Bim Fiyat Listesi

Bim Mısır Gevreği Fiyatı

Kahvaltılık alışverişi yapan kişiler tarafından sık olarak tercih edilen konulardan birisi olan Bim mısır gevreği fiyatı, her yaştan insanlar tarafından güvenilerek ve sevilerek tüketilen gıdalardan birisidir. Bim mısır gevreği olarak birçok markayı müşterilerine sunuyor.

Genelde Nesquik ve Coco Pops markaları çocuklar tarafından oldukça beğenilir. Daha fit bir vücut isteyenler için Kelly’s Fitness Club’da markette yerini aldı. Uygun fiyatlı olmasıyla beraber Kelly s markası oldukça sık tercih edilir.

Bim mısır gevreği
Bim mısır gevreği

Bim kelly s fiyatları da oldukça uygundur. Mısır gevreği fiyat konusunda Bim mısır gevreği kampanyaları yapmakta ve tüm kitlenin dikkatini çekmekte. Genelde kahvaltılıklar reyonunda yer alan Kelly s, afiyetle tüketilen ve en çok sevilen kahvaltılık yiyeceklerden birisidir. BİM Cupido fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Bim Mısır Gevreği Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Bim, fiyatlarını her zaman uygun tutan ve kalitesinden ödün vermeyen bir market zinciridir. Bim’in insanlar tarafından çok tercih edilmesinin sebeplerinden biriside oldukça kaliteli gıda ürünlerini müşterilere uygun fiyatlarla sunmasıdır.

Bim tarafından sunulan ballı mısır gevreği de oldukça faydalıdır. Buğday gevreği de bulunan Bim, mısır gevreğini uygun fiyatlarlar ile satışa sunuyor. Bim marketlerde bulunan mısır bim kelly s mısır gevreği, sağlığa da oldukça etkilidir.

Mısır gevrekleri, kan şekerini düzenler ve ani açlık isteklerini kaloriyle tamamlamayı sağlar. Özellikle vücut formuna dikkat etmek isteyen kişiler tercih etmiş oldukları mısır gevreklerini süt ile yumuşatmakta. Diyet yapanlar ise şekersiz mısır gevreği kullanırlar.

Şekersiz mısır gevreği, içerisinde bulunan lif sayesinde bağırsak hareketlerini düzenler. Vitamin takviyesi ihtiyacı olan kişiler sıkça bunu yemelidir. İçerisinde kuru üzüm, ceviz, badem ve kuru yemişler bulunan mısır gevrekleri de Bim reyonlarında yer alıyor.

Bim Mısır Gevreği Fiyatı
Bim Mısır Gevreği Fiyatı Ne Kadar?

Bim Kelly s markalı mısır gevrekleri genel olarak 500 gramlık paketlerde yer almaktadır. Bu haliyle sahip olduğu kalori miktarı toplamda 378’dir. Herhangi bir katkı maddesi olmayan bu üründe, doymuş yağ oranı 0.3 gram civarındadır. Toplam şeker oranı ise 8.7 gramdır.

Bu paketin %9,6’sına tekabül ettiğini görüyoruz. Bu nedenle şeker tüketimini azaltmak isteyen kişiler kontrollü bir biçimde bu gıda ürününü tüketmekte. Örneğin, ballı mısır gevreği versiyonunda şeker oranı daha fazladır. Bim marketlerde bu seçeneklerin tamamına ulaşmak mümkün bir hale geliyor.

Mısır gevrek fiyatı yine en uyguna alabileceğiniz tek yer Bim mağazası oluyor. Aynı zamanda Bim Cips ürünleri için hazırladığımız sayfamızı da incelemelisiniz.

İlginizi çekebilir: A101 mısır gevreği fiyatları 2023 listesini sizinle paylaştık!

Bim Mısır Gevreği Fiyatı 2023

Bim mısır gevreği fiyatları 2023 aşağıdan görebilirsiniz. Güncel market ürünleri arasında yine Bim en uygun şekilde ucuz fiyatlarla öne çıkıyor. Mısır gevrek fiyat 2023 ile güncel hali aşağıda yer alıyor.

Bim Mısır Gevreği Fiyatı 2023
Ürün AdıBirimFiyatı
Nesquik Çokokare Mısır Gevreği310 gr18,90TL
Cupido Mısır ve Buğday Gevreği450 gr19,95TL
Koko Krunch Mısır ve Buğday Gevreği400 gr19,95TL
Cupido Mısır ve Buğday Gevreği1 kg31,90TL
bim mısır gevreği çeşitleri
bim mısır gevreği çeşitleri

Bim Kelly’s Mısır Gevreği Fiyat

Bim Kelly’s de sıkça tercih edilen mısır gevreği markalarından birisidir. Bu alanda Bim Kelly’s mısır gevreği fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bim Kelly s Mısır Gevreği Fiyat
Ürün AdıBirimFiyatı
Yulaf Ezmesi500 gr13,00TL
Mısır Gevreği (Bal)500 gr13,00TL
Buğday ve Pirinç Gevreği250 gr13,00TL
Çıtır Müsli200 gr13,00TL

Oha diyorum Youtube kanalının bu ürün hakkında hazırladığı videoyu izleyebilirsiniz. Daha fazlası için kendilerini takip etmeyi unutmayın.

 

Bim Mısır Gevreği Çeşitleri
Bim Mısır Gevreği Çeşitleri Neler?

Mısır Gevreği Nedir?

Mısır gevreği, sıkça tercih edilen popüler bir kahvaltı gıdasıdır. Tahıl, ilk olarak 1800’lü yılların sonlarında John Harvey Kellogg tarafından Creek Sanitarium hastaları için sağlıklı olacağı düşünüldüğü için bir gıda olarak oluşturulmuştur. Bu kahvaltı gevreği zaman içerisinde hastalar arasında oldukça popüler olmayı başardı. Kellogg’s şirketi kuruldu ve mısır gevreği üretimine başlandı.

Mısır gevreği geniş bir toplumda popüler bir hale gelmiş olduğunda, sanitasyondan önce olan C.W. Post rakip ürünlerini üretmeye başlamıştır. Kelloogg denemelerine devam etti ve çeşitli malzemeleri ekleyerek farklı tahıllar kullanmaya başladı.

Çeşitli üreticiler tarafından üretilmiş olan birçok mısır gevreği markası bulunuyor. Kahvaltılık olarak kullanılmasının yanında, ezilmiş pullar tarifte ekmek kırıntılarının yerine geçebilir ve pişmiş yemeğe dahil edilebilmektedir.

Değişik çeşitlere sahip olan mısır gevrekleri, Türkiye’de son yıllarda oldukça fazla ilgi görmeye başlamıştır. Bu neden Türkiye’de üretim son zamanlarda bu yüzden dolayı oldukça artış göstermektedir. Mısır gevreklerinin kakaolu, ballı, fındıklı, meyve parçalı ve karamelli olarak sunulmaktadır. Genel olarak soğuk süt ile kullanılması tercih edilmektedir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu