Deniz Bank

FastPay Nedir, Fastpay Ücretli mi? Ne Demek 2022

FastPay nedir? para işlemlerinin kolaylıkla halledilebilmesi için ortaya çıkarılmış bir uygulamadır. Herhangi bir ödemeyi veya para yatırma işlemini FastPay sayesinde birkaç tuşlama ile gerçekleştirebilirsiniz.

FastPay Nedir, Fastpay ücretli Mi?

Daha önce bu uygulamadan habersiz olan kişilerin akıllarında yer alan FastPay nedir, Fastpay ücretli mi? Fastpay ne demek? sorularının kullanımının artmasından dolayı yavaş yavaş azalmaktadır. Her türlü ödeme işlemlerinizi halledebileceğiniz uygulama içerisine para yükleyebildiğiniz bir sanal bankadır.

Fastpay ücretli mi
Fastpay ücretli mi

FastPay Nedir, Nasıl Kullanılır

İstediğiniz bankaya ait kredi kartınızı uygulama içerisinde karşılaşacağınız menüden ekleyebilirsiniz. Cüzdan menüsü ile eklemiş olduğunuz kredi kartı ve bilgileri ile dilediğiniz yerden kolaylıkla ödeme ve yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kartsız bir şekilde para yükleme imkânına da sahip olabileceğiniz fastPay kolay kullanımı ile de dikkat çekmektedir.

Çevrenizde fastPay kullanan başka bir kişi de varsa size cep telefonu numaranızı kullanarak anında para gönderebilir. Gönderilen parayı aktif bir şekilde Cüzdan menüsü içerisinde görebilirsiniz. FastPay kullanımı basit bir altyapıya sahip olmakla birlikte birçok işleminiz için de büyük kolaylık sağlamaktadır.

FastPay ile Hangi İşlemler Yapılabilir

Hızlı kullanımı ve basit tasarımı ile kolay bir şekilde anlaşılabilecek uygulama ile birçok işlemi kolaylıkla halledebilirsiniz. Ödeme ve yatırım işlemleriniz fastPay ile anında gerçekleştirilmektedir. FastPay ile yapılabilen işlemler:

  • Masrafsız fatura ödeyebilme: fastPay ile anında istediğiniz faturayı hiçbir ek ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Cepten cebe para gönderme: Parayı göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı girerek anında para gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Parayı gönderdiğiniz kişi masrafsız ve zahmetsiz bir şekilde gönderilen tutarı Denizbank ATM üzerinden çekebilir.
  • Kişilerden para isteyebilme: Uygulama içerisinde rehberinizdeki kişileri seçebilirsiniz. Seçtiğiniz kişilerden anında para isteyebilme özelliği bulunmaktadır.
  • Kartsız para çekebilme: FastPay uygulaması üzerinden çekmek istediğiniz tutarı belirleyerek gelen şifreyle birlikte dilediğiniz Denizbank ATM üzerinden para çekebilirsiniz.
  • Masrafsız kredi: En uygun faiz oranlarından dilerseniz tek seferde dilerseniz parça parça faydalanabilirsiniz.
  • Ulaşım kartına yükleme: Günlük hayatta sık sık kullanılan ulaşım kartlarına para yüklemek için sıra beklemeye gerek yoktur. FastPay ile anında kartınıza para yükleyebilirsiniz.

Ayrıca, Denizbank EFT ücreti adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu