Kripto Borsası

The Graph GRT Coin Geleceği 2022, 2023, 2025, 2030

The Graph GRT Coin geleceği var mı, GRT Coin yorum ve düşünceleri nasıl, GRT Coin fiyat tahminleri ne yönde? GRT Coin hakkında merak ettiğiniz bütün sorulara bu yazımızda yanıt bulabilirsiniz.

GRT Coin Nedir?

GRT Coin ya da bilinen diğer adıyla Graph coin blok zinciri teknolojisi kullanılarak oluşturulmuş projelerden biridir. Ethereum sözleşmeli bu proje kendi ağı olan Graph ağı ile birlikte çalışmakta. Oldukça karmaşık bir proje olan GRT Coin’e gelin yakından göz atalım ve nasıl çalışır öğrenelim.

the-graph
The Graph
$0.064-1.05% 24H

GRT Coin hem DeFi (merkeziyetsiz) hem de daha büyük ölçekteki Web3 platformunda yer alan projelere güç veren ETH ve IPFS gibi ağların verilerini sorgulamak amacıyla kullanılan bir indeks protokolüdür. Graph GRT Coin sayesinde kripto para kullanıcıları blok zincirlerde veri çekimi yapabilir ve yine aynı blok zinciri verilerini açık API’ler oluşturarak dağıtabilir.

GRT Coin’i diğer kripto para birimlerinden ayıran bir özellik mevcut. Klasikleşmiş kripto para birimlerinde herhangi bir veri barındırma hizmeti bulunmazken The Graph GRT projesinde geliştiricilerin, işletmelerin ve bireysel kripto para kullanıcılarının uygulama oluşturmalarını kolaylaştıran veri barındırma hizmetleri mevcut. Merkeziyetsiz bir ağ olan Graph ağı sayesinde ortaya çıkan bu ağ ile birlikte birçok sistem birbirine entegre olabiliyor.

Buraya kadar anlattıklarımız daha çok teknik bölüm. Birçok kripto para kullanıcısı GRT Coin’i daha çok alım satım ve uzun vadeli yatırımlar için tercih ediyor. Eğer siz de kripto para yatırımcısıysanız aşağıda GRT Coin ile ilgili vereceğimiz detaylar sizleri yakından ilgilendiriyor.

The Graph grt coin nedir, arzı, yakımı, nereden alınır
The Graph grt coin nedir, arzı, yakımı, nereden alınır

GRT Coin Arzı

the-graph
The Graph
$ 0.064
Arz7,400,273,157.00 GRT
hacim$33,843,099.00
Piyasa değeri $474,108,439.00

GRT Coin’in maksimum arzı 10 milyon adet olarak belirlenmiştir. Bu maksimum arzın yarıya yakını kripto para madencileri tarafından çıkarılmıştır.

GRT Coin’in bu arzı birçok kripto para biriminden fazla olsa da genele baktığımızda oldukça iyi seviyelerde. Bu durum ilerleyen süreçlerde GRT Coin arz-talep dengesizliğinin oluşmasına engel olabilir.

GRT Coin Fiyat Tahmini

GRT Coin’i uzun vadeli bir yatırım aracı olarak kripto para sepetinize eklemek mi istiyorsunuz? O zaman GRT Coin hakkında yapılan fiyat tahminleri sizleri yakından ilgilendiriyor.

Hepkredi.com olarak GRT Coin için yapılan güvenilir fiyat tahminlerini inceledik ve sizler için bu içeriğimizde derledik. Yazımızın devamında “özellikle uzun vadeli yatırımcılar için” çok önemli fiyat tahminlerine yer verdik.

The Graph grt coin geleceği ile ilgili yorumlar
The Graph grt coin geleceği ile ilgili yorumlar

GRT Coin Yorum

Yerli ve yabancı kripto para analistleri ve yatırımcılar GRT Coin hakkında oldukça iyimser yorumlar yapmış. Hem projenin teknik kısmı hem de diğer kripto para birimleri arasından sıyrılarak piyasalarda merkezi olmayan işlem hacmi yüksek yatırım araçlarından biri haline gelmesi bu coin hakkında olumlu yorumların yapılmasına neden olmuştur.

GRT Coin kripto para uzmanlarına göre yakın bir gelecekte patlama yapabilecek dijital varlıklardan biri. Birçok kişiye göre önümüzdeki 10 yıl içerisinde GRT Coin en değerli kripto para birimlerinden biri haline gelecek.

GRT Coin Hangi Ülkenin?

GRT Coin ABD sınırları içerisinde üretilmiş bir kripto para birimidir.

GRT Coin Nereden Alınır?

GRT Coin satın alım işlemi için GRT Coin listelemesi yapmış bir borsada üyeliğinizin olması gerekiyor. İyi haber şu ki Binance, Gate.io, Huobi Global ve Coinbase gibi birçok kripto para borsası bu coini geçmiş dönemlerde listeledi. Eğer GRT Coin’in hangi borsalarda listelendiğini merak ediyorsanız aşağıdaki gerçek zamanlı grafik işinize yarayabilir.

Aşağıda The Graph fiyatları, işlem hacmi, son 24 saatte meydana gelen fiyat değişimleri vb. bilgilerin yer aldığı bir grafik paylaştık. Bu alt grafik içerisinde yer alan veriler GRT Coin’in kripto para borsalarındaki verileri olduğu için dolaylı olarak GRT Coin listelemesi yapmış borsaları da öğrenebilirsiniz. GRT Coin satın alım işlemi için bu borsaları kullanabilirsiniz.

GRT Coin Kimin?

GRT Coin projesinde görev alan ekibe baktığımızda oldukça profesyonel isimlerden oluşmuş olduğunu görüyoruz. Proje içerisinde daha önce Ethereum Foundation ve Decentraland gibi projelerde de çalışan isimler mevcut.

GRT Coin projesinin başında birçok yatırımcının yakından tanıdığı Yaniv Tai bulunuyor. Ayrıca Brandon Ramirez ve Jannis Pohlmann gibi isimler de projede görev almıştır.

GRT Coin Yakımı

GRT Coin’de daha önce büyük hacimli bir yakım işlemi meydana gelmemişti. Öyle ki bundan sonraki süreçte yakın bir tarihte de yakım yapılması planlanmıyor.

Aslında GRT Coin çok büyük hacimlerde olmasa dahi yakım yapılabilecek bir coin. Lakin arzının halen tam olarak artmış olmaması ve birim başına fiyatın oldukça makul seviyelerde olması nedeniyle hacimli yakım planlanmıyor.

grt coin geleceği nasıldır
grt coin geleceği nasıldır

GRT Coin Geleceği Nasıldır?

Aşağıda da görebileceğiniz gibi GRT Coin hakkında yapılan fiyat tahminlerini senelere göre gruplandırdık. Eğer GRT Coin’e uzun vadeli yatırım yapmak isterseniz bu fiyat tahminlerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Ancak öncesinde sizleri bir konuda uyarmak istiyoruz.

Söz konusu bu GRT Coin fiyat tahminleri kripto para birimlerinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmıştır. Diğer kripto paralar hakkında yazdığımız içeriklerden de hatırlayacağınız üzere bu fiyat tahminleri yapılırken teknik analizden yardım alınmıştır. Bu nedenle de belirtilen yıl içerisinde beklenen fiyatların gerçekleşmeme olasılığı vardır.

GRT Coin Geleceği 2022

Uzmanların teknik analizlerine göre 2022 yılında GRT Coin %25 civarında değer kazanacak. GRT Coin fiyat tahmini 2022 yılı için 0.62 dolar seviyelerinde.

GRT Coin Geleceği 2023

2023 yılına geldiğimizde GRT Coin’in yükselişinin hızlanacağı ve sene sonuna doğru %40 dolaylarında artış yaşayacağı bekleniyor. Kripto para uzmanlarının GRT Coin fiyat tahmini 0.85 dolar civarında.

GRT Coin Geleceği 2024

2024 yılında GRT Coin’de herhangi bir değişimin olmayacağı düşünülüyor. Uzmanların GRT Coin fiyat tahmini 2024 için 0.86 dolar seviyelerinde.

GRT Coin Geleceği 2025

GRT Coin’in 2025 yılında tekrardan yükselişe geçeceği ve 1 dolara yaklaşacağı düşünülüyor. Uzmanların GRT Coin fiyat tahmini 2025 için 0.95 dolar.

GRT Coin Geleceği 2026

Uzmanlara göre 2026 yılında GRT Coin arz miktarı büyük oranda artış gösterecek ve GRT Coin’de satış baskısı doğacak. Bu da dolaylı olarak GRT Coin’in değer kaybetmesine neden olacak. Uzmanların GRT Coin fiyat tahmini 2026 için 0.60 dolar.

GRT Coin Geleceği 2027

2027 yılında GRT Coin’in bir miktar toparlanma yaşaması bekleniyor. GRT Coin fiyat tahmini 2027 için 0.70 dolar.

GRT Coin Geleceği 2028

GRT Coin fiyat tahmini 2028 için 0.85 dolar.

GRT Coin Geleceği 2029

GRT Coin’in 2029 yılında tekrardan 1 dolar seviyelerine yaklaşması bekleniyor. Uzmanların GRT Coin fiyat tahmini 2029 için 0.95 dolar.

GRT Coin Geleceği 2030

Kripto para analistlerinin GRT Coin fiyat tahmini 2030 için 1.15 dolar.

GRT Coin geleceği konulu bu içeriğimizde yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Burada yer alan bilgiler ışığında GRT Coin’e yatırım yapmanız çok ciddi kayıplara uğramanıza yol açabilir. Böyle bir durumda sitemiz yasal olarak sorumlu tutulamaz.

GRT artar mı?

GRT Coin’in önümüzdeki yıllarda 1 doları geçeceği yani artış göstereceği tahmin ediliyor.

GRT Coin hangi borsalarda var?

GRT Coin Binance ve Gate.io borsası başta olmak üzere birçok kripto para borsasında mevcuttur.

GRT kaç dolar olur?

GRT Coin’in 1 doları göreceği düşünülüyor.

The Graph Coin ne zaman çıktı?

GRT Coin ya da bilinen diğer adıyla The Graph Coin 2020 Ekim ayında çıkarılmıştır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu