Kripto Borsası

WAVES Coin Geleceği 2023, 2025, 2030

WAVES Coin fiyatı gelecekte ne olur, WAVES Coin geleceği ne olur vb. sorularınız varsa bu içeriğimiz tam size göre. Bu yazıda WAVES Coin ile ilgili önemli bilgiler vermeye ve gelecekteki fiyat tahminlerini paylaşmaya çalıştık.

waves
Waves
$2.38-5.27% 24H
waves
Waves
$ 2.38
Arz100,000,000.00 WAVES
hacim$80,191,568.00
Piyasa değeri $238,097,011.00

WAVES Coin Nedir? 

WAVES Coin Waves projesi kapsamında üretilen bir kripto para birimidir. Borsalarda WAVES olarak gördüğümüz bu proje blok zincir teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Açık kaynak kodlu bu kripto para birimi diğer birçok projeden farklı olarak doğrudan nakit akışında yer almak için üretilmiştir.

Merkeziyetsiz bir proje olan bu kripto para birimi Rusya’ya aittir. Web 3.0 ağı kullanılan bu projede her kullanıcının varlıklarında söz sahibi olabilmesi sağlanmıştır. Ancak borsalarda listelenmeye başladıktan sonra büyük yükselişler göstermesi ve yüksek seviyede mumlar kapatması kripto para kullanıcılarının bu coini yatırım amacıyla kullanmasına neden olmuştur.

Dilerseniz, bir diğer taraftar coini olan Barcelona BAR coin geleceği ile ilgili yorumları okuyabilirsiniz.

wawes coin geleceği
wawes coin geleceği

WAVES Coin Kimin Projesi?

WAVES Rusya’da faaliyet gösteren Waves projesine ait bir kripto para birimidir. WAVES’in CEO’su Sasha Ivanov isminde bir girişimcidir. Bir blok zinciri platformu olan Waves kripto paraların ilk kez popülerleşmeye başladığı yıllarda WAVES para birimini çıkartarak kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

WAVES Coin Amacı Nedir?

WAVES kullanıcıların kendi paraları, varlıkları ve ödemeleri üzerinde söz sahibi olmasını sağlamayı amaçlar. Tabi ki bu amaç ve hedefler kripto para piyasalarındaki hareketlilikler dolayısıyla geri planda kalmıştır.

İlk kurulduğu günden sonra birkaç yıl boyunca yatay bir hareket gösteren WAVES geçtiğimiz aylarda büyük bir çıkış yakalamıştır. Bu nedenle kripto para birimleri ile yatırım yapan kişilerin WAVES projesinin misyonundan çok WAVES Coin geleceği ile ilgilendiklerini söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir: Shiba coin geleceği

wawes coin geleceği 2022, 2023, 2025, 2030
Waves coin geleceği hakkında fiyat tahminleri

WAVES Coin Nereden Alınır?

WAVES Coin önemli bir yatırım aracı haline geldikten sonra yatırımcılar portföylerine WAVES Coin eklemeye başlamıştır. Bu yatırımcılar arasında ilk kez kripto para piyasalarında işlem yapacak olan yatırımcılar da vardır. Bu nedenle WAVES Coin nasıl alınır sorusu büyük bir önem arz ediyor.

WAVES Coin’i satın almak için WAVES listelemesi yapan bir borsada üyelik oluşturmanız yeterlidir. Yazımızın en aşağısında WAVES fiyatları ve değişimleri ile ilgili bir tablo paylaştık. Bu tabloda WAVES listelemesi yapan kripto para borsalarını görebilirsiniz. Daha sonra ilgili borsadan WAVES/USDT, WAVES/BTC ve WAVES/TRY gibi paritelerden işlem açabilirsiniz.

waves
Waves
$ 2.38
Arz100,000,000.00 WAVES
hacim$80,191,568.00
Piyasa değeri $238,097,011.00

WAVES Coin Yorum

WAVES Coin geleceği hakkında yorum yapabilmek için bu coine dair yapılan yorumları dikkate almamız gerekiyor. Tabi ki bu yorumların uzman analistler ve “balina” olarak tabir edilen yatırımcılardan gelmesi bizim için daha önemli. Çünkü bu isimler piyasalara büyük ölçüde etki edebilir ve WAVES’in geleceğinin belirlenmesinde etkili olabilir.

Uzman analistler ve zengin portföyü olan kripto para yatırımcılar WAVES Coin hakkında genellikle olumlu görüşler bildiriyor. WAVES Coin’in bir süre yatay hareket göstermesi ancak daha sonraki süreçte aşırı talebe bağlı olarak değer kazanması WAVES’i önemli bir kripto para birimi haline gelmiştir.

İlginizi çekebilir: Avax coin geleceği

WAVES Coin Geleceği Nasıldır, Yükselir Mi?

WAVES Coin’in gösterdiği fiyat hareketlerinden etkilenen yatırımcılar WAVES Coin geleceği 2021 yılından sonra ne olur merak ediyor. Biz de bu yatırımcılara fikir olması nedeniyle dijital mecralarda yer alan güvenilir fiyat tahminlerini araştırdık ve sizlerle paylaştık.

Bu başlıktan itibaren 2021 yılı sonrasında WAVES Coin’in hangi fiyatlardan işlem görmesi bekleniyor öğrenebilirsiniz. Ancak unutmamanız gerekiyor ki verilen bu fiyatlar yalnızca tahminden ibaret. Söz konusu yıl içerisinde belirtilen fiyat tahmini gerçekleşmeyebilir ve hatta WAVES Coin projesi son bulabilir.

WAVES Coin Geleceği 2023

2023 yılında WAVES için yapılan tahminler ortalama 25 dolar civarında.

WAVES Coin Geleceği 2024

2024 yılında WAVES Coin’in yaklaşık 28 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

WAVES Coin Geleceği 2025

2025 yılına geldiğimizde WAVES Coin’in yaklaşık olarak 32 dolardan işlem görmesi öngörülüyor. 2025 yılında yaşanması beklenen mega boğa sezonunun gerçek olması durumunda bu fiyat beklentisi hiç de uzak değil. Söz konusu yıl içerisinde aynı zamanda bir coin yakım işlemi gerçekleşirse bu rakam 35 dolara kadar çıkabilir.

WAVES Coin Geleceği 2026

WAVES Coin’in 2026 yılında bir miktar değer kaybetmesi ve düzeltme yapması bekleniyor. 2026 yılı için öngörülen fiyat yaklaşık 30 dolar civarında.

WAVES Coin Geleceği 2027

2026 yıl sonuna kadar WAVES Coin’in düzeltme hareketlerine devam etmesi bekleniyor. Ancak 2027 yılı ile birlikte WAVES Coin’in tekrardan yükselişe geçmesi ve yaklaşık 33 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

WAVES Coin Geleceği 2028

2028 yılında WAVES’in 36 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

WAVES Coin Geleceği 2029

Uzmanlara göre WAVES 2029 yılında olağanüstü bir çıkış yakalayacak. Bu yıl içerisinde birim başına fiyatın 40 dolar olması bekleniyor.

WAVES Coin Geleceği 2030

WAVES’in 2030 yılında 40 ila 45 dolar arasında işlem görmesi bekleniyor. Bu rakam olası bir satış baskısı sonrasında 35 dolara kadar inebilir.

İlginizi çekebilir: Enjin coin geleceği

Burada yer alan bilgiler hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir. Bu içerikte yalnızca WAVES hakkında bilgiler vermeye ve uzmanların beklentilerini paylaşmaya çalıştık. Burada yer alan bilgilere dayanarak yapılan yatırımların zararla sonuçlanması sonucunda ortaya çıkabilecek etkilerden sitemiz sorumlu tutulamaz.

WAVES Coin Hangi Ülkenin?

WAVES Coin Rusya’ya ait bir kripto para birimidir.

WAVES CEO'su Kim?

WAVES’in CEO’su Sasha Ivanov isminde bir girişimcidir.

WAVES Nasıl Bir Coin?

WAVES blok zincir teknolojisi kullanılarak üretilen bir kripto para birimidir.

WAVES Coin Kaç TL?

WAVES Coin 250 TL değerindedir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 6 Anlık Puan: 3.2]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu