fiyatları şu şekilde yansıyor;

  • Berivan Marka Polyester Oyalık Yazma Fiyatı: 11 TL
  • Ezgi Marka Polyester Oyalık Yazma Fiyatı: 5 TL
  • Cenk Marka Yazma Fiyatı (Desenli): 20 TL
  • Cenk Marka Yazma Fiyatı (Desensiz): 19TL
  • Reyyan Marka İpek Oyasız Yazma (Desenli) Fiyatı: 20 TL
  • Reyyan Marka İpek Oyasız Yazma (Desensiz)Fiyatı: 19 TL
  • Royal Marka Oyalık Yazma Fiyatı: 12 TL
  • Payidar Marka Oyalık Yazma Fiyatı: 16 TL
  • Özgen Marka Tek Renk Oyalık Yazma Fiyatı: 12,50 TL
  • Çehiz Marka Tek Renk Oyalık Yazma Fiyatı: 12,50 TL

Oyasız ucuz yazma fiyatları yukarıda sıraladığımız şekildedir. En güncel fiyatlar baz alınmıştır. Fiyatlar genel olarak yazmaların markalarına, desenli ya da desensiz olmasına göre değişiyor. Bunun yanı sıra çeşitli markaların indirim dönemlerini yakalayarak daha cazip fiyat seçenekleri ile perakende-toptan yazma alma fırsatı da bulabilirsiniz. Yukarıda sıraladığınız markalar arasında en sık tercih edileni Cenk markasıdır. En ucuz cenk yazma fiyatları yukarıda yer verdiğimiz şekildedir.

Ucuz yazma fiyatları ne kadar
Ucuz yazma fiyatları ne kadar

Toptan Yazma Nereden Alınır?

Toptan yazma satın almak isteyen kişiler genelde perakende yapmayı düşünen kişilerdir. Özellikle de pek çok ev hanımı oyasız toptan yazmaları uygun fiyatlarla satın alıp oya işlemesi yaptıktan sonra perakende olarak satıyor.   Toptan yazma satın alabileceğiniz birden fazla online alışveriş sitesi mevcuttur.

Cenk, Reyyan, Berivan ve Ezgi markaları toptan yazma satışı yapıyor. Bu markaların tümü online alışveriş sitesine sahiptir. Online alışveriş sitelerine erişim sağlayarak ucuz toptan yazma fiyatları detaylarına ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi oluşturmanız halinde kapıda ödeme alternatifi de sunuluyor. Bunun yanı sıra ilgili yazma markaları genelde toptan gönderimlerde PTT kargo ile hizmet veriyor.

En İyi Yazma Markaları Hangileridir?

En iyi oyasız yazma markaları Cenk, Reyyan, Berivan markaları olarak dikkat çekiyor. Özellikle de oya yaparak perakende satış yapmayı planlayan pek çok kişi oyasız toptan yazma satın almak için bu markaların ürünlerini tercih ediyor.

Toptan Yazma Fiyatları Ne Kadar?

Toptan yazma fiyatları ölçü, marka, desenli ya da desensiz olmasına göre değişiyor. Genel olarak en az 5 TL- 20 TL aralığında satışa sunuluyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 3 Anlık Puan: 4]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu