Kripto Borsası

Elrond EGLD Coin Geleceği 2023-2030, Yorum

EGLD Coin geleceği var mı, EGLD Coin kaç dolar olacak, EGLD Coin fiyat tahmini kaç dolar, EGLD Coin nerenin? Bu içeriğimizde son aylarda adını sıkça duyduğumuz kripto paralardan biri olan EGLD Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

elrond-erd-2
MultiversX
$45.712.03% 24H

EGLD Coin Nedir?

EGLD Coin finansal hizmetleri daha kolay ve avantajlı bir hale getirmek amacı ile oluşturulan bir coindir. Ekip üyeleri veri parçalama yöntemlerini kullanarak kripto paralar ile ödeme yapma ve ödeme alma işlemlerini daha kolay hale getirmeyi planlamıştır.

Her 1 saniyede 15 bin kadar işlem yapabilen bu coin sayesinde kripto para transferleriniz kısa süre içerisinde karşı tarafa ulaşabiliyor. Aynı zamanda 0.001 dolarlık bir işlem ücreti ile para transferlerinde en az komisyon ile masraf azaltmak da mümkün.

Egld coin nedir, arzı, nereden alınır
Egld coin nedir, arzı, nereden alınır

EGLD ile yapabilecekleriniz yalnızca bunlar ile sınırlı değil. Aynı zamanda ağ ücretlerini ödeme, kullanıcıları ödüllendirme ve stake işlemleri için de EGLD Coin’i kullanabilirsiniz.

Bunlar Elrond EGLD Coin projesinin temel hedefleri olsa da şu sıralar yatırımcılar tarafından daha çok kripto para yatırımı için kullanılıyor. Özellikle geçtiğimiz aylarda kısa süre içerisinde yatırımcılarına 2 katından fazla kazandırdığı için büyük bir yatırımcı kitlesi tarafından tercih edilmeye başlanmıştır.

EGLD Coin Arzı

elrond-erd-2
MultiversX
$ 45.71
Arz24,949,789.00 EGLD
hacim$29,955,043.00
Piyasa değeri $1,140,638,558.00

EGLD Coin arzı toplam 31,415,926 adet olarak belirlenmiştir. Bu arzın yarısından fazlası çıkarılmış ve piyasalarda aktif olarak dolaşıma katılmıştır.

EGLD Coin Fiyat Tahmini

EGLD Coin’in popülerliğinin kısa süre içerisinde birçok yatırımcıyı kendine çektiğini söylemiştik. Böylelikle EGLD Coin fiyat tahmini yatırımcılar için önemli konulardan biri haline gelmiştir.

Bu nedenle HepKredi olarak EGLD Coin hakkındaki fiyat tahminlerini inceledik ve sizlerle paylaşmak istedik. Eğer EGLD Coin’i geleceği olan bir coin olarak görüyorsanız ve yatırım yapmak istiyorsanız bu fiyat tahminlerinden faydalanabilirsiniz. Tabi öncesinde kendi analiz yöntemleriniz ile Elrond EGLD Coin’i analiz etmeniz gerekiyor.

EGLD Coin Yorum

EGLD Coin kripto para uzmanları tarafından tam not almıştır. Bunu da şu faktörlerle açıklayabiliriz;

  • Kripto para transferlerinde düşük işlem ücreti sunması,
  • Kripto paralar ile ödeme yaparken ya da ödeme alırken çok fazla zamana ihtiyaç duymaması,
  • Kripto para kullanıcılarını ödüllendirme amacı ile kullanılabilmesi,
  • Stake edilerek gelir elde etmeye izin vermesi,
  • Piyasalarda yukarı yönlü ivme yakalaması.
Egld coin geleceği ile ilgili yorumlar
Egld coin geleceği ile ilgili yorumlar

EGLD Coin Güvenilir Mi?

EGLD Coin büyük yatırımcılar tarafından destek aldığı için ve önemli borsalarda listelendiği için güvenilir kripto paralar arasında yer alıyor.

EGLD Coin Hangi Ülkenin?

Elrond EGLD Coin merkeziyetsiz bir borsa olduğu için bağlı olduğu bir ülke yoktur.

İlginizi çekebilir: AVAX coin geleceği

EGLD Coin Nereden Alınır?

EGLD koduyla bu kripto parayı listeleyen borsalarda alım satım işlemlerine başlayabilirsiniz. EGLD Coin hangi borsalarda var şeklinde sorularınız varsa içeriğimizde yer alan tabloya göz atabilirsiniz.

Tablonun sol sütununda daha önceden EGLD listelemesi yapmış borsaları göreceksiniz. Aynı zamanda ilgili borsanın bulunduğu satırda fiyat ve hacim bilgileri de yer alıyor. Bu tablo içerisinden yatırım yapabileceğiniz borsaları öğrenebilirsiniz.

EGLD Coin Kimin?

EGLD Coin Lucian Todea, Lucian Mincu ve Beniamin Mincu tarafından kurulmuştur. Ekip üyeleri 2019 yıllarında proje için kollarını sıvamış ve 2020 yılında tanıtımını yapmıştır.

EGLD Coin Yakımı

Şu an için EGLD coin yakımı ile ilgili bir gelişme yok. Eğer ilerleyen süreçlerde coin yakımı olup olmayacağını takip etmek istiyorsanız EGLD Coin web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Egld coin geleceği nasıldır
Egld coin geleceği nasıldır

EGLD Coin Geleceği Nasıldır?

Yıllara göre Elrond EGLD Coin fiyat tahmini ne kadar diye merak ediyorsanız aşağıdaki başlıklara göz atmanızı öneriyoruz. Çoğunluğu yabancı platformlar olmak üzere kripto paralarda uzmanlaşmış kişilerin EGLD Coin fiyat tahminlerini inceledik ve sizler için sıraladık.

İşte yıllara göre EGLD Coin fiyat tahminleri;

EGLD Coin Geleceği 2023

EGLD Coin fiyat tahmini 2023 yılı sonu için ortalama 150 dolar seviyelerinde.

EGLD Coin Geleceği 2023

EGLD Coin’in 2023 yılında yaklaşık olarak 175 dolardan işlem göreceği öngörülüyor.

EGLD Coin Geleceği 2024

EGLD Coin 2024 yılında büyük bir atak yapabilir. Uzmanlara göre gerçekleşmesi beklenen boğa sezonu öncesinde EGLD Coin’e olan talep artacak ve daha fazla yatırımcı bu kripto parayı satın alacak. Uzmanlara göre EGLD Coin 2024 yılında 240 dolar seviyelerine kadar düşecek.

EGLD Coin Geleceği 2025

EGLD Coin’in 2025 yılında bir süre düşüş hareketi göstereceği tahmin ediliyor. Kripto para uzmanlarının EGLD Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 190 dolar.

EGLD Coin Geleceği 2026

2026 yılında EGLD Coin’in tekrardan yükseliş hareketine döneceği ve ortalama 230 dolardan işlem göreceği öngörülüyor.

EGLD Coin Geleceği 2027

EGLD Coin için 2027 fiyat beklentileri ortalama 260 dolar.

EGLD Coin Geleceği 2028

2028 yılına geldiğimizde EGLD Coin’in 300 doları geçeceği öngörülüyor. Uzmanların beklentisi 320 dolar seviyelerinde.

EGLD Coin Geleceği 2029

Yapılan analiz sonucuna göre EGLD Coin’de 2029 beklentileri 350 dolar civarında.

EGLD Coin Geleceği 2030

Uzmanların EGLD Coin fiyat tahmini 2030 yılı için 400 dolar. Yıl sonunda yatırımcıların kârlarını realize etmesi durumunda bu rakam 360 dolar seviyelerine kadar düşebilir.

EGLD Coin hakkında verdiğimiz bu bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp yatırım tavsiyesi içermemekte. Burada EGLD ile ilgili verdiğimiz bilgilere dayanarak yatırım yapmanız ve yatırımınızın zarar ile sonuçlanması durumunda web sitemiz yasal olarak sorumlu tutulamaz.

EGLD Coin geleceği hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz CoinMarketCap gibi coin rehberleri hazırlayan web sitelerine göz atabilirsiniz.

EGLD iyi bir yatırım mı?

EGLD Coin’e iyi ve kârlı bir yatırım aracı gözüyle bakılıyor.

EGLD Coin hangi borsada?

EGLD Coin’i Binance ve Bitmax gibi borsalarda bulabilirsiniz.

EGLD Coin ne işe yarar?

EGLD Coin ile finansal işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu