Fiyatlar

Toptan Eşarp Fiyatları

Toptan fiyatlara eşarp satın almak isteyenler için en favori modelleri derledik.

Toptan eşarp fiyatları 2023 yılında güncellendi. Güncel fiyatları merak ediyorsanız en doğru adrestesiniz. Çünkü Hep Kredi olarak toptan eşarpları satın alabileceğiniz adresleri ve fiyat detaylarını derledik. İçeriğimizde toptan eşarplarla ilgili merak edebileceğiniz tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Toptan Eşarp

Toptan eşarp fiyatları satışı yapmak isteyenler ya da bu işe yeni başlayanların araştırdığı alanlar arasında yer alıyor. Toptan eşarp imalatı yapan firmalar sayısız ürün çeşitliliğiyle hizmet veriyor. Her zevke ve bütçeye hitap eden toptan eşarplar bulmanız bu nedenle oldukça basittir. Bu ürün seçeneklerini istenilen adette, renk ve ebatta almak için toptan satış yerleriyle anlaşmanız gerekir. Toptan eşarp satışı yapan bazı markaların sunduğu 2023 güncel fiyatlar şöyle yansıyor;

  • Selin 50 adet flamlı eşarp toptan fiyatı: 1400 TL
  • Desenli standart eşarp toptan fiyatı: 13 TL
  • Desensiz standart eşarp toptan fiyatı: 12 TL

Eşarp markaları oldukça fazladır. Bu nedenle de sunulan toptan fiyatlar markaya göre de değişiyor. Yukarıda en çok tercih edilen eşarp modelleri için sunulan 2022 toptan fiyatlarına yer verdik. Bu fiyatlar alım miktarınıza ve eşarbın kalitesine göre değişkenlik gösterecektir.

Toptan Eşarp modelleri
Toptan Eşarp modelleri

Fabrikandan Toptan Eşarp Nasıl Alınır?

Fabrikadan toptan eşarp seçenekleri doğrudan almak mümkün olsa da zordur. Çok aşırı yüklü alımlarda fabrikalarla doğrudan anlaşmaya yapabilirsiniz. Çünkü üretimi yapılan eşarplar satışa sunuluncaya kadar birçok el değiştirerek alıcıya ulaşıyor.

Fabrikada üretilen eşarplar toptancı firmalara ulaşır, daha sonra satıcı esnafların eline geçerek buradan toptan veya perakende satışı yapılarak alıcıya ulaşıyor. Her üründe olduğu gibi eşarp seçeneklerini de internet üzerinden toptan ve perakende almak mümkündür.

Toptan Eşarp Nereden Alınır?

Toptan eşarp nereden alınır sorusu sıkça merak ediliyor. Özellikle de yeni iş kurmak isteyenlerin nerden nasıl toptan eşarp alırım soruları oldukça araştırılıyor. Toptan ürünler genellikle üretici fabrikalardan toptan ve perakende satış yapan toptancı firmalara dağıtılarak satışa sunuluyor. Toptancılardan alınan ürünler belirlenen fiyatlarıyla satışı yapılıyor.

Satış fiyatları malın kalite ve maliyetlerine göre değişebilir. Aynı zamanda eşarbın markasına göre de fiyatların değişebileceğini söylemek yanlış olmayacaktır. Online eşarp toptan satış sitelerinden güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

Toptan eşarp fiyatları ve satış noktaları hakkında detaylı bilgilere yer verdik. Eksik bulduğunuz ya da merak ettiğiniz kısımlar varsa bunları yorum alanına yazarak bizimle kolayca paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Reyyan yazma, Cenk yazma, ucuz yazma

SSS

Hangi Eşarp Türü Kaymaz?

Keten, viskon, pamuk, penye ve krep kumaşlardan üretile eşarp modelleri başınızdan kaymaz. Bu nedenle de bu kumaşlardan üretilen eşarp modelleri daha sık tercih ediliyor.

En Kaliteli Eşarp Markası Hangisi?

Eşarp markası denince akla gelen ilk on marka şöyledir; Aker, Armine, Pierre Cardin, Cacharel, Karaca eşarp, Vakko, Silk hom ve Levidor olarak yansıyor.

Hangi Eşarp Terletmez?

Doğal eşarp modellerinin hiçbiri terleme yapmaz. Eşarp seçeneklerinin terleme yapıp yapmaması kumaş türüne göre değişiyor. Pamuklu, keten ve gözenekli kumaşlardan üretilen eşarp modelleri hiçbir şekilde terleme yapmaz.

Yazlık Eşarp Kumaşı Nasıl Olmalı?

Cotton şallar, pamuk ya da ipekten üretilen doğal eşarplar yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Çünkü bu kumaş türleri hiçbir koşulda terleme yapmıyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu