A101 Fiyat Listesi

A101 Künefe Fiyatı

A101 künefe fiyatı siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz. Tatlılar benim çok ilgimi çekiyor ve özellikle de hazır tatlılar harika. A101 künefe fiyatı itibariyle de epey cezbediyor. Hazır künefe A101 marketlerde uygun fiyata satılıyor.

Bazı tatlılar her ne kadar lezzetli olsa da yapımının zor olması nedeniyle çok fazla tüketilmemekte. Bunların başında da şüphesiz künefe tatlısı yer alıyor. Hatay’ın yöresel tatlı künefe her ne kadar lezzetli olsa da hem yapımının zor olması hem de yapan kişinin usta olması gerektiğinden pek çok kişi bu tatlı türüne yanaşmıyor.

Ancak son zamanlarda bazı marketlerin hazır tatlı satışına başlamasıyla birlikte insanlar ev ortamında bu tatlıları yapmaya başlamıştır.

A101 Künefe Fiyatı ve Özellikleri

Hazır tatlı satışını yapan birçok market olsa da içlerinde en ön plana çıkanı şüphesiz A101’dir. A101 market hem A101 aktüel kapsamında hem de normal şartlarda reyonlarında hazır tatlı satışına yer veriyor. Müşterilerin birçoğu da tahmin edileceği gibi künefelere ilgi gösteriyor.

A101 Hazır Künefe Markası

A101 hem kendi markalarının üretimini yaptığı hazır künefeleri hem de Bim aktüel gibi aktüel kampanyalar kapsamında diğer markaların ürettiği hazır künefeleri satmakta. A101 mağazalarında çoğu zaman Hastel markasının ürettiği künefeler satışa sunuluyor. Hatay’ın meşhur lezzetini evlere kadar taşıyan bu marka künefeleri ile pek çok müşteri tarafından beğeni topluyor.

Ayrıca, Bim künefe fiyatını ve özelliklerini linkteki sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

A101 Künefe fiyatı
A101 Künefe fiyatı hem çok uygun hem de lezzetlidir

A101 Künefe Fiyatı

A101 hem kendi markalarının hem de aktüel ürünler içerisinde yer alan markaların künefelerini sattığı için kesin bir fiyat söylemek mümkün değildir. Fakat A101 künefe fiyatı Hastel markası için 4.50 ₺’dir.  A101 künefe fiyatı 2023 senesinde diğer pek çok markanın hazır künefesi göz önünde bulundurulduğunda daha uygun fiyatlıdır.

Çok tercih edilen hazır künefe A101 fiyatlarını güncel olarak takip etmek için web sitemizde paylaştığımız katalogları inceleyebilirsiniz.

A101 Künefe Fiyatları
ÜrünBirimFiyat
A101 Nimet Künefe135 gr13,50TL
Sam Künefe Klasik Peynirli135 gr13,50TL

A101 Künefe Özellikleri

A101 marketinin sattığı hazır künefeleri satın almak isteyenler bu künefelerin özelliklerini merak eder. Çünkü ev ortamında yapılacak künefenin dışarda yenilen Hatay künefesi ile aynı tada sahip olmasını isterler. Bu noktada gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki bu markette satılan dondurulmuş künefe dışarıdan yediğiniz Hatay künefeleri ile hemen hemen aynıdır. Bu künefelerin tek farkı şerbetinin olmaması ve evde hazırlanıyor olmasıdır. Geri kalan tel kadayıf ve künefe peyniri gibi künefede olması gereken özellikler dışarıdan yenilen künefeler ile aynıdır.

A101 Künefe Nasıl Servis Edilir?

A101 marketten künefe satın alan kişilerin en çok merak ettiği şeylerden biri de bu künefelerin nasıl hazırlandığıdır. Bu künefeleri hazırlamak için su ve şekerin olması yeterlidir. Çünkü evde sadece şerbet hazırlayarak bu hazır künefelerin üstüne dökülmesi servis için yeterli olmakta.

A101 marketlerde satılan künefeler bir pakette 2 adet olacak şekilde satışa sunulur. Servis edilecek kişi sayısında uygun sayıda satın alınan künefeler paketin üzerinde yazan hazırlama bilgileri ile kolay bir şekilde hazırlanabilir. Kısaca bahsetmek gerekirse; küçük bir tencerede su ve şekeri şerbet haline kadar pişirip künefe üzerine dökmek servis için yeterli olmakta. Sunumda şık bir görünüm elde etmek isteyen kişiler ceviz ya da antep fıstığı kullanabilir.

A101 Künefe peynirli olarak satılır. Kaymağı siz eklemelisiniz
A101 Künefe peynirli olarak satılır. Kaymağı siz eklemelisiniz

A101 Künefe Besin Değerleri

A101 marketlerde satılan künefelerin hem hazır gıda olması hem de tatlı olması nedeniyle pek çok kişi bu tatlıların besin değerlerini merak eder. Bu künefelerin besin değerleri ortalama olarak şu şekildedir;

Kalori426 kcal
Karbonhidrat54,9 gram
Protein7,36 gram
Yağ20,52 gram

Bu değerler 1 porsiyon künefe için geçerli olan besin değerleridir. Servisini yaptığınız künefe bu değerler bir miktar artış ya da azalış gösterebilir.

A101 künefe fiyatlarını sizlerle paylaştık. Kaliteli ve bir o kadar da lezzetli olan A101 künefelerini evlerinizde rahatlıkla yiyebilirsiniz. Güncel A101 ürünleri yine sitemizde olacak.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 1]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu