Kripto Borsası

Hifi Finance MFT Coin Geleceği 2023-2030

MFT Coin geleceği nedir, MFT Coin geleceği nasıldır, MFT Coin kaç dolar olur vb. sorularınız varsa bu yazımızı sonuna kadar okumanızı öneriyoruz. Bu yazıda kripto para piyasalarının önemli para birimlerinden biri olan MFT Coin hakkında önemli bilgiler paylaştık.

mainframe
Hifi Finance [OLD]
$0.0048-0.86% 24H
mainframe
Hifi Finance [OLD]
$ 0.0048
Arz9,386,552,598.64 MFT
hacim$873.72
Piyasa değeri $45,152,864.00

MFT Coin Nedir?

MFT Coin ya da bilinen diğer adıyla Hifi Finance Mainframe Coin, Mainframe platformuna ait bir kripto para birimidir. 2017 senesinde piyasalara aktarılan bu kripto para birimi ekonomik özgürlük ve finansal kolaylık misyonuyla hayata geçirilmiştir. Amaç ve hedefleriyle birçok kripto para projesinden daha kapsamlı olan MFT Coin şu sıralar yatırımcılar tarafından büyük oranda ilgi duyuyor.

mft coin nedir
mft coin nedir

MFT Coin Kimin Projesi?

MFT Coin Mainframe Lending Protocol platformuna ait bir kripto para birimidir. Mainframe MFT merkeziyeti olmayan bu projenin finansal hizmetlerini gerçekleştirmek için Bitcoin BTC tabanında oluşturulmuştur.

MFT Coin Amacı Nedir?

MFT Coin’in amacı kullanıcılara kendi kripto para birimleri karşısında sabit oranla kredi sunmaktır. MFT Coin sayesinde kullanıcılara borç verme /kredi verme işlemleri yapılabiliyor.

MFT bu finansal hizmetlerin yanı sıra bir tür likidite madenciliği hizmetine de devam ediyor. MFT Coin projesi Uniswap V2 ve Balancer’de en büyük 2 likidite havuzuna her ay 4 milyon MFT ayırıyor.

MFT Coin’in amacı her ne kadar finansal hizmetleri kolaylaştırmak olsa da şu anda daha çok yatırım amacıyla kullanılıyor. Öncelikle Temmuz 2018 tarihinde Binance borsasında daha sonra KuCoin, Gate.io ve daha birçok borsada listelenmiş olan MFT Coin hem kısa vadeli hem de uzun vadeli yatırım aracı olarak görülüyor.

İlginizi çekebilir: DASH coin geleceği

MFT Coin Nereden Alınır?

MFT Coin’in gelecekte daha iyi bir konuma geleceğini düşünen yatırımcılar MFT Coin’e yatırım yapmak istiyor. Bu nedenle MFT Coin’in nasıl satın alınacağı merak konusu.

MFT Coin’i satın almak istiyorsanız MFT listelemesi yapan bir platformda üyeliğinizin olması yeterlidir. Eğer bu platformlara üyeliğiniz varsa MFT/USDT, MFT/ETH, MFT/BTC ve daha birçok işlem çiftinde al sat yapabilirsiniz. Spot piyasalarda bu kripto parayı alıp cüzdanlarınızda saklayabildiğiniz gibi vadeli işlemler piyasasında kaldıraçlı pozisyonlar da açabilirsiniz.

Yazımızın en altında bir tablo içerisinde son 24 saatteki fiyat değişimleri, güncel fiyat bilgileri, hacim bilgileri vb. bilgiler verdik. Bu veriler borsalara özel olduğu için MFT Coin’in hangi borsalarda listelenmiş olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Önemli borsalardaki MFT Coin fiyat ve hacim bilgileri şu şekildedir;

 

İlginizi çekebilir: Alice coin geleceği

MFT Coin Yorum

MFT Coin’e uzun vadeli yatırım yapmak isteyen kişiler MFT Coin hakkında yapılan yorumlara büyük önem veriyor. Biz de HepKredi olarak kripto para birimlerinde uzmanlaşmış olan kişilerin yorumlarını inceledik ve sizlere fikir oluşturması amacıyla paylaşmaya çalıştık.

MFT Coin hakkında yapılan yorumları incelediğimizde büyük ölçüde olumlu yorum yapıldığını görebiliriz. Bunda MFT Coin projesinin özel bir misyona sahip olmasının etkili olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda MFT Coin’in piyasalarda dönem dönem yaptığı yükselişler de olumlu yorumların yapılmasına neden oluyor.

mft coin geleceği nedir
mft coin geleceği nedir

İlginizi çekebilir: DREP coin geleceği

MFT Coin Geleceği Nasıldır, Yükselir Mi?

Aşağıda yıllara göre MFT Coin fiyat tahminlerini paylaştık. Bu fiyat tahminleri kripto para uzmanlarının ve yatırımcıların paylaştığı fiyat tahminleri. Eğer uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsanız MFT Coin hakkında yapılan tahminlere daha detaylı bir şekilde göz atmanızı öneriyoruz.

Kripto para analistleri bu fiyat tahminlerini yaparken teknik analizi, temel analizi ve yatırımcıların hareketlerini göz önünde bulundurmuştur. Verilen bu rakamlar yalnızca tahminden ibaret olduğu için söz konusu yıl içerisinde beklenen yükselişler gerçekleşmeyebilir.

MFT Coin Geleceği 2023

MFT Coin’in 2023 yılında birim başına 0.04 dolardan işlem görmesi öngörülüyor.

MFT Coin Geleceği 2024

Kripto para birimlerinde uzmanlaşmış kişiler 2025 yılında uzun soluklu bir boğa sezonunun başlayacağını düşünüyor. Bu nedenle MFT Coin’in 2024 yılında taleplerin artması sonucunda 0.05 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

MFT Coin Geleceği 2025

2025 yılında MFT Coin’in 0.08 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. Arz talep arasında ilişkide olumlu yönde değişimler olursa bu rakama 0.1 dolara kadar yükselebilir.

MFT Coin Geleceği 2026

MFT Coin’in 2026 senesinde yükselişine devam etmesi bekleniyor. Söz konusu bu yıl içerisinde MFT Coin’in 0.12 dolardan işlem görmesi tahmin ediliyor.

MFT Coin Geleceği 2027

2027 yılında MFT Coin’in 0.14 dolara kadar çıkması bekleniyor.

MFT Coin Geleceği 2028

MFT Coin’in 2028 yılında bir miktar düşüş yaşaması ve ortalama 0.11 dolardan işlem görmesi tahmin ediliyor.

MFT Coin Geleceği 2029

Uzmanlara göre MFT Coin 2029 yılında tekrardan yükselişe geçecek. 2029 yılında MFT Coin’in 0.15 dolardan işlem görmesi tahmin ediliyor.

MFT Coin Geleceği 2030

Uzmanlara göre 2030 yılında MFT Coin 0.17 dolardan işlem görebilir. Olası bir boğa sezonu ve coin yakım işlemi ile birlikte bu rakam 0.2 dolara kadar yükselebilir ve piyasa değerini katlayabilir.

Bu sitede yer alan MFT coin geleceği ile ilgili hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bu yazıda verilen bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasından dolayı oluşabilecek zararlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

MFT Coin Ne İşe Yarar?

MFT Coin kripto paralar ile kredi almaya yarayan ve yatırım aracı olarak kullanılan bir kripto para birimidir.

MFT Coin Ne Kadar?

MFT Coin güncel olarak 0.013 dolardan işlem görüyor.

HiFi Coin Nedir?

HİFİ Coin ya da bilinen diğer adıyla MFT Coin blok zincir ile üretilen bir kripto paradır.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu