Ekonomi

İzmir Adaklık Kuzu, Koyun, Keçi (Evlere Servis)

Uzun yıllara dayalı deneyimimiz ile İzmir’de küçük baş koyun ve koç yetiştiriciliği yapmaktayız. Kendimize ait çiftliğimizde organik şekilde yetişen hayvanlarımızın beslenme biçimi tamamen doğaldır. Her türlü İzmir adaklık koç, kurbanlık kuzu ve koyun ihtiyacınız için bize ulaşabilirsiniz.

Tüm hayvanlarımız anlaşmalı olduğumuz bir veteriner kliniği tarafından düzenli aralıklarla sağlık kontrollerinden geçmektedir. Uygun fiyatlı ve adrese teslim adaklık kurbanlık küçükbaş hayvan ihtiyacınızda hızlı ve sorunsuz hizmet veriyoruz.

İzmir Adaklık Küçükbaş Hayvan

Dini kurslar, öğrenci evi, dernekler, cami, Kuran kursu, vakıflar, okullar, arkadaş grupları, iş yerleri, apartman gruplar gibi toplu ya da şahsi İzmir Bayraklı adaklık küçük baş koyun, koç ve kuzu alımlarınız için çiftliğimiz sizleri bekliyor. İster İzmir ister farklı illerden veya ilçelerden satın alım yapabilirsiniz.

Kurban öncesi dönemde, kurban bayramında, adaklık yerine getirmek istediğiniz herhangi bir zamanda veya evinizin et ihtiyacını uygun fiyatlı olarak karkas şeklinde karşılamak adına çiftliğimize ulaşabilirsiniz. Benzer şekilde yeni bir ev veya araba satın aldığınız zaman ülkemizin adetlerinden biri olan ‘kat akıtma’ adetini yerine getirmek için kuzu koç alımı yapmak için de yine çiftliğimize müracaat edebilirsiniz.

İzmir adaklık kuzu
İzmir adaklık kuzu

İzmir Adaklık Küçük Baş Fiyatları

İzmir adaklık koyun fiyatlarımız ortalama olarak 2000 TL – 2500 TL civarındadır. Koyun, koç, kuzu gibi farklı türler, hayvanın kilosu, yaşı gibi faktörlere bağlı olarak fiyat aşağı yukarı değişiklik gösterebilir. Ayrıca İzmir adaklık horoz gibi ihtiyaçlarınız için de bize ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Adrese teslim İzmir’de adaklık hizmetimizden de yararlanmak isterseniz mesafeye göre yol masrafları da fiyatın üzerine eklenebilir.

İzmir adak işlemleriniz için bize web sitemizin İletişim sayfasında yer alan bilgileri kullanarak istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İzmir adaklık kuzu, koyun, koç ve horoz alımlarının her biri için merak ettiğiniz tüm detayları sorabilir, isterseniz hayvanları gelip görebilir veya uzaktan görüntülü konuşma ile inceleyebilirsiniz.

Genel olarak güncel bazı küçükbaş hayvan fiyatları şu şekildedir;

  • Koyun: 1000 – 1500 TL (1 yaş)
  • Kuzu: 1000 – 1500 TL (1 yaş)
  • Koç: 7000 – 7500 TL (1 yaş)
  • Köy Horozu: 100 – 200 TL (1 yaş)

Dinimizde 1 yaşını doldurmayan küçükbaş hayvanlar adaklık veya kurban olarak kesilemediği unutulmamalıdır.

İzmir adaklık koç ve küçük baş
İzmir adaklık koç ve küçük baş

YouTube video

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 1]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu