Bim Fiyat Listesi

Bim Yumuşatıcı Fiyatı 2022, Bim Bulut Yumuşatıcı

Bim yumuşatıcı fiyatı 2022, merak edilen temizlik malzemelerinin başında geliyor. Türkiye’nin önde gelen mağazalarından biri olan Bim mağazası satışını yaptığı birçok ürün ile ön plana çıkmaktadır.

Sattığı ürünlerin büyük bir kısmını kendi anlaşmaları fabrikaları tarafından üreterek satan Bim mağazası kaliteli üretim yaptığı gibi uygun fiyat garantisi sunduğu için pek çok vatandaş Bim mağazasını tercih ediyor.

Bim Yumuşatıcı Fiyatı ve Çeşitleri Nelerdir?

Bim mağazasında satılan birçok ürün diğer mağazalar ile karşılaştırıldığında daha çok tercih ediliyor. Örneğin Bim yumuşatıcı satışında birçok mağazanın önüne geçmiştir.

Bim Bulut yumuşatıcı her yıkamada en iyi yıkama garantisi verdiğinden birçok kişi çamaşırlarında yumuşatıcı olarak bulut markasını kullanmakta. Bim’deki Bulut çamaşır yumuşatıcısını kendi anlaşmalı üreticilerinden temin ederek müşterilerine sunmakta.

"<yoastmark

Bim Bulut Yumuşatıcı Fiyatı 2022 Kaç TL?

Bim farklı çeşitte yumuşatıcı türlerini sattığından fiyatlar değişiklik gösteriyor. Bim yumuşatıcı fiyatı 2022 senesinde şu şekildedir;

  • Bim konsantre yumuşatıcı: 13.95 ₺
  • Bim Bulut yumuşatıcı (normal): 11.95 ₺
  • Bim parfüm serisi konsantre yumuşatıcı: 15.95 ₺

Bim kendi ürünlerinin dışında alternatif ürünleri de uygun fiyatlı satışa sunuyor. Yumuşatıcı fiyatları Bim marketlerde uyguna bulabileceğiniz gibi kaliteli ürünlerde yer alıyor.

Bim Yumuşatıcı 2022 Fiyatı

Bim Bulut Yumuşatıcı Ne Kadar?
Ürün Adı Birim Fiyat
Bulut Konsantre Yumuşatıcı 1.5 LT ₺17,90
Bulut Parfüm Serisi Konsantre Yumuşatıcı 1.5 LT ₺15,90
Bim Bulut Normal Yumuşatıcı 3 LT ₺16,90
Güldal Çamaşır Suyu 1,25 LT ₺8,50

İlginizi çekebilir: A101 yumuşatıcı fiyatı ve ürün çeşitliliği

Bim satışını yaptığı yumuşatıcılarda Bulut markasını tercih etmekte. Kendi anlaşmalı fabrikalarından bu markayı temin etse de kimi zaman bazı haftalarda diğer markalardan da yumuşatıcı temin etmekte. Ancak müşterilerin büyük bir kısmı Bim Bulut yumuşatıcı tercih etmektedir.

bim yumuşatıcı fiyatı ne kadar oldu?
bim yumuşatıcı fiyatı ne kadar oldu?

Bim Yumuşatıcıları Kıyafetlere Zarar Verir Mi?

Bim marka olarak her zaman en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmak için hizmet veriyor. Gıdadan tekstil ürünlerine, temizlik ürünlerinden oyuncaklara kadar her ürün en iyi kalitede satışa sunuluyor.

Bu nedenle bulut yumuşatıcı da dahil olmak üzere tüm temizlik ürünleri kıyafetlerde güvenle kullanılabilir. Yani başka bir deyişle yumuşatıcılar kıyafetlere zarar vermenin aksine onları daha iyi bir hale getiriyor.

Bim mağazasından alışveriş yapan müşterilerin büyük bir çoğunluğu aldığı hizmetten çok memnun olmakta. Bunun en temel sebebi müşteri memnuniyetini gözeterek hizmet veren Bim markasının önceliğinin memnuniyet ilkesi oluşudur.

Bim, mağazalarındaki çalışanlar başta olmak üzere bütün ekibiyle müşterilerine en kaliteli hizmet vermek için gayret gösteriyor. Olası problemlere karşı önceden önlemler alan bu marka olası sorunlarda da anında müdahale ederek müşterilerin kaliteli bir  alışveriş deneyimi yaşamasını sağlıyor.

Bim bilindiği üzere ülkemizdeki en uygun fiyatlı market zincirlerinden biri. Bu tamamen Bim’in kendi anlaşmalı olduğu firmaların ürettiği ürünleri satmasından kaynaklanıyor.

Ancak ürünlerdeki uygun fiyata rağmen Bim markası her zaman en iyi ürünleri müşterilerine ulaştırıyor. Ayrıca Mızmız Kız yukarıda görebileceğiniz gibi harika bir video anlatımı hazırlamış 🙂

Sitemizde birçok Bim fiyatları hakkında geniş bilgilere yer veriyoruz. Sizlerde sitemizde olmasını düşündüğünüz Bim fiyatları ya da Bim ürünleri için yazabilirsiniz. Geri dönüşler her zaman önemlidir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu