Bim Yumuşatıcı Fiyatı 2021, Bim Bulut Yumuşatıcı

Bim yumuşatıcı fiyatı 2021, merak edilen temizlik malzemelerinin başında geliyor. Türkiye’nin önde gelen mağazalarından biri olan Bim mağazası satışını yaptığı birçok ürün ile ön plana çıkmakta. Sattığı ürünlerin büyük bir kısmını kendi anlaşmaları fabrikaları tarafından üreterek satan Bim mağazası kaliteli üretim yaptığı gibi uygun fiyat garantisi sunduğu için pek çok vatandaş Bim mağazasını tercih ediyor.

Bim Yumuşatıcı Fiyatı ve Çeşitleri Nelerdir?

Bim mağazasında satılan birçok ürün diğer mağazalar ile karşılaştırıldığında daha çok tercih ediliyor. Örneğin Bim yumuşatıcı satışında birçok mağazanın önüne geçmiştir. Bim Bulut yumuşatıcı her yıkamada en iyi yıkama garantisi verdiğinden birçok kişi çamaşırlarında yumuşatıcı olarak bulut markasını kullanmakta. Bim’deki Bulut çamaşır yumuşatıcısını kendi anlaşmalı üreticilerinden temin ederek müşterilerine sunmakta.

Bim Bulut Yumuşatıcı Fiyatı 2021 Kaç TL?

Bim farklı çeşitte yumuşatıcı türlerini sattığından fiyatlar değişiklik gösteriyor. Bim yumuşatıcı fiyatı 2021 senesinde şu şekildedir;

  • Bim konsantre yumuşatıcı: 13.95 ₺
  • Bim Bulut yumuşatıcı (normal): 11.95 ₺
  • Bim parfüm serisi konsantre yumuşatıcı:15.95 ₺

Bim kendi ürünlerinin dışında alternatif ürünleri de uygun fiyatlı satışa sunuyor. Yumuşatıcı fiyatları Bim marketlerde uyguna bulabileceğiniz gibi kaliteli ürünlerde yer alıyor.

Bim Yumuşatıcı 2021 Fiyatı

Bim Bulut Yumuşatıcı Ne Kadar?
Ürün Adı Birim Fiyat
Bulut Konsantre Yumuşatıcı 1.5 LT 13,95
Bulut Parfüm Serisi Konsantre Yumuşatıcı 1.5 LT 15,95
Bim Bulut Normal Yumuşatıcı 3 LT 11,95

 

İlginizi çekebilir: A101 yumuşatıcı fiyatı ve ürün çeşitliliği

Bim satışını yaptığı yumuşatıcılarda Bulut markasını tercih etmekte. Kendi anlaşmalı fabrikalarından bu markayı temin etse de kimi zaman bazı haftalarda diğer markalardan da yumuşatıcı temin etmekte. Ancak müşterilerin büyük bir kısmı Bim Bulut yumuşatıcı tercih etmektedir.

Bim Yumuşatıcıları Kıyafetlere Zarar Verir Mi?

Bim marka olarak her zaman en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmak için hizmet veriyor. Gıda ürünlerinden tekstile, temizlik ürünlerinden oyuncaklara kadar her ürün en iyi kalitede satışa sunuluyor. Bu nedenle bulut yumuşatıcı da dahil olmak üzere tüm temizlik ürünleri kıyafetlerde güvenle kullanılabilir. Yani başka bir deyişle yumuşatıcılar kıyafetlere zarar vermenin aksine onları daha iyi bir hale getiriyor.

Bim mağazasından alışveriş yapan müşterilerin büyük bir çoğunluğu aldığı hizmetten çok memnun olmakta. Bunun en temel sebebi müşteri memnuniyetini gözeterek hizmet veren Bim markasının önceliğinin memnuniyet ilkesi oluşudur. Bim, mağazalarındaki çalışanlar başta olmak üzere bütün ekibiyle müşterilerine en kaliteli hizmet vermek için gayret gösteriyor. Olası problemlere karşı önceden önlemler alan bu marka olası sorunlarda da anında müdahale ederek müşterilerin kaliteli bir  alışveriş deneyimi yaşamasını sağlıyor.

Bim bilindiği üzere ülkemizdeki en uygun fiyatlı market zincirlerinden biri. Bu tamamen Bim’in kendi anlaşmalı olduğu firmaların ürettiği ürünleri satmasından kaynaklanıyor. Ancak ürünlerdeki uygun fiyata rağmen Bim markası her zaman en iyi ürünleri müşterilerine ulaştırıyor. Ayrıca Mızmız Kız yukarıda görebileceğiniz gibi harika bir video anlatımı hazırlamış 🙂

Sitemizde birçok Bim fiyatları hakkında geniş bilgilere yer veriyoruz. Sizlerde sitemizde olmasını düşündüğünüz Bim fiyatları ya da Bim ürünleri için yazabilirsiniz. Geri dönüşler her zaman önemlidir.

Hakkında Demir Uluğ

Bunu Da İncele

bim et fiyatları ne kadar

Bim Et Fiyatları 2021 Yılında Ne Kadar?

Bim et fiyatları ne kadar, Bim et fiyatı 2021 yılında ne oldu vb. sorularınızın cevabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.