Bim Fiyat Listesi

Bim Şampuan Fiyatları

Kişisel bakım ürünlerden biri olan Bim şampuan fiyatları da enflasyona bağlı olarak yükseliyor. Pandemi sürecine bağlı olarak yaşanan ekonomik zorluk da bu konuda çok etkili oldu. Sonuç itibariyle kemer sıkma politikasına uyanlar daha uygun fiyata şampuan arayışı içine girdiler.

Yani aynı ürünün başka yerde fiyatı 20 TL iken o ürüne 30 TL vermek istemezsiniz, değil mi? Bu sebepten ötürü sizler için teker teker araştırdık. Bim bebek şampuanı ne kadar oldu? Bim Elidor şampuan, Bim Eyüp Sabri Tuncer şampuan, Tresan, Capitol şampiyon fiyat listesi kaç TL oldu?

Bim Şampuan Fiyatları 2022’de Ne Kadar

Bim’de satılan şampuanlar oldukça büyük bir çeşitliliğe sahiptir. Bim marketlerde Pantene, Head & Shoulders, Eyüp Sabri Tuncer, Clear, Blendax, Capitol, Tresan, A Plus gibi şampuan markaları bulunur. Fiyatı en uygun olanlar A Plus ve Capitol’dur çünkü bunlar Bim’in özel üretimine aittir.

bim şampuan fiyatları
bim şampuan fiyatları

Bim marketlerde her keseye ve saça göre şampuan ürünü bulabilirsiniz. Bim’de kepeğe karşı, ekstra dolgunluk, dökülme karşıtı, ipeksi yumuşaklık, güçlü ve parlak, sağlıklı uzayan, onarıcı bakım gibi özelliklerde şampuanlar satılır. Alışveriş listenizi hazırlarken aşağıdaki fiyat listesini kesinlikle incelemenizi öneririz. Çünkü Bim şampuan fiyatları konusunda oldukça avantajlıdır. Aşağıdaki fiyatlar sizleri bilgilendirme amaçlıdır.

ÜrünFiyat
Capitol (Normal Saçlar) için şampuan 700 ml₺20,50
A Plus Kepeğe Karşı Etkili + İpeksi Yumuşaklık 600 ml₺22,45
Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml₺30,15
Blendax (Normal Saçlar) %100 Dolgunluk 550 ml₺26,90
Head & Shoulders Şampuan (Ekstra Hacim,Kadınlara Özel Dökülme Karşıtı, Klasik Bakım) 350 ml₺31,75
Elidor Güçlü ve Parlak – 2’si 1 arada şampuan fiyatı₺33,90
Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar şampuan fiyatı₺33,90
Elidor Onarıcı Bakım şampuan fiyatları₺34,00
Clear Men Cool Sport Menthol 600 Ml₺35,90
Clear Kepeğe Karşı Etkili – Saç Dökülmesine Karşı 600 Ml₺35,90
Clear Besleyici Şampuan – Bitkisel Sentez 500 Ml₺36,00

 

 

bim şampuan fiyatları
bim şampuan fiyatları

Bim Elidor & Clear Şampuan

Bim’de satılan şampuanlar arasında en popüler olanlar bu iki markadır. Özellikle Clear, kepeğe karşı %100 etkili sloganı ile raflarda yer alıyor. Bim Elidor şampuanın ise mottosu ipeksi yumuşak saçlar olarak geçiyor.

Sene sonuna kadar fiyatlar ile ilgili zam yapılır mı, bilemiyoruz ama alışveriş listenize şimdiden dâhil etmek isteyebilirsiniz. Özellikle Bim zeytinyağlı şampuan kesinlikle denenmeyi hak ediyor.

Ayrıca, diğer kişisel bakım ürünlerinden Bim ağda ve Bim saç boyası sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen fiyatlar yakın geçmiş tarihte güncellenmiştir. Fiyatlarda ani yükselme meydana gelirse, aşağıdaki yorum kısmından bizi bilgilendirebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu