Fiyatlar

Savoy Viski Fiyatı

Savoy viski fiyatı güncel listesini sizin için hazırladık. Hazırladığımız yazıda viski çeşitleri, fiyatları ve kullanıma dair bilgiler yer alır. Viski içmeyi seven ve fiyatlarını merak edenler için işte ayrıntılar.

Savoy Viski Hakkında Bilgiler

Savoy viski, orta ve alt gelir grubundaki kişilere hitap eden içki çeşitlerinden biridir. Savoy içki fiyatının çok yüksek olmamasından dolayı içki içmeyi seven kişiler tarafından tercih edilmesine yol açmıştır.

Ülkemizde son derece sevilen içki çeşitlerinden birisinin de Savoy viski olduğunu belirtmemiz gerekir. Savoy viskinin tadını merak eden viski içicileri için bir harman alkolü olduğu söylenebilir.

Savoy viskinin tadı kendine has şekilde olurken, içimi kolaydır. Bu sebepten dolayıdır ki viski sevenler Savoy viskinin tadını beğenerek tüketir.

Savoy viski fiyatı
Savoy viski fiyatı ne kadar?

Savoy viski, malt ve tahıl olarak üretilmiştir. Savoy viski hem cam hem de plastik olmak üzere iki farklı şekillerde üretimleri yapılır. Plastik şişe de hazırlanan Savoy viskilerin 35 ve 20 cl boyutlarında olduğunu belirtebiliriz. Savoy viski cam şişede olanları ise 70 cl şeklinde hazırlanır.

Savoy Viski Ne İle İçilir?

Savoy viski içecek olanlar yanında ne olması gerektiğini merak edebilir. Savoy viskinin yanında tüketilecek olan su, alkol oranını düşürmek amacıyla başvurulan yöntemlerden biridir.

Her ne kasar Savoy viskinin içeriğinde alkol oranı yüzde 40 civarında tutulmuş olsa da, kokusu içecek olan kişiyi rahatsız edebilir. Savoy viskinin alkol kokusundan çok hoşnut olmayan kişiler içeriğine azar azar su ilavesi yapabilir.

Savoy viski buz ile de kolayca tüketilebilecek içki türlerinden biridir. Özellikle sıcak yaz aylarında içeceğiniz Savoy viskinizin içerisine buz ekleyerek daha harika bir tat elde edebilirsiniz. Savoy viskiyi soğuk ya da alkol oranını azaltmak isteyenler içinde iyi bir alternatif olacaktır.

Savoy viski yanında tercih edebileceğiniz bir başka farklı alternatif yollar içerisinde ise su ve kola yer alır. Soda, Savoy viskinin biraz tadını bozabilir. Bu sebepten dolayıdır ki Savoy’a soda yerine kola ekleyebilirsiniz. Tabi ki Savoy viskinin içerisinde kola çok fazla koymamaya dikkat etmelisiniz.

Savoy viski
Savoy viski fiyatı ve alkol oranı

Savoy Viski Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Savoy viski 1 lt fiyatı ve diğer ölçülerdeki çeşitleri farklı fiyatlara sahiptir. Savoy viski 100 lük fiyatı hazırlamış olduğumuz liste içerisinde bulabilirsiniz.

Savoy viski 1 lt fiyatı – 11,50€’dur. Savoy viski 70’lik fiyatının ne kadar olduğuna göz atıldığı zaman ise 10€ olduğunu söyleyebiliriz. Savoy viski Bulgaristan fiyatı ekonomik şekildedir. Bu yüzden dolayıdır ki içki içmeyi sevenler Savoy ekonomik fiyatlı olduğundan dolayı tercih etmeyi uygun görür. Savoy Viskiyi Kimler Tercih Etmelidir?

Savoy viskiyi kimler tercih etmelidir sorusuna da yanıt verelim. Savoy viski içecek olan kişilerin;

  • Viskide çok düşük alkol oranı aramayan
  • Düşük bütçeli viski arayanlar
  • Damakta kekkremsi tat bırakılmasından hoşnut olanlar
  • Vanilya kokusundan rahatsız olmayanlar için uygundur

Black Ram içiminde bu noktalara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Orta halli olarak tabir edeceğimiz savoy viski de kokusu hariç tadıyla enfes zamanlar geçirebilmeniz mümkündür.

Savoy viski fiyatı, içimi, tadı ve çok daha fazlasını yazımızda belirttik. HepKredi sayfasında aradığınız her şeyi bulmanız çok kolay. Savoy viski yazımız faydalı olduysa yazabilirsiniz.

Savoy Nasıl Bir Viski?

İçimi Black ram özelliğine sahip olan Savoy viski, hafif ve lezzetli bir tada sahip içkilerden biridir.

Bulgaristan’da Viski Ne Kadar?

Bulgaristan’da viski Türkiye’deki viski fiyatlarına oranla daha yüksektir. Bulgaristan’daki viskiler daha pahalıdır.

Bulgaristan’dan Savoy Viski Getirilebilir Mi?

Bulgaristan ülkesine gittiğiniz zaman Savoy viski getirebilirsiniz. Savoy viskiyi Türkiye’de bulmakta zorluk çekiyorsanız Bulgaristan’a giderek getirebilirsiniz.

Savoy Viski Mi Votka Mı?

Savoy viski çeşididir. İçimi son derece kolay ve aynı zamanda da lezzetli olduğundan dolayı Savoy viski tüketiminden haz alınır.

Savoy Viski Alkol Oranı Nedir?

Savoy viskinin içerisindeki alkol oranı sadece %40’dır. Savoy viskinin alkol oranı yüksek olduğundan farklı bir sıvı ile inceltilerek içilebilir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 5 Anlık Puan: 4.4]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu