Bim Fiyat Listesi

Bim Krem Şanti Fiyatı

Bim krem şanti fiyatı da son zamlardan nasibini alan ürünler arasında. Bim marketlerden alabileceğiniz Daphne krem şanti fiyatı ne kadar oldu?

Bim’de satılan pasta ve tatlı malzemelerinden biri olan Bim krem şanti fiyatı 2023 yılında kaç TL oldu? Ucuzluk marketi olan Bim’e ait bir marka olan Daphne, kaliteli sütler kullanarak oldukça lezzetli krem şanti üretiyor.

Alışveriş listesi hazırlıyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı öneriyoruz. Çünkü sizin için en önemli noktaları özetle anlatmaya çalıştık. Ayrıca diğer marketler ile karşılaştırma yapabilmeniz için çok yakında farklı marka ürünlerini de anlatacağız.

Evde veya fırında pasta yaparken krem şantinin önemi oldukça fazladır. Bu konuda Bim’deki krem şanti hem lezzeti hem de kıvamı ile ön plana çıkıyor. Şahsen evimde Daphne krem şanti ürünlerini kullanmaktan gayet memnunum.

Daphne krem şantiler 2’li paketlerle satılıyor. Her tatlı için hangi miktarda krem şanti kullanmanız gerektiğini tariflerden öğrenebilirsiniz. Krem şanti yaptığınızda dikkat edilmesi gereken, baloncukları söndürmemektir. Spatula yardımı ile yayıp şekil verdikten sonra pastayı servis edebilirsiniz. Peki, Bim’in krem şanti fiyatı ne kadar oldu?

Bim Krem Şanti Fiyatı 2023’de Kaç TL Oldu?

Bim’de Daphne markasına ait çok sayıda ürün bulabilirsiniz. Bunlardan bazılarını krem şanti, damla çikolata ve puding ve pasta kreması olarak sıralamak mümkün.

Bu ürünleri kullanarak evinizde tatlı hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde ev ekonomisine ekstra katkıda bulunabiliyorsunuz. Ucuzluk marketleri arasında ciddi bir rekabet vardır. Bu yüzden fiyatlarda sıklıkla değişiklik olabilir.

bim krem şanti fiyatı
bim krem şanti fiyatı

İlginizi çekebilir: A101 krem şanti fiyatı ve çeşitleri

Bim Daphne Krem Şanti Fiyatı 2023
ÜrünFiyat
Bim Daphne Sade₺9,35
Bim Daphne Kakaolu₺9,35

Ayrıca, pasta malzemeleri almak yerine direkt pastanın kendisini almak isterseniz, Bim pasta fiyatları yazımız tam size göre.

Daphne marka krem şantinin fiyatını markete gitmeden öğrendiniz. Şimdi neyi nereden almanız gerektiği konusunda daha iyi bilgi sahibisiniz. Aynı zamanda Daphne, hiçbir şekilde katkı maddesi barındırmıyor. Bu detay, sizin daha net karar vermeniz konusunda çok önemli bir rol oynuyor.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu